Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Raporlu max 4 bin, bini ilaçlar tutuyor

Merhaba arkadaşlar bende göğsen hocadan randevu almaya çalışıyorum ama bugün birkaç kere aradım bir türlü açan olmadı tıp bebek merkezinin telini bilen var mı acaba ben direk randevu sisteminde kayıtlı numaradan arıyorum bir türlü bağlanmıyor daha doğrusu açan olmuyor bana yardımcı olur musunuz lütfen?

Ayrıca önümüzdeki hafta için alacağım randevuya ilk randevum olacak gec mi kaldım aramak için tecrübeli arkadaşlar

0312 203 03 00 dan 3601 i arayın. Göğşen hocanın sekreterliği. Durumunuz hakkında bilgi verin onlar size yol gösterir.

arkadaşlar selam göğşen Beyin hastasıyım bende yumurta toplamadan sonra verdikleri uzun bir ilaç listesi var onu kullanmakta çok zorlanıyorum estrofem bende çok mide bulantısı yapıyor...birde transfer günü verdikleri 3 iğne var onlar çatlatma iğnesimi acaba 35 ünite vurmamaı istemişti hemşire dün tranferin 5. günü iken vuruldum buğünde öylesine idrar testi yapayım dedim ikinci çizgi silik çıktı iğne etkisindendir diye düşünüyorum ama böyle bir durum yaşayan varmı aranızda merak ettim...

Birde son bir soru sormak istiyorum Kızılay ya da astiden hastaneye ulaşım nasil oluyor acaba?
Metroya alternatif olarak dolmuşa da binebilirsin. Metroyla gidince çok yürünüyor. Güvenparktan emek ya da bahçeli dolmuşlarına binersen anıtparkın orda inip yürüyebilirsin.

Metroya alternatif olarak dolmuşa da binebilirsin. Metroyla gidince çok yürünüyor. Güvenparktan emek ya da bahçeli dolmuşlarına binersen anıtparkın orda inip yürüyebilirsin.
Tamam inş çok tesekkur ederim birde ben testlerini 1 ay önce başka bir hastanede yaptirmistim doktor test tekrarı istiyor mu acaba bilgisi olan var mı bu konuda ?

Kızlar kusura bakmayın yazamadım. Bir masallahinizi alirim. Hamileyimmmmm. Hepiniz dualarimdasiniz. Allah bekleyen herkese sağlıkla bebeklerini versin insallah.
merhaba arkadaşım bebeğini sağ salim kucağına almışsındır inşallah....sen idrar testini ne zaman yapmıştın da pozitif çıkmıştı acaba bende ilaçların etkisinden şüpheleniyorum da

merhaba arkadaşım bebeğini sağ salim kucağına almışsındır inşallah....sen idrar testini ne zaman yapmıştın da pozitif çıkmıştı acaba bende ilaçların etkisinden şüpheleniyorum da
9. gün yapmistim. Ayni sizinki gibi silik cikmisti. Sonra pozitif haberini aldim. İlaclarin etkisi sanmistim ama ikizlerden dolayi bthcg yuksek olunca idrara cabuk gecti sanirim. Sizin de iki transfer mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…