Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yaaaa cidden mi ben de bazen batma oluyor, bazen ani hareketimde ağrı giriyor :) göbek tarafıma çıktılar ama karnım biraz büyüdü, çok sevindim canım, sonuna kadar böyle güzel yaşayalım ama ben dünden beri hastayım, eşimden bulaştı, kulak burun Boğaz tıkalı öksürük var, aman dikkat edin hepiniz kendinize... salgın mevsimi resmen

Ay maşallah benim Su an ikisi kasıkta biri sağ biri sol hissediyorum var olduklarını sadece.. çok geçmiş olsun portakal limon greyfurtu sıkıp suyunu iç çok fayda görürsün inşallah sağlıklı bi şekilde bebeklerimiz dünyaya gelir..o anı hareketlerimde bendede oluyor belimde batma sürekli oluyo zaten.. allah yardımcımız olsun herşeye rağmen keşke daha önceleri tatsak dedigimiz bir duygu allahım isteyen bekleyen herkese nasip etsin herkes anne baba olabilsin bu duygudan kimse mahrum olmasin inşallah.

bende o saatte yapiyordum. Bazen once yada sonra yaptigim da oluyordu bence yarim saat 1 saat cok etkilemez

Canım inşallah sen de yukarılara çıktıkları günleri yakında hissedeceksin, çok teşekkür ediyorum sıkıp içeyim onları da bir an önce toparlanayım inşallah, bu arada bu sayfa bana umut oldu, sonra sırasıyla sizlere... aynen dediğin gibi isteyen herkese, bizden sonrakilere de nasip etsin Rabbim, Göğşen hoca da vesileleri olsun

Canım birde senin yatış pozisyonun nasıl ben her zaman yüzüstü yatardim şeklini değiştirmeye çalışıyorum ama uyku arasında yine yüzüstü uyanıyorum tehlikeli olur mu.nasil yatacağımi şaşırdım birde hamileler sola yatmalıymış biz ikiziz o nasıl olcak acaba ??

Sorma canım ben de hep sırt üstü ve kollarım dışarıda yatardım, uyurken gerinirdim kollarımı uzata uzata, şimdi yan yatmaya çalışıyorum ama hep sırt üstü uyanıyorum. Ben de çok muzdarip oldum uyku konusunda, soluma da sağıma da dönüyorum uyandıkça gece, İkizler ya belki sağda da rahat ederler diye..

Aya_benzerdi ileride bu sorun için hamile yastıklarından düşünüyorum canım sen de bi araştır istersen

Sola yatmak bi süre devam ediyo ama ikiz olunca karin daha büyük oluyo ve son 2ay yatmak çok daha zor bi hal aliyo. Ben çok kilo almadim ama karnim kocamandi skinti oluyo ama şükredoyosunuz. Karninizin altina ve bacak araniza yastik koyun.
Birde portakal suyu faln gribi geçirmeye calisirken şeker yüklemesi yapmis olursunuz meyveyi yiyin hrm posasini almiş olursunuz kabizligi önler ve daha az şeker almiş olursunuz.

H
Himmm evet suan bi yastığa sarılıyorum ileride iki yastık olcak heralde siz saha iyi bilirsiniz doğum yapmışsınız seker olarak düşünmemiştim meyveyi

Siz yaziştikca butun sorularima cvp buluyorumsaģolun kızlar

Kizlar benim trombofili sonucumda 3 tane heterozigot yaziyordu diger 3 tanesi normaldi. Doguma kadar kullanacskmisim hiboru. Fakat onceki haftalarda kanama olunca baska kan sulandirici igne kullaniyorum. Sonucu buna benzer cikan var mi?Ben homozigot cikinca igneye devam ediliyor zannediyordum. Benimkiler heterozigot.

Tam bilmiyorum ama doktor dediyse devam et iğneye bi bildikleri vardır geçmiş olsun arkadaşım..

Canım benim geçmiş olsun sen de bendensin, Benim iki değerim homozigot iki değerim heterozigot çıkmıştı, 9 ay kullanacakmışım... doktor kullan diyorsa ihmal etme bence de...

Hamilelikten sonra ne yapacağız pihtilasma ile ilgili, bilgin var mi? Sorun kalmayacak mi acaba? Tsh 'in düştü mü?
Sanırım bırakacağız, tsh ım ne durumda baktırmadım çünkü her hastanenin ölçümü farklı çıkıyor bu da moralimi bozuyor, 16 sında Başkent'te randevum var gene, tsh a baktıracağım o zaman... ben size bahsettim mi hatırlamıyorum ama haşimato tiroidi çıktı, ilaç başladı endokrin uzmanı, tsh ını henüz etkilememiş şakın korkma normal değerlerde tsh ın dedi, kadın doğumcular 2 nin altını isterler ama korkma bu değer normal dedi. Değerim 2,9 du

canım anti TPO değerin kaç çıktı

Bizim değerler hep benzer sanirim .Benim de tsh 2, 8 cikti . Eutrox 25 mg ikiye bölüp iciyorum. Her ay baktiriyorum.İlac hemen dusuruyor 2
'nin altina.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…