Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Sıkinti yapmayin arkadaşlar ben 6 ay boyunca her gittigimde bi sikinti cikti her ay ertelendi cok sukur 6 ayin sonunda ilk denememizde hayirli sonuç aldik morelinizi bozmayin yani
Benim düşük sayım fazla ayrıca ben 34 haftalık bebeğimi anne karnında kaybettim bu yüzden biraz üzüldüm ümidim çoktu ama kısmet herşey Allahtan göğsen Hoca pozitif biri ama sevdim onu

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun kızlar. Vallahi çok zor bir süreç. Sabırlı olmak gerek. Allah hepimizin kucağını tez zamanda doldursun inşallah.

Merhaba bende şubat ayında nasip olursa höğşrn hocaya gideceğim üçüncü denemem olacak bu inşallah herşey yolunda gider

Inşallah arkadaşım.. sizde sorun nedir acaba özel olmazsa
Bende polikistik over var canım. Eşimde sorun yok. Üçüncü denemem olacak benim. İlk transferde tuttu 12 haftada kalp atışı durdu kaybettim, ikinci denemem kimyasal oldu. Daha önceden iki dış gebelik bir kimyasal gebeliğim daha var. Durumum karışık yani. Göğşen beyde histereskopi oldum sol tüpüm tamamen yapışıkmış. İnşallah bu sefer olur

Hamişler diyetisyenle mutlaka görüşün gebelik takibinize göğşen bey ile devam ediyosaniz diyetisyene 1kerelik 85lira ödeme yapiyosunuz sonrasinda gebelik sonuna kadar pek bi ödeme cikmiyo haberiniz olsun ihmal etmeyin derim.
Bir de çatlak kremi göğşen bey çatlamamizi istemez biz de istemeyiz erken dönemde kullanmaya başlayin.mustela krem ya da yağ vücut yapiniza göre uygun olani hangisiyle kesin kullanin.:))

suan için göğüsen beyle devam edicem ama sanırım doğum icin daha uygun bi hastane bulmam lazım çunku sezeryan 3000 tl imis.Şuan bunu ödeyecek durumda değilim çünkü bklm bi müddet daha takiplerime orada devam edicem önerilerin için sağol canm

Zorunlu sezaryen 1200tl+oda parasi canim.oda parasi 650 750liralik 2secenek var.

Zorunlu sezaryen 1200tl+oda parasi canim.oda parasi 650 750liralik 2secenek var.
Canım zorunlu sezaryen nedir? Çoğul gebelik olduğumuz için sezaryen olacak büyük ihtimalle demişti Göğşen Hoca, bu durum zorunluya girer o zaman değil mi? Bu arada kızlar TSH durumunuz nedir? Benim 2,9 larda idi, haşimato tiroidim çıktı, ilaç başladı endokrin uzmanı, euthryx 25 mg :/

Valla benim ilk cocuğum sezeryanla olduğu icin bu bebisimde mecburen sezeryan olucak daha yeni kalp atişini duymaya gittiğimde sormustum bana 3000tl dediler kan verdigimiz yer varya hasta taburcu islem yeri var oraya sormustum 3000 tl + 650 750 arasi da oda fiyati dediler

Aynı şekilde zaynap bende hastane değiştircem zorlanıyoruz malesef biz ankaraya yeni geldik ev aldık kredi öduyoruz ı o yüzden bende uygun bi hastane araştırıyorum su trombofili panel testi sonucum çıksın onuda göstereyim gogşen beye devam etmicez malesef.

Allahım yardımcınız olsun inşallah bu sefer tutunur bebislerin sana çünkü muhtemelen iki transfer yaparlar hayırlı haberi burdan paylaş inşallah.

Allahım yardımcınız olsun inşallah bu sefer tutunur bebislerin sana çünkü muhtemelen iki transfer yaparlar hayırlı haberi burdan paylaş inşallah.
aminn insallah. iki embriyo transferi olur galiba bakalim bu tedavi bize neler getirecek hem korkuyor hem heyecanlaniyorum

Sizin doğumu Göğsen Hoca mi yaptirmisti? Dogum icin tavsiye eder misiniz hastaneyi?

Sizin doğumu Göğsen Hoca mi yaptirmisti? Dogum icin tavsiye eder misiniz hastaneyi?

Evet göğşen bey yaptirdi memnun kaldm şükür benim çocuklarim yoğun bakimda kalmadi hep yanimdaydilar yenidoğan yoğun bakimi nasil bilmiyorum ama hemşireler hasta bakicilar çok yardimci oldu ben mutlu ayrildm hastaneden.
Ikiz doğum zorunlu sezaryene giriyo ilk doğum sezaryense ikinci de zorunlu sezaryen oluyo 3bin olduğunu sanmiyorum eylülde 1200liraydi sezaryen.artmis olsa bile çok fazla o kadar olmamali.

Valla bu gittiğimde tekrar sorucam bklm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…