Dr deniz meryem den fonksiyonel tıp tedavisi alıp memnun kalanlar

Ugel10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
23
6
Merhaba bende pcos mevcut instagram üzerinden doğal yolla gebelik elde etmek için araştırma yaparken dr deniz meryemi gördüm 3 aylik tedavi sonucu pcostan %95 kurtulma orani veriyor 14.530 tl tedavi ucreti ama dr hakkinda iyi veya kötü bilgi bulamıyorum o yuzden guvenemedim taniyanlar veya tedavi görenler varsa eğer bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Merhaba lütfen bunun için paralar harcamayın hayat yeterince zor ve pahalı.

5 yıllık evliyim pkoluyum.

Pcos veya pko nasıl demek istersen fark etmez. Bununla başa çıkabilmek zor olsa da bazı yolları var. Siz gebe kalmak istiyorsanız önce sizin ne gibi şikayetiniz var kaç senelik evlisiniz bunlara bakmak gerekiyor. Ben çok doktor gezdim aktarlara dolu dolu para da verdim kürde yaptırdım ama hormonlarımı bozmaktan başka işe yaramadı. Dr deniz Meryem kimdir nedir bilmem. Tek bildiğim şey Allah ol der olur. Nasip bu 10 tüp bebek yapan çocuk sahibi olmuyor bazen tedaviyi bırakınca Pat diye kendiliğinden hamile kalıyor nasip bu işte herşeyin zamanı var.

Siz isterseniz bi şikayetlerinizi buraya yazın belki yardımcı olurum yada başka arkadaşlarda öneride bulunur.

Teşekkür ederim çare arıyorum tedaviye gerek kalmadan doğal yoldon olsun istiyorum ben 5 senelik evliyim 26 yaşındayım 2 kere gebelik gecirdim ilkinde kalp atışını bile duymadık gelismemis ilacla düşük yaptım 2incide 14 haftalik düşük yaptim haftasina apandisit ameliyati oldum enfeksiyon değerlerim cok yuksek cikti ameliyattan 1 gun sonra taburcu ederler ben 1 hafta hastanede yattim sonrasında araştırmaya başladım eşimde bende genetik testler verdik hocbir sıkıntı yok ben zaten pcos oldugumu biliyordum birde rahim şekil bozukluğum varmış dr düşükleri bununla bağdaştırmadi 3nfeksiyondan kaynaklı olabilir dedi en son başka bir doktor laporoskobu yaoti rahim seklimi bakmak için ondada müdahale edilmedi bu sekilde hamile kalmam söylendi 2nci düşüğü yapmamin üstünden 2 sene gecti 1 seneden fazladır da korunmuyoruz 7 ay kadar önce bir kere çatlatma iğnesi denedim ama yok fayda etmedi adetlerim aşırı düzensiz tuylenmem mevcut artık sabrım tukeniyormus gibi geliyor Allaha sığınıyorum umudumu inancımı diri tutmqya çalışıyorum ne diyeyim Allah büyük kimsenin kucağını boş bırakmasın

Canım bence rahim şekil bozukluğunu araştır sen pco olmana rağmen hamile kalmışsın 5 sene oldu benim hiç hamile kalamadım ben geçen hafta tüp bebek merkeziyle bir konuşma yaptım benim hsg de arkuat Uterus çıktı yani kalp şeklinde rahim çok abartılacak bir şey değil ama tutunması için eğer doktor gerek görürse engel olacak kadar şekil bozukluğu varsa müdahale etmek zorundayız dediler. Zaten rahim şekil bozukluğu düşüklere yol açabiliyor bende tüp bebek merkezinde bir görüşme yap detaylı incelesinler bide tüp bebek deyince hemen korkma lütfen orda daha detaylı bakıyorlar onlar uzman orda. Kişiye göre tedaviyle hamile kalanlar çok sadece önemli olan önce bi şekil bozukluğunu konuşmak ve onu ortadan kaldırmak genetik de ve spermde sorun yoksa ben bunun üstüne düşerim 2düşük olmuş.

Onun dışında lütfen omega 3 D vitamini folik asit ve İnositol kullan bu inositol pkolar için walla çok güzel bir vitamin adetleri düzenliyor ben ilaçla bile adet zor oluyordum artık oluyorum uzun uzun denemen lazım içmen lazım alıp arkana atarsan etkisini göremezsin sabırlı ol bununla hamile kalanlar bile var .. ben ne yapayım peki kuzum görüyosun 5 yıl oldu anca bebek görme ziyaretlerine giderim arkasından da hüngür hüngür ağlarım sürekli kuyruğu dik tutma halleri.. Allah herşeyin hayırlısını versin

Ben sana bişey diyim geçen haftalarda arkadaşım bebeğini kaybetti karnında 7 aylık öldü doğdu sezeryan ile aldılar cansız bedenini kızın kucağına verdiler sonra da çocuk toprağa verdi bebeğini.. bunu anlatıyorum çünkü Allah beterinden korusun neler var neler .. bir diğer arkadaş ise doğumda öldü bebeği annesiz kaldı yani Allah alıyorsa senden bi nedeni var bazen. Öncelik sağlık olmalı bende çok üzülüyorum ama bunları görünce şükür diyorum koruyor rabbim demek kötülüklerden ne diyeyim

Kilo varsa ver sen gülüm inositol iç. Su bol bol tüket zaten sıcak yumurtalıkları çalıştırıyor inositol de yumurtaları kaliteleşitiriyor

Benimde adetlerim çok düzensiz di bazen 6ay 1 sene adet olmadığım oluyordu tüylenmelerim de var sıvılce kilo bunlar belirtileri zaten ama sonra eşimin sperm sorunu oldu meğer sadece bana bağlı değilmiş yani gerçekten herşeyi beraber yapmak gerekiyor beraber kilo vermek gerek beraber yeme içme düzeni beraber vitamin içmek lazım.. pkoya en iyi gelen şey stressiz yaşam ve sağlıklı beslenme böyle düzeldi adetlerim

Gittim tüp bebek merkezine benim rahmim bicornis unicollis şeklinde yanı kalp şekli baya belirgin üsten baya basık müdahale edilmeyecek rahminin kalınlığı normal dedi vitaminler kullandım inositol d vitamini hepsini denedim kilom normal zaten 54 kiloyum

Kullandığınız vitaminlerin markalari neydi ne kadar süre kullandiniz acaba

Kullandığınız vitaminlerin markalari neydi ne kadar süre kullandiniz acaba
Ben hala kullanıyorum kaç sene oldu adetimi bu şekilde dengede tutabildiğim için ama zayıfladım hareket ettim beraber kullandım. Önce prowoman kullanıyordum toz halinde içiyorsun suyla sonra kapsül olanını aldım ismi ilunga f diye geçiyor her eczanede bulunmadığı için trendyoldan sipariş veriyorum

Nasıl yani müdahale edilmeyecek hal de mi dediler ? İmkanı yok unicorn Uterus olan arkadaşım bir ameliyat geçirdi ve hamile kaldı resmen tek yumurtalığı var kızın. İyice araştır bence canım çok sıkıntılı bir gebelik geçirdi ama bir şekilde kucağına aldı çok savaştı o arkadaşım ama başardı bence iyice araştırılması gerekiyor böyle şeylerin

2 ayrı doktora gittim biri tüp bebek merkezi orası kalınlığı iyi boyle gebe kalacaksın düşüklerin bu durumla alakalı degil dedi bir üniversitede bir doktora gittim oda perde olabilir dedi laporoskobi yapıp usten bakacağız basıklık yoksa histeroskobi yapıp rahmini düzelteceğiz dedi laporoskobi yaptilar üsten basıkmış doğuştan böyle perde yok dedi o yuzden histeroskobi yapmadan ameliyati bitirmis böyle gebe kalacaksin dedi eğer mudahale edersek zarar veririz rahmin cok incelir gebelik daha zor olur dedi

Anladım canım Allah gönlüne göre versin bence yine gebe kalırsın peki eğer bunlar sebep değilse kan pıhtılaşmasına baktırdın mı benim bir çok arkadaşım pıhtılaşma dan muzdarip o yüzden çok düşükde yaşadılar üst üste

Ylevet baktırdim oda yok nasip kismet ne yapalım bekliyoruz el mecbur

Deniz Meryem benim de karşıma çok çıkıyor. Aldınız mı tedavi acaba?

Merhaba o arkadaşınız ile iletişime geçebilme şansım var mı acaba tüp bebek tedavisiyle mi gebe kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…