Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

hayırlısı olsun çok memnun kalacağına eminim bence burdan ayrı birde can kopal kulübü oluşturup peximet te can bey'i de çağırıp bi kahve içelim :))

canım cok guzel fikir bence de :) sokaga ne zaman cıkabilicem acaba cok merak ediyorum :) cumartesi tekrar kontrolum var çarşamba günü de alçı çıkıcakmış bakalım bi an once rahatlamak istiyorum bu nefes alamamak beni cok zorluyor :)

sitede yeteri kadar mesajım bulunmadıgı için albümlerinize bakamıyorum bana fotograflarınızı gonderebilir misiniz mail adresimi versem ?:)

iskarpin sonunda görebildim fotoğraflarını :) çok güzel olmuş çok yakışmış güle güle kullan :) umarım benim de güzel olur Can Bey içimi rahatlatıyor çok güzel olcak diyor ama bakalımm :) 5.gündeyim günler geçmek bilmiyor yuzumdeki şişliklerden moralim bozuluyor.Sizin ne zaman geçti morluklar ve şişlikler ?

pazartesi saat 3 te can beyden randevu alarak ilk adımı atmış bulunmaktayım
gerçi para biriktirmem ve eşimi ikna etmem gerekiyo bunun için

herkesin burnununa yapılacak işlemlere göre fiyat veriyor zaten muayene ücreti olmadığı için gidip ücretsiz olarak görüşüp fiyat alabilirsin

Son düzenleme:
pazartesi saat 3 te can beyden randevu alarak ilk adımı atmış bulunmaktayım
gerçi para biriktirmem ve eşimi ikna etmem gerekiyo bunun için

canım ufuk bilkay la görüştün mü hiç ? Bende olmak istiyorum dr araştırıyorum daha karar vermiş değilim ama ufuk bey hakkında çok olumlu şeyler okuyorum ve görüyorum. Sen ne düşünüyorsun bunun hakkında...

ufuk beyin de ismini duydum burdaki yorumlara dayanarak can beyden memnun olanların daha fazla olduğunu gördüm
o yüzden ilk etapta onunla görüşmek istiyorum cnm daha ben ameliyat oldum istediğim gibi olmadı diyene rastlamadım

Canım sanırım ben beceremedim albüme bakmayı ne yazık ki hiç bir şey göremiyorum :)

canım ameliyatın zor kısımlarından biri de işte bu sabır süreci düşün bak 27. günümdeyim hala şişimm..ve zor gülüyorumm..o yüzden hele ilk günlerdeki şişliğe sakın takılma..geçicekmiş hepsi sabır..

canım harika olmuş burnun çok beğendim yani acele etmiyorum ameliyat için ama görünce de bir an önce olsun diyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…