Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Bugün 6. günüm alçım değişti burnumu gösterdi can bey :) şu an bile güzel görünüyordu bu en çirkin hali dedi bir de :) nefes sorunum da kalmadı deniz suyuyla temizliyorum artık :) Can Bey şeker gibi bi doktor.Çarşamba günü alçın düşünce makyajını pastanı yapıp gelirsin artık dedi:KK1::KK9: Bugün moralim çok iyi şişlikler de azaldı :KK52:

Bugün 6. günüm alçım değişti burnumu gösterdi can bey :) şu an bile güzel görünüyordu bu en çirkin hali dedi bir de :) nefes sorunum da kalmadı deniz suyuyla temizliyorum artık :) Can Bey şeker gibi bi doktor.Çarşamba günü alçın düşünce makyajını pastanı yapıp gelirsin artık dedi:KK1::KK9: Bugün moralim çok iyi şişlikler de azaldı :KK52:

canım senin adına çok sevindimmm...maşallah sanaa :nazar: benim ilk hallerimden çok çok iyisin..inşallah çok memnun kalırsın cnm..:))

can bey revizyonda nasıldır acaba??

o arkadaş benim revizyon için görüşmeye giden.ben can beye ameliyat olmaya karar verdim canım.çünkü izmirde bi çok doktorla görüştüm prof. lar dahil,hepsinin ortak sözlerini söyledi bana.bencede bi muayeneye git derim :)

can bey revizyonda nasıldır acaba??

çok iyi ya çok seviniyorum böyle güzel haberlere:nazar:resimde koyarsın dimi canım :)

arkadaşlarımmmm kusura bakmayınız yeni ekleyebildim fotoğraf fakat aceleyle onları atabildim. süreçtekileri de paylaşıcam mutlaka merak etmeyin öpüyorum:)

1seneyı aşkındır ızmırde burun estetıgı ıcın doktor arastırıyorum 3doktorun yogun bır takıpcısıydım oncelerı can kopalı tanımıyodum bıle sonra baktım o dusundugum doktorlardan memnun olanlar kadar olmayanlarda var yuzlerce resım gordum cokme yasayanlar kemerı tam alınmayanlar derken o doktorları eledım can kopalı kesvettım aylardırda onun arastırmasını yapıyorum onun yaptıgı sadece 2tane burun gordum bırı mıkado35 dıgerıde ıskarpın ve cok basarılı buldum ıkısınıde bırbırıne benzettım dıger doktorlarla kıyaslayınca can bey guzel kavıs verıp ucu kararında kaldırıyor dıger doktorlar gıbı kkda 100lerce hastasını gormedım belkı ama memnun kalmayanınıda gormedım bu cok onemlı 1kısı bıle benımkı guzel olmadı cokme vs vs oldu deseydı onuda elerdım ama olmadı olmasında cok basarılı oldugunu dusunuyorum ona amelıyat olan herkez memnun bu cok onemlı bende nasıpse ona onumuzdekı aylarda amelıyat olmayı ıstıyorum

canım mesajını okudum fakat cevaplayamıyorum şu 100 bilmem ne yazmam gerekiyor kuralı yüzünden öncelikle teşekkür ederim. valla ben yaptığı başka hiçbir burnu görmedim kendiminkinden başka ve görmesem de olur benimki en güzeli bence:)o adam gerçekten bu iş yaratılmış ben o kadar beğendim ki aynaya bakmadan duramıyorum inan:) albüm yaptım şimdilik ama pek vaktim olmuyor yıllık izindeyim aynı zamanda o yüzden pek takılamıyorum nette ama insanlara bi fikir olucaksa ve bir tane bile hasta kazandırabileceksem can bey e diye gecenin bu vakti bikaç tane ekledim ordan bakarsın ve daha da ekliycem zaten ok sıkıntı yapma sakın sonuna kadar güven can bey'e şimdiden geçmiş olsun öpüyorum.

X