Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar yeni üye oldum foruma.Can Kopal beye ameliyat olmayı düşünüyorum.Geçen hafta gidip görüştüm.Çok iyi birisi.Tam istedigim şekilde anlattı yeni burnumu.Tasarım yapmıyo zaten.Tasarımı sende photoshopta yaparsın onlara inanma dedi.Ve gayette mantıklı konuştu.Can beye ameliyat olan arkadaşlar rica etsem fotolarını ekleyebilirlermi.

tatlım Can bey çok sıcakkanlıdır sorularını içtenlikle yanıtlayacağından da eminim bir randevu al ve bir görüş istersen kendisiyle..görüşme ücreti yok tatlım..

randevu aldım iskarpin.cuma gününe.bakalım ne diyecek :) bu arada geçmişolsun sanada inşallah çok tatlı bi burnuşun olur.sana arkadaşlık isteği yolladım.kabul edersen sevinirim.resimlerini görmek isterim bende canım

Ben de kendimi bildim bileli burun estetiği yaptırmak isteyip de korkudan olamayanlardanım.Bu aralar acayip gözümü karartıp ameliyat olma kararını aldım.Ameliyat sonrası neler yaşadığınızı anlatırsanız sevinirim.

tamam tatlım biraz kendime geleyim güzel bir albüm yapıcam...:)) şu an profilden sorun yok ama önden elektrik diireği gibi ve henüz kastığı için gülemiyorum..geçmesini bekliyorum sabırrrlaaaa hepinizi öpüyorum çok çok :)) hepinizin hakkında hayırlısı olsun..

çok normal canım daha çok yeni..şişliklere sakın kafanı takma.çok teşekkür ederim.merakla bekliyorum resimlerini

iskarpin,ameliyattan kaç gün sonra tamponların çıktı.Birde hangi hastanede ameliyat yaptı seni can bey

tatlım 3 gün sonra aldı tamponlarımı.. 3 gün sıkıntılı oluyor, ağrı sızı falan olmadı şükür ama işte ağızdan nefes alıyorsun 3 gün..ondan sonrası daha iyi tabiki.. kocaman hastanesinde yaptı tatlım...başka soruların olursa özelden mesaj atabilirsin cnm forumdan göremeyebilirim..

Sorularıma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım.Malesef özelden mesaj atamıyorum.Pazartesi günü görüşüp ameliyat günü alıcam bende.Valla çok heyecanlıyım.En zor olanıda doktoru seçmek.Sen neden can beyi seçtin tatlım.Yani Can beyi seçmende neler etkili oldu senin için.

tatlım forumdan sende görmüşsündür mikado funer gökçe can beye ameliyat olanlardandı..onlar ameliyatlarını oldular ondan sonra can beyle görüştüm ve onun dışında birkaç doktorla da mailleşmiştim..ama Can bey bana çok samimi geldi ve 1 yıl fln bekledim inan bu 1 yıl boyunca da çok düşündüm...ve sonra can beye ameliyat olan birçok kişi tanıdım ve hepsi çok memnunlardı..inan ki bir kişi bile çok mutsuz olsa ben daha ameliyat olamazdım herhalde ama yaptığı burunlardan birkaçını gördüm ve olan birçok kişiyle de mailleştim.. benim seçmemde en büyük etken kesinlikle doğal burun yapmasıydı..ben kavis ve kalkıklık fln istemiyordum kesinlikle çünkü maymun gibi olmaktan korkuyordum yani..ve ameliyat öncesi son gün bile hala düşünüyordum öyle iştee ya kötü olursa o olan güzel burun bana yakışmazsa fln diye ama sonuç öyle olmadı çok şükür..şu an sadece çok şişimm.. geçen hafta dahi çok kötüydüm bu şişlikler insanı tipsizleştiriyor dudağını uzatıyor gözlerin bitişik duruyor fln tipsizleşiyorsun ama gittikçe düzeliyor bugün çok daha iyiyim mesela...geçen gün mikado'nun başının etini yedim mesela...öyle işte tatlım...

kızlar bugün can beye gittim muayeneye.ne içten bi adam,ne kadar güven veriyo insana bayıldım..bütün merak ettiğim soruları sordum.ikinci ameliyatım olacağı için korktuğumu söylediğim oda iyi kötü bütün olabilecekleri söyledi sağolsun.büyük ihtimal can beye olcam ameliyatımı.çünkü 3. kez muayeneye gittim izmirde,biride prof tu gittiklerimden içime en sinen can bey oldu.inşallah yanılmam ve bu son burun ameliyatım olur.nisanın başına operasyon olur sanırım.işlerimi ancak o zamana hallederim.hayırlısı :)

Çok saol canım ya ne kadar teşekkür etsem sana az.Artık hayırlısı bakalım.

canım o ne demek öyleeee:)) sizleri bizlerrr yani ameliyat olanlar anca çok iyi anlayabilirizzz..ameliyattan önceki çırpınışlarımı hatırlıyorum da Allah hepinizin yardımcısı olsun...

inşallah çok başarılı bir operasyon olur canım..Hakkında hayırlısı olsun..

ben de can beye ameliyat oldum. pazartesi 3 hafta olcak... ben nefes problemi de vardı. burnumdaki şişlikler henüz inmediği halde eskisinden çok daha iyi nefes alıyorum. burnumun şekline gelince de şiş haliyle bile güzel görünüyor :) en önemlisi doğal duruyor. çünkü ameliyat olduğumu bilmeyen kimse anlamadı, herkes sen de bi güzellik var saçını mı değiştirdin naptın diyor :)
ben de can beyi baya uzun bi süre bekledim ama beklediğime gerçekten değdi. ameliyattan sonra sadece 2 gün çok hafif morluk oldu bende. 2. günden itibaren morluklar gitti, şişlikler de hızla inmeye başladı... 5. gün şapka takıp dışarı çıkıp gezebiliyordum. tam bir hafta sonra da okula başladım şişlikler inmiş sayılırdı burnumda bandaj vardı sadece. kısacası ben de can beyden çok memnun kalanlardanım. ameliyattan önceki heyecanınızı anlayabildiğim için, ben de can beyin hastası olarak bilgi vermek istedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…