Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

neyse ki aradı can bey,şarjı bitmiş..ömrümden ömür gitii resmen.yarın hastanede uzun bir ameliyat varmış o yüzden beni saat 13.00 de alacaklarmış.11.30 da hastanede olacağım.bana şans dileyin kızlarrrr:)

Şu sıralarda dikişlerşn atılıyordur herhalde =)) Gelmiş geçmiş olsun bebek, iyileşme sürecine hoş geldin =)

Yeni ameliyat olmus herkese gecmis olsun. Senicita ve serra_biz yeni burunlariniz hayirlisi olsun :KK66: Darisi bizim basimiza.

Erikaaa nerelerdesin, senden haber bekliyoruz !!

Bu arada saçlarımı kestirdim kızlar, Burun ameliyatı olunca mutlaka başka bir değişiklik daha yapın ki yalnızca burnunuz gözünüze çarpmasın deniliyor ya. Yaptık bakalım =)

kızlarrr çok iyiyim ben.yeni eve geldim.şimdi buz kompresi yapacağız.ayrıntıları daha sonra anlatırım :)

gördüm canım.tabi çok net belli değil henüz doğal olarak alçı çıktıktan ve şekli biraz oturduktan sonra tekrar görmek isterim :)hayırlı uğurlu olsun burnuşun.

Evet su an alcinin altinda ne oldugu belli degil
Alci cikinca yenilerini yollarim
Sen ne durumdasin? Mimik yapabiliyor musun? Ben dun ilk defa bi koku aldim :))

Evet su an alcinin altinda ne oldugu belli degil
Alci cikinca yenilerini yollarim
Sen ne durumdasin? Mimik yapabiliyor musun? Ben dun ilk defa bi koku aldim :))

yok cnm çok belirgin mimikler yapamıyorum def gibi gergin hissediyorum koku almam çok net değil kendimi biraz zorlayıp derin nefes aldım mı kokuyu daha net alıyorum.

Erikaaa nerelerdesin, senden haber bekliyoruz !!

Bu arada saçlarımı kestirdim kızlar, Burun ameliyatı olunca mutlaka başka bir değişiklik daha yapın ki yalnızca burnunuz gözünüze çarpmasın deniliyor ya. Yaptık bakalım =)

ii yapmışsın :) bende kalıcı makyajdamı yaptırsam diye araştırma ve düşünce içindeyim :KK70: ama değişimde abartmakta istemiyorum:KK1:

Kizlar 13. gunumdeyim disarda sapkasiz rahat rahat gezebiliyorum burnumdanda genel olarak memnunum ucunda tabiiki ödem var ancak tek bir sorun var suan o da: suratimdaki asimetri ......evet her insanda var biliyorum ancak benim ameliyattan sonra dikkatimi cekmeye basladi yani aynaya baktigimda direk goruyorum ..yani burnum iki gozumun ortasindan agzima dogru saga çekerek iniyor...belki ödemdendiiir ama zannetmiyorum ...belki de aynaya dikkatli baktigim icindir bilemiyorum ama görüyorum yani bu kesin ...album yapmistim bu asimetriyleilgili yine yukliycem bakalim siz farkedecekmisiniz????:KK50::KK49:

X