Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tamamdır canım..yarın olacağım inşallah:)can bey den telefon bekliyorum :)

Olaa olaa, senin kadar ben de heyecanlıyımm =)) Nasıl hissediyorsun kendini ? Can Bey ile nasıl bir burnun olmasını istediğini konuştun mu ? Yoksa yalnızca şikayetlerini mi söyledin ?

Canım senin cuma mı çıkıyor alçın ? Can Bey bana pazara kadar tut dedi dün. Sen benden bir gün sonra oldun ama hızına yetişemiyorum şuraya bak =)

Belki yenisini takar... Bu zaten dustu dusecek yagli bisiy surmusler yuzume. Bantlar kalkiyor artik:))
Ya da arizali hasta olduumdan adamcegiz bir an once psikolojimi duzeltmek istemis olabilir:))

Olaa olaa, senin kadar ben de heyecanlıyımm =)) Nasıl hissediyorsun kendini ? Can Bey ile nasıl bir burnun olmasını istediğini konuştun mu ? Yoksa yalnızca şikayetlerini mi söyledin ?

ehehehee çooook heyecanlıyım..can bey bana sormadı kii:)bana bırak çok iddialı,şahane bir burun olacak dedi:)ona güveniyorum..peki sen istediğin burnu tarif etmiş miydin şeker

Belki yenisini takar... Bu zaten dustu dusecek yagli bisiy surmusler yuzume. Bantlar kalkiyor artik:))
Ya da arizali hasta olduumdan adamcegiz bir an once psikolojimi duzeltmek istemis olabilir:))

Dün senin alçın değişmedi mi ? Yalnızca tamponlar mı çıktı ?

ehehehee çooook heyecanlıyım..can bey bana sormadı kii:)bana bırak çok iddialı,şahane bir burun olacak dedi:)ona güveniyorum..peki sen istediğin burnu tarif etmiş miydin şeker

Ya biz görüşmelerde burun dışında her şey konuştuk, hatta ameliyatın son günlerine doğru "Yaa benim burnum nasıl olacak, telefon açıp da sorayım iyi olabilir" filan demeye başladım içimden. Çünkü Can Bey beni vazgeçireceğini düşünüyordu. O yüzden oraya gittiğimde ameliyattan veya burnun şeklinin nasıl olmasını istediğimden vs vs hiç konuşmadık. O yüzden sana da bir sormak istedim =) Böyle sofistike gelişince çok daha güzel oluyor merak etme.

celinn tatlım çok iyi görünüyorsun.burnunun eski halini bilmiyorum ama şiş haliyle bile gayet hoş duruyor:)umarım bende de çok fazla morarma olmaz

Dün senin alçın değişmedi mi ? Yalnızca tamponlar mı çıktı ?

Ya biz görüşmelerde burun dışında her şey konuştuk, hatta ameliyatın son günlerine doğru "Yaa benim burnum nasıl olacak, telefon açıp da sorayım iyi olabilir" filan demeye başladım içimden. Çünkü Can Bey beni vazgeçireceğini düşünüyordu. O yüzden oraya gittiğimde ameliyattan veya burnun şeklinin nasıl olmasını istediğimden vs vs hiç konuşmadık. O yüzden sana da bir sormak istedim =) Böyle sofistike gelişince çok daha güzel oluyor merak etme.

aynen..şu an nasıl olabileceği konusunda hiçbir fikrim yok:)))artık ben de can bey in yetenekli ellerine bırakacağım kendimi :)

celinn tatlım çok iyi görünüyorsun.burnunun eski halini bilmiyorum ama şiş haliyle bile gayet hoş duruyor:)umarım bende de çok fazla morarma olmaz

Distan cok problemli degildi onceki hali. Alci cikinca ne olacak bilmem ama ben cocuklugumdaki burnumu geri istiyorum bakalim:))

Aynen canim sadece tamponlar gitti dun alcim degismedi hala kanli bant var burnumun ucunda:KK43:
Sıkıntı yapma bebek, dün senden sonra ben girdim ya, Can Bey'in yüzü allak bullaktı =))) O da üzülmüş seni öyle panik halde görünce. Senin klostrofobin mi var ?

Son düzenleme:
Sıkıntı yapma bebek, dün senden sonra ben girdim ya, Can Bey'in yüzü allak bullaktı =))) O da üzülmüş seni öyle panik halde görünce. Senin klostrofobin mi var ?

Aynen.
Ameliyattan once konusmustuk nasil yapariz diye
Pek planladigimiz gibi olmadi=))
Sen de cok iyi gorunuyordun bu arada. Hic sislik yok gibiydi

Saka gibi simdi dusununce cok sukur gecti o nefessiz gun...

herkese mrb ameliyat olan arkadaşlara çoookk geçmiş olsun ve darsı başıma inş.ben şunu öğrenmek istiyorum 2 haftalık yıllık iznim var bu süre yeterli mi alçı falan ne kadar kalıyor 2 hafta sonra işe dönebilir miyim? Bir de izmir dışından gelicem kontroller ne sıklıkla oluyor? cvp verirseniz çok sevinirim :KK16:

canım bende izmir dışından 3saatlik yoldan gidiyorum, can bey bana seni kontrole 5. gün çağıracağım demişti o yüzden bunu sıkıntı yapma en güzeli dr unla konuş:KK34:

kızlarrr benimmm alçımda çıktııııı burnumun son durumu fena değil tabiki ödemler var ama gayet ii duruyor şimdilik...

kızlar can bey i aradım ama ameliyattaymış.ne yapsam tekrar arasam mı,yoksa onun aramasını mı beklesem?bilemedim..

kızlar can bey i aradım ama ameliyattaymış.ne yapsam tekrar arasam mı,yoksa onun aramasını mı beklesem?bilemedim..

Genelde ariyor ariycam deyince ama.....bence son ana kadar bekle aramazsa ararsin

Buarada bugun moralim biraz bozuktu ve buda herseye kadar cok yansiyorki 3kere falan burnumu carptim ve en sonunda oturup agladim (gelinligi giydirirken kadin burnuma carptirdi , bende evi sinirli bir sekilde temizlerken haliyi savurdum ve carpti burnuma)
Şuan daha sakinim insallah birsey olmaz ....:KK50:

Muayenehaneyi mi aradın, yoksa cebini mi ? Artık cebinden ulaş, oradaki hemşirelerin pek alakaları yok çünkü. Muhtemelen sana saat 9.15 gibi hastanede ol diyecek. Kendini hatırlat bence sen ara.

Genelde ariyor ariycam deyince ama.....bence son ana kadar bekle aramazsa ararsin

Buarada bugun moralim biraz bozuktu ve buda herseye kadar cok yansiyorki 3kere falan burnumu carptim ve en sonunda oturup agladim (gelinligi giydirirken kadin burnuma carptirdi , bende evi sinirli bir sekilde temizlerken haliyi savurdum ve carpti burnuma)
Şuan daha sakinim insallah birsey olmaz ....:KK50:

Ayy dikkat et, burada benim canım acıdı resmen ...

Bu arada kızlar şu deniz suyunu hangi sıklıkla kullandınız ? Bugünden itibaren ona da başlayacağım.

Son düzenleme:
X