Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Muayenehaneyi mi aradın, yoksa cebini mi ? Artık cebinden ulaş, oradaki hemşirelerin pek alakaları yok çünkü. Muhtemelen sana saat 9.15 gibi hastanede ol diyecek. Kendini hatırlat bence sen ara.

canım cebinden aradım iki kez.ilkinde ameliyatta dediler,diğerinde de açmadı can bey..şu an ne yapacağımı bilmiyorum.şu satten sonra da arar mı ki?

kızlar fotolarımı koyuyorum ama henüz daha çok şiş bir bu kadar daha küçülecekmiş ona göre değerlendirin panik yapmayın ilk etapta gözünüze kötü gelebilir (açılınca sizinkilerde dahil)

cevaplarınız için tşkler arkadaşlar biraz zor olacak benim için ama çok istiyorum bi hafta sonu izmir e gidip detaylı bir şekilde konuşucam can beyle inş. ondan sonra da yıllık iznimi ayarlamaya çalışıcam ameliyat olan arkadaşların fotolarına bakınca sanki kendim olmuş gibi hayal edip mutlu oluyorum umarım kimse bir sorun yaşamaz, yeni burnunu sağlıkla kullanır. iyi ki tecrübelerinizi bizimle paylışıyorsunuz burası olmasaydı hayatta cesaret edemezdim ama sizleri takip ettikce okudukca bende ameliyat olmaya karar verdim en önemlisi annemi de ikna ettimaranıza katılacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum

kızlarr can bey hala aramadıve daha da kötüsü telefonu kapalı..ne yapacağımı şaşıdım.sabah telefon edip" ben hastanedeyim sen niye gelmedin" demesin.telefonda konuşacaktık çünkü ayrıntıları saati

Hastaneyi bir arasana onlarin saatten haberi vardir

neyse ki aradı can bey,şarjı bitmiş..ömrümden ömür gitii resmen.yarın hastanede uzun bir ameliyat varmış o yüzden beni saat 13.00 de alacaklarmış.11.30 da hastanede olacağım.bana şans dileyin kızlarrrr:)

Rahat ol
Yarin cok rahat gececek merak etme)

aynı durum bendede olmuştu ameliyatımdan 1 gece önce can beyle son konuşma yapmamaız gerekirken bir türlü irtibata geçememiştim tabi felaket bir panik morel bozukluğu ölece kaldım gitsem bir dert oldu gitemsem bir dert ama neyse ki sonunda geçte olsa bir şekilde konuşup son sözler söylenmişti ama o gece resmen kalp krizi geçiriyordum:18:

aynen canım bir an kalbimin zorlandığını falan hissettim,yüzüm uyuştu:)ameliyat stresini bile unutturdu:)

çok ii anlıyorum.artık değişken bir süreç başlayacak her gün başka uyanacaksın hazır ol :) tüm şanslar senden yana olsun hayırlısıyla atlatırsın inşallah.haberlerini bekliyor olacağız

çok ii anlıyorum.artık değişken bir süreç başlayacak her gün başka uyanacaksın hazır ol :) tüm şanslar senden yana olsun hayırlısıyla atlatırsın inşallah.haberlerini bekliyor olacağız

aminnn canımm çok teşekkür ederim.herşeye hazırlıklıyım:)umarım hepimiz istediğimiz görüntüye kavuşuruz..

Benimde ayni saatte oldu erikacm merak etme inan bana iyi dusununce ameliyatta iyi oluyor daha da cabuk iyilesiyor tabi ceterİs paribus dahilinde
guzel burun olcak guzel booooool şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…