Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım sen sümkürdün mü !! Acımıyor mu ? Acımıyorsa söyle ben de hemen deneyeceğim. Burnumdaki şu ağrılıktan fenalık geldi !

Canım sen sümkürdün mü !! Acımıyor mu ? Acımıyorsa söyle ben de hemen deneyeceğim. Burnumdaki şu ağrılıktan fenalık geldi !
cnm acımıyor ..sümkürmek doğru mu? dersen hayır belki ama ...evet ben baya baya sümkürdüm çünkü kendimi iyi hissetmiyordum o yüzden boşalttım burnumu arada bir..... bir de birkaç kere kulaç çöpü ile fucidin sürdüm ...akanı sil sil sil nereye kadar bitmiyorki e tabii ki akanları silmeye devam ettim ama sümkürerek daha çok akmasını ve temizlenmesini sağladım kendimce.. ben öyle rahat ettim yapmalısın diyemem belki zararlıdır birde ben mimikli bir insan olarak çok fazla mimik kullanmamak lazım diyebilirim çünkü bugün alçım çıktı ve ani bir mimik yaptım birden çok acıdı o yüzden sen benim gibi abartma ...amaaaa dozunda yapılan mımığınde şişliklerin daha çabuk inmesi için daha iyi olduğunu düşünüyorum ben..(sadece şahsi fikrim bilimsel olarak yazmıyor:)

Son düzenleme:

Dikişlere bir şey olur diye korkuyorum. Sol burun deliğim çok iyi durumda nefes alabiliyorum. Fakat sağ kan pıhtısından tamamen tıkanmış. Ben de cımbızı ateşte dezenfekte edip o pıhtıları almaya çalıştım. Ama içim fazla kaldırmadı, biraz alabildim. İçeride bir şeylere zarar vermekten çok korktum. Sağ tarafım komple daha şiş. Rahat değil çünkü, içi dopdolu. Bu sorun olmaz umarım ...

Kızlar sız nasıl cesur ınsanlarsınız oyle ya.yaptıklarınıza ınanamıyorum.degıl sumkurmek ıcıne cımbız sokmak dokunmaya korktum ben.cok da kurcalamayın ıstersenız basınıza ıs almayın sonra.

kızlar hakikaten ya neler yapıyorsunuz:))))) şiddetlice sümkürmek çok zararlı sakın yapmayın..daha burnunuz çok hassas çünkü..

=)) Cımbızı çok sokmadım kızlarr merak etmeyin o kadar sado mazo değilim =)) Sağ burun deliğim kan pıhtısıyla tamamen kapanmış durumda. Yani deliğin ucuna kadar pıhtı var. Dolayısı ile delik daha açık gözüküyor, iki delik arasında fark var. Sinirim bozuluyor çok. Ben de acaba ucundan pıhtıları alabilir miyim dedim de. Fazla alamadım zaten. Yarın dopdolu bir burunla Can Bey'e gidiyorum.

Şu bebekler için kullanılan burun aspiratörleri var, onlardan mı alsam ne yapsam =)) Bir şey söyleyin kızlar yaa bir tek ben mi bu kadar kan doldum ?

Senin de bu kadar pıhtı oldu mu ?

Ben herhalde öğlen gibi orada olurum. Daha saati konuşmadık.

Dun surekli kanadi, bandaj yaptik. Bugun de sismeye basladi. Sanirim tampon yok burnumda. Tikanmaya basladi brnim de. Ici sis zirt pirt aramak da istemiyorum. Biraz tedirginim ama...

Dun surekli kanadi, bandaj yaptik. Bugun de sismeye basladi. Sanirim tampon yok burnumda. Tikanmaya basladi brnim de. Ici sis zirt pirt aramak da istemiyorum. Biraz tedirginim ama...

Canım bak Can Bey beni az önce aradı. Yarın gel tamponları çekeceğiz dedi. "Nasıl yani yaa, tampon mu var benim burnumda ?? Hastane odasında bir şeyler çektiniz ama benim burnumdan ??" dedim. "Olur mu kız, tampon var tabii senin burnunda, yarın geleceksin ve çekeceğiz" deyip güldü.

Adam bana içinden amma da salak kız demiş olabilir. Ameliyattan sonra tamponsuz duran burun olur mu ya offf =))) Ben de diyorum ki burnun içi kan pıhtılaşmasından bu kadar çok sert olmaz. Meğer silikon tamponlar yerli yerindeymiş.

Yarın nasıl çekilecek onlar Allah bilir.

bende şaşırmıştım.can bey bana 3 gün kalacak dedi çünkü:)hatta burnumun sizin burunlarınızdan daha sorunlu olduğunu falan düşünmeye başlamıştım :)

canım hastanede çektikleri delikli tampon diye isimlendirilen tompon türünün deliklerini açmak için ortasından alınan parçasıydı onu almasıyla sen delikli tampon sayesinde azda olsa nefes aldın yani küt tıkanıklık yaşamadın.ama malesef delikli tamponda olsa çok fazla süre etkili olmuyor ne yazık o delikler çok kısa zamanda kan ile doluyor ve yine tıkanıyor ama emin ol bir sistem önceki tamponlardan kat ve kat daha ii ve daha rahat.şimdi p.tesi gittiğinde içindekalıp şeklinde duran gerçek tamponları alacak ve tahminen bir kaç gün sonra tekrar çağırıp burnunun sırtındaki alçıyı çıkaracak.artık sonrasın masaj falan veriri mi bilmem.ben yarın gidicem alçım çıkacak inşallah çünki delirmemek elde değil alerji yaptı sanki altı deli gibi kaşınıyo

bende şaşırmıştım.can bey bana 3 gün kalacak dedi çünkü:)hatta burnumun sizin burunlarınızdan daha sorunlu olduğunu falan düşünmeye başlamıştım :)

Yok tatlım yaa tamamen benim salaklığım işte. =)

Aslında şanslıyım çünkü bir tanesi tıkanmadı. Nefes alabiliyorum. Yarın çok acı çekmem umarım. Ne diyorsun bu konu hakkında ? =)

emin ol adım adım aynını yaşıyoruz benimde sol açık sağ tıkalıydı soldan az bir delikten hava gircek diye uğraşıyordum ama tamponlar çıktığı halde hala aynı sağ tıkalı sol biraz daha ii eskisine göre ama şişliklerim belirli ölçüde azaldı.tamponlar çekilirken rahat ol ciddi bir acı sözkonusu değil.zaten çok kısa sürüyor 3-5 dk gibi.uzun cımbız tarzı birşeyle yavaşca tutup şıp diye çekiyor sonra işte inceden bir temizlik yapıyor ve sana bir pansuman tembihliyor işte tuzlu su karbonat zeytin yağı falan yarın net şekilde öğrenirsin zaten.işte böle ben perşembeden beri günde 5 kez o pansumanı yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…