Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

eyvahlar olsun banaa:)tamponlar bu kadar rahatsız edici mii öfff? :KK43:

Ya kesinlikle ağrı ya da acı verdiği yok.

Yüzünün ortasında bu kadar ağırlık olması normalde alışkın olmadığın bir şey ya. Zaten alçı var. Bir de içinde iki kocaman tampon. Bazen hepsini tutup parçalayasım geliyor. Yaşanan rahatsızlık psikolojik yani. Yoksa ben bu dönemi en rahat atlatanlardan biriyim. Doğru düzgün buz kompresi bile yapmadım.Yarından sonra inanılmaz rahatlayacağımı hissediyorum.

Canım yarın ben öğlen 13.00 14.00 civarı orada olacağım. Sen saat kaçta gidiyorsun ?

bilmiyorum ki can bey henüz aramadı beni arayacağını söylemişti.ama ben büyük ihtimalle can beye de uyarsa 6 dan sonra gitmeyi teklif edicem. eşimin refakat izni bitti :KK1:yarın iş başı onun işten gelmesini bekliycem:)

katılıyorum panik yok kızlar 3 gün önce aldırdım emin olun ciddi bir acı yok azıcık sinek ısırması ve 2 dk. hemen .ciddi söylüyorum içinizi ferah tutun.:KK34:

Canım yarın ben öğlen 13.00 14.00 civarı orada olacağım. Sen saat kaçta gidiyorsun ?

Beni aradi, 12 gibi arayacakmis saati soylemek icin. Burnum tikandi hatta bir ara bir hastaneye gidip salak tamponlari cikartmak geldi icimden...
Uyku da yok heralde bu gece, burdan yazisir dururuz artik...

Beni aradi, 12 gibi arayacakmis saati soylemek icin. Burnum tikandi hatta bir ara bir hastaneye gidip salak tamponlari cikartmak geldi icimden...
Uyku da yok heralde bu gece, burdan yazisir dururuz artik...

Canım ben de aynı durumdayım. Mesajlaşırız bol bol. Ağızdan nefes alarak uyumaktansa hiç uyuymam daha iyi =) Sen ayın kaçında ameliyat olmuştun ?

bilmiyorum ki can bey henüz aramadı beni arayacağını söylemişti.ama ben büyük ihtimalle can beye de uyarsa 6 dan sonra gitmeyi teklif edicem. eşimin refakat izni bitti :KK1:yarın iş başı onun işten gelmesini bekliycem:)

Tüh görüşemeyeceğiz. Sen hatırlat bence kendini ara. Fazlasıyla meşgul anladığım kadarıyla.

Canım ben de aynı durumdayım. Mesajlaşırız bol bol. Ağızdan nefes alarak uyumaktansa hiç uyuymam daha iyi =) Sen ayın kaçında ameliyat olmuştun ?

Tüh görüşemeyeceğiz. Sen hatırlat bence kendini ara. Fazlasıyla meşgul anladığım kadarıyla.

ben bugün pazar diye rahatsız etmek istemediğm ama galiba arasam ii olur. birazdan bir yoklayım bari :)

ama durun aslında can bey bana p.tesi arayacağım seni belki ogün içinde belkide salı günü çağıracağım demişti napsam yinede arasam mı acaba ben baya bi yarın gidicem diye adapte ettim kendimi ama :/

29 eylul canim
Daha dun sabah yani...
Sen de yanlis hatirlamiyorsam bir gun once miydi?

Evet aynen öyle. Bu gece senin için biraz sıkıntılı geçebilir. Benim dün gecem öyleydi çünkü. Sızıntılar dindi sandım fakat gece yine akmaya başladı. Burnum iyice şişti ve sağ kısmı daha tıkanık olduğu için sağ burun değilim daha da büyüdü. Şişlikler yanaklara kadar indi vesaire. Bakalım sende neler olacak ?

Evet aynen öyle. Bu gece senin için biraz sıkıntılı geçebilir. Benim dün gecem öyleydi çünkü. Sızıntılar dindi sandım fakat gece yine akmaya başladı. Burnum iyice şişti ve sağ kısmı daha tıkanık olduğu için sağ burun değilim daha da büyüdü. Şişlikler yanaklara kadar indi vesaire. Bakalım sende neler olacak ?

Ben su an tamamen tikanigim, burun deliklerim de feci sis. Seni dusunuyorum, bunu tek yasayan ben degilim diye. Biraz oyle katlanabiliyorum. Sen de yazmissin ya hepsini cikarip atasim geliyo diye, aynen o durumdayim aslinda. Yarin gececek umarim hepsi...
Su an sekli de cok umrumda degil ama nefes alamamak cok kotu:KK43:

Ben su an tamamen tikanigim, burun deliklerim de feci sis. Seni dusunuyorum, bunu tek yasayan ben degilim diye. Biraz oyle katlanabiliyorum. Sen de yazmissin ya hepsini cikarip atasim geliyo diye, aynen o durumdayim aslinda. Yarin gececek umarim hepsi...
Su an sekli de cok umrumda degil ama nefes alamamak cok kotu:KK43:

Evet seni çok iyi anlıyorum. O yüzden dedim ya bu akşam daha da basabilirler sana. Ben öyle oldum çünkü. Annem sürekli ağrın mı var diyor. Somurtuk somurtuk oturuyorum çünkü. Halbuki ağrı namına bir şey yok.

Ben sol burun deliğinden ara ara nefes alabiliyorum. Ama çoğu zaman tıkanık. Sağ zaten iptal. Bir de benim içeride silikon tampon olduğundan haberim yok, Can Bey hastanede çıkardı zannediyorum. Şikayet edip duruyorum neden bu kadar beton gibi hissediyorum diye. Bir ara cımbızla çekiştirmeye çalıştım kan pıhtısı zannedip. İyi ki cımbızla beraber gelmedi; düşüp bayılırdım herhalde.

Evet seni çok iyi anlıyorum. O yüzden dedim ya bu akşam daha da basabilirler sana. Ben öyle oldum çünkü. Annem sürekli ağrın mı var diyor. Somurtuk somurtuk oturuyorum çünkü. Halbuki ağrı namına bir şey yok.

Ben sol burun deliğinden ara ara nefes alabiliyorum. Ama çoğu zaman tıkanık. Sağ zaten iptal. Bir de benim içeride silikon tampon olduğundan haberim yok, Can Bey hastanede çıkardı zannediyorum. Şikayet edip duruyorum neden bu kadar beton gibi hissediyorum diye. Bir ara cımbızla çekiştirmeye çalıştım kan pıhtısı zannedip. İyi ki cımbızla beraber gelmedi; düşüp bayılırdım herhalde.

Burun deliklerimin ici sisten minicik oldu, can beye anlattim. Tamponlari cikaramayacaksiniz dedim guldu.
Simdi yeni niyetlenenler bizi gorup korkacaklar aslinda korkacak bisey yok uyuyabiliyorsan.
Bennde aynen disari cikip kosabilirim nefes alabilsem ne agri ne halsizlik...
Dua edip bekliyorum yarin ogleni...

Burun deliklerimin ici sisten minicik oldu, can beye anlattim. Tamponlari cikaramayacaksiniz dedim guldu.
Simdi yeni niyetlenenler bizi gorup korkacaklar aslinda korkacak bisey yok uyuyabiliyorsan.
Bennde aynen disari cikip kosabilirim nefes alabilsem ne agri ne halsizlik...
Dua edip bekliyorum yarin ogleni...

Burun deliklerin mi minicik ? Benimkiler davul gibi yaa çok geniş =)) Korkacak bir şey yok ki. Çünkü ağrı yok, acı yok. Yalnızca ara ara feci sıkıntı basıyor, yeteeeear diye bağırasın geliyor o kadar =)

Hapsirinca tamponlar yerinden oynuyo galiba biraz nefes alabiliyorum:))
Burun deliklerimin icinde sislikler var evet ondan minicik

Bu arada senin sansslizligin ikinci gununun paara gelmesi olmus

Bir sıkıntı olmadı aslında. Olsaydı kötü olurdu ama evet.

Ben daha hiç hapşurmadım. Çok tırsıyorum. Akşam yemeğinde yemek yerken meyve suyu boğazıma takıldı ve şiddetli öksürmek zorunda kaldım. Zann zann diye zonklamaya başladı hemen =))

Bir de benim sağ burnum çok daha fazla tıkanık olduğu için deliği daha geniş gözüküyor. Umarım bu durum ödemlerden sonra veya tamponlar çıktıktan sonra hallolur. Çünkü benim burun ucuma da müdahale yapıldı ve burun ucu müdahalesi riskli bir işlem. Deliklerde eşitsizlik filan olma ihtimali yüksek oluyormuş. O ihtimali aklıma bile getirmek istemiyorum şu an.

Kizlar aradabir acayip bir kaşinti oluyorya ...alci kalkinca ooooh rahatça kasiyabilecegim diye dusunmustum ama nafile alci ciktigi zaman kasinti cogu zaman olmuyor ama olunca da (ki bende az once oldu) cok feci oluyor cunku ucuna dogru kasiniyor ve uyusuk oldugu icin kaşidigini hissetmiyorsun acayip birsey yaaaa:KK52:Daayanamayip can beyin verdigi kasinti ilacini aldim suan no problemoo:KK1:

Kizlar aradabir acayip bir kaşinti oluyorya ...alci kalkinca ooooh rahatça kasiyabilecegim diye dusunmustum ama nafile alci ciktigi zaman kasinti cogu zaman olmuyor ama olunca da (ki bende az once oldu) cok feci oluyor cunku ucuna dogru kasiniyor ve uyusuk oldugu icin kaşidigini hissetmiyorsun acayip birsey yaaaa:KK52:Daayanamayip can beyin verdigi kasinti ilacini aldim suan no problemoo:KK1:

Her aşamada bir sıkıntı oluyor işte =) Ben o günleri bir göreyim de ...

X