Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tampon ben de de yoktu.burnunun tıkanıklığı gayet normal.endişe etme.benimde öyleydi.bazen sağ bazen sol tıkanıyor,bazende ikisi birden tıkanıyordu.iyileşme süreci bu şekilde başlıyor..arada sırada zonklamalar,sızılar olur bunlar da normal.ben bu tür ağrılar da ağrı kesici bile almadım.

Hey bebek özel mesaj kutunu temizle de sana mesaj atabileyim yahuuu =))

_______

Kızlar ameliyat olmadan önce bu sayfayı hatmettiğimi bildiğim için ben de her durumu yazmaya çalışıyorum.

Bugün ikinci günüm. Bugünün sabahına kadar sızıntı şeklinde kanama vardı. Saat öğlene giderken azalmaya başladı. Ben tamponu çıkardıktan sonra kağıt mendille minik minik tamponlar yapıp burun deliğimi kapattım hep. Sızıntı geçene kadar bunu tekrarlarım.

Daha sonra zaten kanama durdu. Sol burun deliğimden nefes alabiliyorum ama sağ henüz tıkalı. Burnumda da akıntı başladı, bildiğimiz sıvı mukoza şeklinde. O akıntı başladığından beri de ben rahatlamaya başladım. Şişlikler max. düzeyde. Arada zonklamalar oluyor. Şimdilik bu kadar .. (Benim gibi vır vır vır çok konuşmayın, kanamayı artırıyor maalesef )

bende bu gün daha iiyim şişliklerim ve morluklarımda gözle görülür şekilde iyileşme var.ancak burnumun sırtındaki kalıbın altı feci şekilde kaşınıyor çatlıcam ayrıca burnumdan hala nefes alamıyorum sadece sağ taraftan ince bir boşluk var ordan biraz işte sol taraf arar ara açılıyor ama genelde tıkalı akıntı ise baya bir azaldı..genel olarak herşey yolunda merakda hala tavan da

Hahaha tam da senin fotoğraf altına anlat bakalım nasıl gidiyor diye yazmıştım. Karşılıklı hisleştik =)) Senin kaçıncı günün oldu şimdi ? Ben de tek burun deliği takılıyorum.

Hahaha tam da senin fotoğraf altına anlat bakalım nasıl gidiyor diye yazmıştım. Karşılıklı hisleştik =)) Senin kaçıncı günün oldu şimdi ? Ben de tek burun deliği takılıyorum.

aynen canım tek tabanca idare şimdilik 4. gün oldu benim canım.ben yinede resmin altı boş geçmesin diye karaladım bişiler

Hastaneden eve simdi geldim. Ameliyatim iyi gecti, cikista tamponun ilukarini actiktan sonra hersey gayet iyi.
Burnum tikali uyandigimda cenem birbirine vuruyordu ama soguktan degil nefes alamam korkusundan. Bunun disinda hersey standart gitti. Buraya uzun uzun yazmayacagim ama sorulari olan varsa ceaplayabilirim.
Bu arada sabah ameliyt olup ogleden sonra internetteyim, yatak dosek yatacak bir durum yok yani:) umarim boyle de gider
Sadecr acliktan icim kaziniyor

çok çok geçmiş olsun cnm.anlıyorum seni hemde çok ii şimdi sabırla bekleme süreci azıcık balon olacak yanındada hafiften rengin mora kaçacak inşallah extra bir sıkıntı yaşamzsın..

Su an yasak olmasina ragmen yarim biskyvi yedim:))
Bu arada senin ameliyat sonrasi ilk fotobdaki gibi ayni benim burnum da su anda. Bayagi kalkmis gibi
Ama sonradan inecek heralde herkes oyle diyor

itiraf edeyim bende yasak olmasına rağmen bildiğin akşam yemeği yemiştim burnumuzun kalkıklığına gelince umarım şişliklerle beraber biraz daha kibarlaşır ama ben açıkcası öle çokta düşmesini istemiyorum.umarım münasip bir yerde durur

bugün can bey le yeniden görüştüm.fotoğraflarım çekildi,ayrıntılar konuşuldu.bi aksilik olmazsa çarşamba günü oluyorum ameliyatımı:)

bugün can bey le yeniden görüştüm.fotoğraflarım çekildi,ayrıntılar konuşuldu.bi aksilik olmazsa çarşamba günü oluyorum ameliyatımı:)

Oleey senin için en güzel süreç başladı =) Bugünlerinin kıymetini bil, tatlı bir heyecandasın. Sonra tapon gibi dolaşıyorsun ortalıkta hihi.
Şaka yapıyorum elbette, senin için hayırlısı olsun şimdiden. Sana bir sürü tavsiyelerim olacak ama en önemlisini söylüyorum; konuşma !! Ben şu lanet çenemi tutamadım ve yine kanamam başladı. Millet geçmiş olsun için gelip duruyor. Ben de konuşmak zorunda hissediyorum kedimi. Şu an yine sızıntı kanama var mesela.

Yaaa kızlar bir de kafama bir şeyi taktım, sol burun deliğim daha ufak duruyor. Ayşegül olabilir öyle demişti ama ödemin azalmasıyla onlar da eşitlenir mi sizce ? Aynaya bakıp bakıp duruyorum.

ehehehee:))tavsiyelerin sayesinde bilinçli gireceğim ameliyata tatlımm:)inanılmaz heyecanlıyım..:))

aynı sorun bendede var gibiydi senicita baya bir dikkatimi çekmişti hatta can beyede ilettim bunu oda bana sakın! burun deliklerinde bişey yok daha çok erken vs... gibi şeyler söyledi.tamam dedim bende sanırım ödemden dolayı olsagerek diye düşündüm kimi taraf daha ödemli kimi taraf daha az ödemli diye düşündüm.ama ayna elimden 1 dk düşmüyor tabi takipteyim mesela şuan gayet normal ikiside aynı yani düzeliyor diye düşünüyorum buda içime su serpiyor.can beyin kabiliyetine çok güveniyorum eminim ki eşit olması için elinden geleni yapmıştır.birde şu burun ucundaki bant olmasa daha net görünecek ama işte bant var tam seçilmiyor ...

Kızlar panık yapmayın.alcılıyken gunluk oluyor oyle farklılıklar.su an benım ıkısı de mılımetrım aynı olculerde.ben can beye o kadar guvenıyorumkı sorun yasayabılecegım hıc aklımın ucundan gecmıyor.

Ooooh kizlar walla bende hem ayildiktan birkac saat sonra tatlisina kadar yedim ( ben o yuzden bas donmemin olmadigini dusunuyorum) hem de eve gecince disardan soyledim mercimek ve ezogelin onun disinda evdeki atistirmalarda cabasi. cunku ben yemezsem midem bulaniyor o yuzden yedim .....belki kusma olur diye izin vermiyorlar

hahaha aynen, hatta ben abartıp acıbadem kurabiyesi filan yedim kahvenin yanında. Diğer geceden beri açtım zaten. Dediğin gibi vücut daha narkozlu ve mide bulantısı yapabilir. Ama senin ve benim mideler taş gibiymiş anladığım kadarıyla =) Benim tek problemim çok konuşmamdan dolayı sürekli kanama olması. Annem bu akşam itibariyle çenemi açmamı yasakladı.

Ben 9. Gunumdeyim super gidiyor hergun iniyor burun,alcim da alindi morluk yok denecek kadar az kucucuk sag gozde var, burun ucunda tabii ki sislik var zaten olmasi gerekenden bir tik fazla kalkik yapiyorlarki sislik inince asil istedigimiz gibi dursun.. O yuzden suan profilden burun ucu odeminden oturu bir tik daha kalkik duruyor ..kisa surede inecekmis
ama iki delige farkina henuz takilmamak lazim bende de oluyor ama cok cok az ..bence bunun nedeni de eger yatarken basimizi sag ya da sola cevirerek uyuyorsak veya oturuyorsak ödem o tarafa kayiyor ..bundan dolayi bir iki ayda az cok neye benzedigi cikar meydana aylar gectikce de iyice oturur hepimizinki

Evet o konuda haklı olabilirsin. Az önce tekrar aynaya baktım. Arada fark yok gibi duruyor bu defa. Bir saat içinde bile çok değişebiliyor. Şu an şişliklerim oldukça iyi mesela. Ama yarın sabaha yine davul gibi olacağım biliyorum.

Sen de artık fotoğraf yükle yaa, meraktan çatlayacağım =)

Aynen bende konusuyordum Zaten yani basimda mendil veposet duruyordu birde malesef dayanamayim sumkurup durdum akacak aksin diye Hatta can bey "vay cok iyi bakmissin tertemiz " dedi de ben icimden guldum tabii eeee o kadar burun silersen olacagi o
Tamam tamam cok fotom var yukleyecegmm derleyip

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…