Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

fazlaumutsuz,gecem 1984 ve diğer ameliyat olan arkadaşlar size bir sorum var . bu dikişler ne zaman temizlenecek ya çok sıkıldım ipler sallanıyor. bugün 14. gün hala bu ipler düşmedi. uçlarından kestim. hatta çekmeyi denedim acıdı bıraktım. kendi kendine düşecek denildi ama düştkleri falan yok. kaçıncı gün bunlar tamamen temizlenmiş olacak. diğer ameliyatlı arkadaşların dikişleri hiç görünmüyor benimki neden görünüyor.

3-4 hafta gibi dikiş falan kalmıyor..Ama bence çekmesen iyi olur..:) Bende makasla kısaltmıştım tabi Can beye sorduktan sonra..

cnm benim kapalı ameliyat olduğu için bilemiyorum...

sıtede bır sorun var sanırım kacgundur cvb yazıp yolluyorum cıkıs yapıyor bır turlu gonderemedım...koncee ıyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım..ben hala tam anlayamadım burnumdakı sorunu cunku can bey ılkın burnumun sag kısmının sıs olmasından dolayı oyle oldugunu soyledı..gercekten bır yılı gecmesıne ragmen sıslıgım var ama tek sebeb o olamaz cunku ınternetten baktım bu gıbı sorunların sebebı burundan fazla kemık yada kıkırdak alınmasından burunda cokukler olustugu ve revızyon gerektıgı yazıyor ama can bey tam tersı amelıyat hatası olmadıgını ve oraya mudahale yapılamayacagını soyledı..ama burnumda ortada..cunku elımle goz ucumdan baslayıp burun ucuma dogru ınınce elım dumduz ınmeyıp burun ucuma dogru orda bı bosluk olusuyor barız bellı oluyo..solda ıse elım dumduz ınıyor..
doktorsa tum bunlara ragmen nazarlıgı olsun,boyle de cok guzel oldugunu soyledı ve eskı halımle kıyaslayıp durdu..tamam oncekı burnum normal degıldı zaten normale donsun dıye amelıyat oldum olurkende sadece normal bı burun olsun yeter dedım yanı cok bır ıstegımde olmadı..ama tum bunlar olusan sorunları kabullenmemı gerektırmez kı..zaten herkes oldugu halınden daha ıyı olmayacaksa kımse amelıyat olmaz kı..son zamnalrda bırde burnum hafıf sola dogru kaymış oldugunuda ogrendım oda kıkırdak hafızasından heralde eskı burnumda egıktı cunku(sımdı buda cıkınca ıyıce moralım bozuluyor su ıkı sorun olmasaydı dıger ufak tefek seylere takılmıyorum cunku dortdortluk olmayacagını bılıyorum..boyle ıste ne yapıcam bılmıyorum

Son düzenleme:
3-4 hafta gibi dikiş falan kalmıyor..Ama bence çekmesen iyi olur..:) Bende makasla kısaltmıştım tabi Can beye sorduktan sonra..

çok teşekkür ederim . ama kısaltmasanda olmuyor ki ya bıyık gibi sallanıyorlar :) birde birisiyle konuşurken diyalogda kötü oluyor sanki herkes oraya bakıyormuş gibi geliyor. birde anlamayan da anlıyor ameliyat olduğumu :)

resimlerini göremiyorum...

Kızlar az once tamponlarım alındı.ınanın hıc acımıyor cok sıktım kendımı acıyacak dıye ama sıfır acı hıc korkmayı tampondan sakın.

Kızlar az once tamponlarım alındı.ınanın hıc acımıyor cok sıktım kendımı acıyacak dıye ama sıfır acı hıc korkmayı tampondan sakın.
Demiştim:) geçmiş olsun çok,artık bitti sayılır yeni burnun hayırlı olsun:)
ben açıkçası burda öyle dehset verici acı deneyimlerin paylaşılmasını çok yanlış buluyorum. sonuçta herkesin bünyesi ve acı eşiği farklı kimseyi korkutmamak gerekir. tabiki neler yaşadığımızı doğru bi şekilde paylaşmalıyız ama ameliyat olmak isteyen arkadaşları da düşünürek daha seçiçi cümleler kurmak gerekir diye düşünüyorum.

Kesınlıkle cok haklısın canım.benım amelıyattan sonrakı surecım aynen senın anlattıgı. Gıbı gectı ne eksık ne fazla.sadecenarkozdan sonra ayılırken kusma olsu bende ama gozum kapalıydı zatenne kustugumu gormedım bıle.surec aynı senın dedıgın gıbı grıp olmussun gıbı ama tabı amelıyatlı olmanın farkı va o kadar da olacak.cok ısteyen ve kendını ve aılesını buna yeterınce hazırlayan bırı ıcın cok zor degıl.ıkıncı gun en agır gun davul gıbı sıstım ama nasıl olsa gececegınıbılıyoruz hem de bırgun sonra.bunun ıcın de psıkolojımızı bozmaya hıc degmez.burnumu henuz anlamadım ama can bey cok guzel olacak dedı.zaten benım de suphem yok bundan.

Fotoğraflarını ne zaman koyacaksın çok merak ediyorum nasıl oldu.

merhaba kizlar bende izmirde dr arastiriyorum. birkac dr ile gorustum. hala gorusmek istedigim drlar var ama burda yazilanlari okudumda Can Kopal ile de gorusmeye karar verdim herkes olumlu seyler yazmis. ama en son olanlari merak ediyorum. fotograf eklersenz cok sevinirm.

bu arada kronikbalik, mikado, esranill ve fazlaumutsuzun resimlerini gordum. hepiniz cok guzel olmussunuz kizlar bayildim. benimse hala endiselerim var burnum birazcik kemerli ve ucu dusuk birde burnumdan nefes alamiyorum ama ameliyat olursam nefes alma problemim artar diye korkuyorum biryandanda acaba ameliyat olmaya degermi sonra burnumda egrilik olurmu diye cok korkuyorum.
Bu arada burda yardimci olmak adina sorularima cevap veren, burada deneyimlerini ve resimlerini paylasan herkese cok tesekkur ediyorum. burada paylastiklariniz ben ve benim gibi karar verme asamasinda olanlara cok faydali oluyor.

aysegul0072, white_snow fotograf eklemeyecek misiniz? cok merak ediyorum sizin burunlarinizi :) albumu olan arkadaslar beni eklerlerse sevnnirim fotograflariniza bakmak istiyorum.

aysegul0072, white_snow fotograf eklemeyecek misiniz? cok merak ediyorum sizin burunlarinizi :) albumu olan arkadaslar beni eklerlerse sevnnirim fotograflariniza bakmak istiyorum.

Ben henuz fotograf ekleyecek kıvama gelmedım canım cok yenı benımkı.alcılarım cıkar cıkmaz eklıycem ben de sabırsızlanıyorum sızın fıkırlerınızı almak ıcın.amelıyat olmak ıstıyorsan bence can beyı tercıh et.konusunda oldukca profesyonel bır doktor.ben onun yaptıgı burundan sıkayetcı olan ya da begenmeyen hıc gormdım bugune kadar.

gecmis olsun cnm. merakla bekliyorum fotograflarini :) arkadaslik istegi gonderdim

Kizlar ameliyat oncesinde hangi testleri yaptirmamiz gerekiyor? daha once can bey size bir liste halinde su testleri yaptiracaksiniz diye veriyormu? testleri ameliyat oldugunuz hastanede mi yaptiriyorsunuz ve ucrete dahilmi? ameliyattan once testler hakkinda can bey ile gorusuyor msunuz? ameliyat gununde mi bakiyor yoksa testlere. ben birde acaba narkoza alerjim varmi diye evham yapmaya basladim. ya uyanamazsam die korkuyorum kafamda komplo teorileri uretiyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…