Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben ağustos ayının ortasında yaşıyorum bu süreci. 4 ağustosta oldum ameliyatı. klimalı odadan hiç çıkmadım sürekli kendini serinde tutunca soğuk yiyip içince eğilip kalkmayınca sıkıntı olmuyor. benim şişliklerim dördüncü gün yüzde doksan gitti. morluk hiç ama hiç olmadı. çok hafif sarılık oldu o da tampondan sonra oldu. ve göz kapaklarımda eyeliner kalınlığında ve çizgisinde bir kırmızılık oldu. şuanda 12. günümü yaşıyorum ve morluk kan sızıntısı şişlik hiçbirşey kalmadı. sadece burun ucum sert dikiş iplerim minik minik sallanıyor. . ve tabi bakımına devam ediyorsun.

umarım herşey dilediğiniz gibi gider bende dudağımı sevmiyorum yaptırayım diye çook düşündüm ama hep karasız kaldım dudağım yaptırmak istiyorum ama nasıl

umarım herşey dilediğiniz gibi gider bende dudağımı sevmiyorum yaptırayım diye çook düşündüm ama hep karasız kaldım dudağım yaptırmak istiyorum ama nasıl

Canım iyice düşün bak, ben bu burun estetiği işini 15 yaşımdan beri düşünüyorum. Buraya da albüm yapmıştım hatta, çoğu arkadaş ameliyat gerektirecek kadar kötü durmadığını zöylemişti. Fakat insan takıntı yaptığı zaman hiçbir söz ikna edemiyor. Gerçekten dudaklarından memnun değilsen kapsamlı bir araştırmaya başla derim. Ben zamanında doktor sitelerinde, forumlarda kaç gecemi harcadım bilemezsin. Doktorları öğrenip muayenelerine gittim danıştım, fikir aldım bla bla.

Cok sagolun kızlar.ınsallah cok sıkıntı olmaz.bu arada amelıyat saatım degıstı.aksam can bey aradı ameliyathane cok kalabalıkmıs 10gıbı yapalım dedı.erken olsaydı ıyı olacaktı.neyse sabah kuafore gıderım ben de.

Hayırlısı olsun canım benim, başarılı bir ameliyat ve sorunsuz bir ameliyat sonrası süreci geçirmen dileğiyle ...

Canım yarın inşallah başarılı, rahat ve huzurlu bir ameliyat geçirirsin umarım.
Dualarımız seninle olacak.Güzel haberlerini bekliyoruz :) Haberdar etmeyi unutma bizi :) Bol şans...

ayşegüüüüüll cnm haberler sende bugün hayırlısıyla bi msj bekliyoruz cnm inş çok güzel olduuun bunu bilmek istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…