Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kizlar ameliyat oncesinde hangi testleri yaptirmamiz gerekiyor? daha once can bey size bir liste halinde su testleri yaptiracaksiniz diye veriyormu? testleri ameliyat oldugunuz hastanede mi yaptiriyorsunuz ve ucrete dahilmi? ameliyattan once testler hakkinda can bey ile gorusuyor msunuz? ameliyat gununde mi bakiyor yoksa testlere. ben birde acaba narkoza alerjim varmi diye evham yapmaya basladim. ya uyanamazsam die korkuyorum :KK43: kafamda komplo teorileri uretiyorum resmen

Amelıayt olacagın gun kan alıp bıkac test yapıyolar.hersey can beyle anlastıgın ucrete dahıl sana ekstra bısey cıkarmıyorlar.

Kesınlıkle cok haklısın canım.benım amelıyattan sonrakı surecım aynen senın anlattıgı. Gıbı gectı ne eksık ne fazla.sadecenarkozdan sonra ayılırken kusma olsu bende ama gozum kapalıydı zatenne kustugumu gormedım bıle.surec aynı senın dedıgın gıbı grıp olmussun gıbı ama tabı amelıyatlı olmanın farkı va o kadar da olacak.cok ısteyen ve kendını ve aılesını buna yeterınce hazırlayan bırı ıcın cok zor degıl.ıkıncı gun en agır gun davul gıbı sıstım ama nasıl olsa gececegınıbılıyoruz hem de bırgun sonra.bunun ıcın de psıkolojımızı bozmaya hıc degmez.burnumu henuz anlamadım ama can bey cok guzel olacak dedı.zaten benım de suphem yok bundan.

Kesinlikle haklı diyorsun o zaman ben gerçekten çok acı çeken birisi olarak sorulduğunda yalan mı söylemeliydim ya da ne demeliydim. sonuçta bana sorulduğunda ben herkesinki çok acıyor demedim ya da kimseye kork demedim. ben kendim acı çektim ama herkes için farklıdır dedim. bu doğum yapmak gibi yani kimisi çok acı çeker kimisi zırt diye doğurur.

aysegul0072, white_snow fotograf eklemeyecek misiniz? cok merak ediyorum sizin burunlarinizi :) albumu olan arkadaslar beni eklerlerse sevnnirim fotograflariniza bakmak istiyorum.

ben buraya fotoğrak eklemeyeceğim. zaten yardımcı olacağım arkadaşlara oldum resimleri gönderdim. merak ettikleri konulardada nacizane elimden geldiğince bilgi verdim.

Kesinlikle haklı diyorsun o zaman ben gerçekten çok acı çeken birisi olarak sorulduğunda yalan mı söylemeliydim ya da ne demeliydim. sonuçta bana sorulduğunda ben herkesinki çok acıyor demedim ya da kimseye kork demedim. ben kendim acı çektim ama herkes için farklıdır dedim. bu doğum yapmak gibi yani kimisi çok acı çeker kimisi zırt diye doğurur.

Canım yanlıs anlama lutfen acıyor dıyen sadece sen degılsınkı.bır suru ınsan yazdı acıdıgını.benımkı acımadı dedım sadece.sanırım ıyılesme surecı ıle ılgılı acı bırazda.amelıyattan sonrakı ıkı gun acayıp hassaslasıyor burun dokununca bıle acıyor.acı hıssı sanırım dokunun kendını tam yenılemedıgı zaman oluyor.bunlar tahmın tabı cok bılgım oldugundan degıl.

ben buraya fotoğrak eklemeyeceğim. zaten yardımcı olacağım arkadaşlara oldum resimleri gönderdim. merak ettikleri konulardada nacizane elimden geldiğince bilgi verdim.

ya banada fotoğraflarını yollarmısın okullar açılınca görüşmeye gidicem artık can beyle ama emin olmak istiyorum doğru bir seçim yapıyomuyum diye şimdiden teşekkür ederim :)) xxzxxy@hotmail.com

Canım yanlıs anlama lutfen acıyor dıyen sadece sen degılsınkı.bır suru ınsan yazdı acıdıgını.benımkı acımadı dedım sadece.sanırım ıyılesme surecı ıle ılgılı acı bırazda.amelıyattan sonrakı ıkı gun acayıp hassaslasıyor burun dokununca bıle acıyor.acı hıssı sanırım dokunun kendını tam yenılemedıgı zaman oluyor.bunlar tahmın tabı cok bılgım oldugundan degıl.

hayır yanlış anlaşılacak bir konu yok tabiki canım. ama şöyle de bir durum var. burası bir forum ortamı ve biz gibi herkes bilgi almak yaşanan süreci öğrenmek için buraya üye oluyor takip ediyor. sadece süreci iyi yaşayanlar buraya yazarsa ya da yazsaydı ya da herkes olumlu yazsaydı bizde doğru ve tam bilgi alamazdık bizden sonrakiler de . o yüzden bence tüm üyeler üzerine katmadan ya da almadan tam yaşadıkları şekilde yazmalılar ve bu konuda özgürler. sen acı çekmemişsin ne güzel mutlu oldum. sevindim . ama ben tamponlar çıkarılırken acı yaşadım ve geçti ve dayandımda ki sonuçta hala yaşıyorum buraya da yazabiliyorum. zaten "evet ben burun ameliyatı olacağım " diyen herkes de geçici de olsa herşeyi göze almalı bence. yaşıyorsun ve geçiyor sonuçta burun ameliyatında ölen ya da sakat kalan yok çok şükürki.

senin adına sevindim sende çk korkuyordun çok şükür kazasız belasız atlattın. sonuç şu ki herkes ne yaşadıysa onu yazabilir iyi ya da kötü abartmadan korkutmadan...

Evet bu konuda forumdakilerin birbirlerine yardim etmeleri cok guzel.
Rica etsem bana da gonderir misin? Bu hafta gorusmeye gidecegim Can Bey'le nevagursoy@hotmail.co.uk mail adresim.
Tesekkurler,

Canım ben mi abartıyorum bilmiyorum ama inanılmaz yaş atmışsın ve o sivri burun nasıl olmuş da minik uçlu bir burun haline gelmiş. Bravo, inanılmaz yakıştırdım. Umarım bizim ameliyetlarımız da böyle başarılı olur ...

çok teşekkür ederim :) inşallah sizinkiler daha güzel olur..

cnm üst taraf çıplak bliorm da peki üstümüze gydiğimiz önlükten belli oluyomu göğüsler filan :)

Boyle detaylara takılma hıc canım.onluk bayagı yere kadar bısey.onunu ılıklıyosun amelıyathanede sen uyanıkken bıle acmıyolar onunu.burda soylemeseler bılmıycektım ben goguslerımızın acık olup bıseyler takıldıgını.uyuduktan sonra napıcaksın bosver.

Boyle detaylara takılma hıc canım.onluk bayagı yere kadar bısey.onunu ılıklıyosun amelıyathanede sen uyanıkken bıle acmıyolar onunu.burda soylemeseler bılmıycektım ben goguslerımızın acık olup bıseyler takıldıgını.uyuduktan sonra napıcaksın bosver.

eet cnm sen nasılsın görebildn mi burnunu bu 3 gün içinde bende görsem senin burnunu çok ii olck

X