Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar fikir vermesi açısından eski yeni ve son haliyle burnumun fotoğraflarını ekledim...

mikado arkadaşlık isteği gönderdm can kopalda amelyat olan herkese gönderiorm kabul edersniz sevinirim bana fotolarınızı gönderebilirmisinz fikir olması açısından bu yaz olmam lazım amelyat uzadıkça uzuyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler e-mail adresim corradicorelli@hotmail.com :/ ltfeeeen

arkadaşlar amliyt olanlardan cvp bekliyorum çok acil herşeyi okudum ama fotoraf daha çok görmeliyim yeni üyeyim lütfeeeen

Dun sabah 11 de ameliyat oldum kizlar burnumdaki kanama ve gozumdeki morluk ve sisligi saymazsazsak fena sayilmam :)kendime geleyim merak ettiginiz sormak istediginiz bisey olursa cevaplarim gorusmek uzere

esranill geçmiş olsun tüm yorumalrı okuyorum nasıl ameliyat sorası fotoraf görbiliyomuyuz yeni üyeyim eklersen sevinirim:)

sölediklerinii bende yaşamak istiyorum inanın nasıl geçiyo amliyatt sonrası

Öyle canım o günler hemen geçiyor emin ol ağrı sızı yok sadece şişlikten ağzımı dahi açamıyordum :)

atıyorum canım eski ve yeni haline ait birkaç foto. Umarım yardımcı olur.

burdaki bütün yorumları okudum gerçekten rahatlatıyosnz fazlamutsuznun burnnunu çok beğendm kesnlkle yüzüne yakışmış ama onun dışında kimsenin fotorafını göremiyorm beni anlayın bana ulaşın rica ediyorum daha çok fotoraf görmek istiyorum beni eklerseniz sevinicem mail adresim corradicorelli@hotmail.com maillerinizi bekliyorm gerçekten bekliyorm sabırsızlıkla bekliyorm çok önemli olduğunu sölememe gerek yok kızlar bliorm ama çok önemli çok heycanlı :)

Merhaba arkadaslar,
Siteyi henuz nasil kullanacagimi bilmiyorum. Ben ogretmenim ve onumuzdeki subat tatilinde burun ameliyati olmayi dusunuyorum. Bu kisa surede ameliyat oldugumda 2 hafta icerisinde morluklar tamamen geciyor mu? Onumuzdeki haftalarda Izmir'deki doktorlarla gidip yuzyuze gorusecegim. Simdi internetten biraz doktorlar hakkinda on arastirma yapiyorum. Bazi albumlere bakmak istedim ama site buna izin vermiyor..

ya bide tamponlar varken hapşurmamız gelse falan nolur alerjim war benim

Canım doktora ameliyat olmadan önce alerjin olduğunu söylersen sana bir antihistaminik (Alerji ilacı) yazacaktır. Alerjisi olan kişiler bu ilaçlar sayesinde ameliyat olduktan sonra hapşırmıyorlar.Bir de burun estetiğinden sonra hapşumamakla ilgili bir konu başlığı var , orayı okursan ,hapşuruğun geldiğinde su içmekten tut da , dilini üst damağına yapıştırıp nefes almaya kadar :)))çeşitli yollar önerilmiş :)) Hepsini ameliyata kadar deneyerek sana uyanı seçebilirsin

teşekkürler cnm okucam denicem sorada :)

beğenmene çok sevindim canım,inşallah senin de istediğin gibi olur hersey :)

cicişler can beye amliyat olmadan iyice düşün benim burun ucumu yapamadı top gibi kaldı vede dahasını yapamam diyor resmen

cicişler can beye amliyat olmadan iyice düşün benim burun ucumu yapamadı top gibi kaldı vede dahasını yapamam diyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…