Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar birde bugün ameliyatımın 7. günü burun deliğimin biri tıkalı ve ötekindende az hava geliyor sizce normaş mi? Birde Can bey her gün 5 kere tuzlu su ile temizleyip pomad'lamamı söyledi fakat burnumun içindeki dikişler pomad yüzünden birtürlü kurumuyorlar sizce buda normal mi? Sizin dikişleriniz kaç günde kurudu ve düştüler ve bademyağı kullananlar vanim kullanmam daha var sanırım :2:

Sonuctan memnun olmana gercekten cok sevindim canım ,böyle güzel haberler alınca insanın korkuları azalıyor ve yaptırmaya daha da hevesleniyor. Darısı tüm isteyenlerin başına :) Fikir edinmek icin bana öncesi ve sonrası fotograflarını atarsan çok memnun olurum.Mail adresim sweetiecutie11@hotmail.com .İnşallah bir ömür boyu sağlıkla, mutlulukla kullanırsın canım :)

hersey yolunda rahat ol sadece Can beyin söylediklerini yap sen :)

zeytin yağı kullan cnm zamanla geçecek bende 16. günüm olmasına rağmen rahat nefes alamıyorum sabret biraz

canım sana e-mail attım ama hata veriyor ( mynet adresine) istersen kontrol et

aldım maili çok teşekkür ederim. o kadar çok şişmiş ki yüzün gerçekten gördüğüm en şiş yüz seninkiydi. nasıl atlattın çok geçmiş gitmiş olsun. ve çok sargı yapılmış yüzüne şaşırdım alnına bile bant yapıştırmış. şuna daha da emin oldum ve ürktüm gerçekten acısız ağrısız ama psikolojik olarak yorucu bi süreç olacak.

görüp begeniyorsanız ve karar vermenizde yardımcı oluyorsa ne mutlu bana :)

kesinlikle geçmiş yaşananları anlatmanız hastane aşamalarını ve sonrasını anlatıp üstüne resim yüklemeniz ameliyata ve hangi doktora olacağımıza karar vermekte çok yardımcı oldu. yaşayacağımız süreçleri gördük.

alnına ve göz kapaklarına da bant yapıstırıyorlar sismeyi biraz daha azaltmak icin.yorucu bi sürec dogru ama hepsinin gececegini bilmek rahatlatmalı bence.benim hic agrım olmadı ameliyattan çıkıp eve geldim ilk andan beri ayna elimden düsmedi.morluklarım ve sisliklerim beni üzmedi olması gereken biseydi oldu ve gecti.kısa bisüre sonra gececegini bilmek rahatlatmalı sizi.

sizin yasadıklarınızın aynısını bende yasadım oyüzden sizleri çok iyi anlıyorum.bende tamamen burdan okuduklarımla can beyde karar kılmıştım.her türlü sorularınızı cevaplarım.imkanım olsa gider can beyin klinige gelen hastalara anlatırdım yasadıklarımı :) yasamıs birinden dinlemek daha cok tatmin ediyor insanı.

ben şimdiden bana bu süreçte yol almamı sağlayan fazlaumutsuz, iskarpin, esranill, sophiatristan ve bana e-mail adresime mail atarak emek ve zaman harcayan tüm arkadaşlara (onların adlarını saymıyorum çünkü maillerde adları geçiyor ama burda nicklerini bilmiyorum,gerçek isimlerini deşifre etmemek adına ) çok çok teşekkür ediyorum. sevgiler.

inşallah ya çabuk geçer. çünkü ben çok hassasım. yani geceleri uyku uyuyamıyorum sabah kalkıyorum aklıma geliyor. artık geri sayım başladı son bir haftam kaldı. ben elime eşim "tamam yüzünün morlukları geçti " diyene kadar ayna almayı düşünmüyorum. kendimden korkarım çünkü rüyama girerim falan :)

Çok komıksın ya nasıl guldurdun beni bilemezsiniz gözümden yaş geldı

Çok komıksın ya nasıl guldurdun beni bilemezsiniz gözümden yaş geldı

:) çok hassas bir bünyem var anlatamam. gerçekten kendimden korkarım. psikolojim bozulur ağlamaya başlarım falan susturamazlar sonra en iyisi kendime hiç bakmamak nasılsa acı ağrı yok diyorlar. şu dört gününü hayırlısıyla atlatsaydım Allahın izniyle başka birşey istemiyorum şimdilik . Sağlıkla atlatalım inşallah sağlıkla kalalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…