Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

boğaz pastılı dene yada cok mentollu sekerlerden al.bogazını yumusatır..benım bogazım şişmişti agızdan nefes almaktan falan nanelı seker yedım ıyı gelıyo

boğaz pastılı dene yada cok mentollu sekerlerden al.bogazını yumusatır..benım bogazım şişmişti agızdan nefes almaktan falan nanelı seker yedım ıyı gelıyo

canım ole sısme felan degıl az once ısıkla baktık bıldıgın yara var bogazımda yar olmus bır doktora goruneyım barı bıde uyurken cok fena oluyo agızdan nefes almaktan kurudumu daha kotu oluyo

kızlar bi yerde okudum azönce burun ameliyatından 1 hafta önce c vitaminine başlayıp ameliyata kadar alınırsa morarma ve şişlikler daha az oluyormus.deneyen oldu mu hiç?
canım burda yasemin hariç ameliyat olan kimse sizin kadar çok araştırmadığı için bence deneyen yoktur

canım ole sısme felan degıl az once ısıkla baktık bıldıgın yara var bogazımda yar olmus bır doktora goruneyım barı bıde uyurken cok fena oluyo agızdan nefes almaktan kurudumu daha kotu oluyo

o yara ameliyat sırasında boğazımıza sokulan borudan kaynaklanıyo..ben günlerce katı yemek yiyemedim bu acı yüzünden..hatta borunun aşağı doğru gittiği yer de acıyodu göğsümde..bikaç gün içinde kendiliğinden geçti...pastillik bi durum yok, ya da gripten dolayı da değil..en azından benimki ööleydi..bence sendeki durum da budur..yine de dr.a görünebilirsin tabi, için rahat etsin..

Dr. Can kopal' dan randevu aldım. Bakalım inş içime siner. fiyatta uygun olursa en kısa zamanda olmayı düşünüyorum..

benim bir hafta kadar küçük dilimde ve dilimde aft çıkmıştı can bey gargara verdi arayıp söyle cnm boşuna acı çekme

canım evet 1hafta oldu gecmedı yaraya donmus hafıften, gargara ve antibiyotik kullancam

benim bir hafta kadar küçük dilimde ve dilimde aft çıkmıştı can bey gargara verdi arayıp söyle cnm boşuna acı çekme

canım aradım soledım bır gargara adı soledı aldık zaten bugun 3.alcıyı yapması ıcın can beyın yanına gıttık pazartesı kendım cıkarıcam bakalım hayırlısı canım

bide ben ameliyattan önce bi tatil yapayım diyorum bronzlaşmam filan ameliyat için sorun olur mu ki?

canım senı kendıme benzetıyorum tatlım korkuyosun farkındayım hıc korkma vıtamın olayı gercekmıdır bılmıyorum ıstersen bır doktora sor yada vıtamın sonucta kullanmanda sakınca olmaz sanırım

sanırım can bey epey yoğun. haziranın ilk haftası olma şansımız varmı? en erken 11 haziranmı dedi size? biraz bilgi verebilimrmisiniz randevuda fotoğraf çekiyormu vb. bende kendisine gideceğim

istediğiniz zamanı kendisi ayarlıyor ben 11 haziranı kendim istedim sınavlarımın bittiği döneme denk geldiği için. ameliyat kesinleşince foto çekiyor yasemin ablamın dedigi gibi :)

kızımmmm ben senın burnunu yerim yaaa ikide bi bakıp duruyorum
hehheh bakma artık bakmaaa engelle kk yı girme daha da
ben var ya bir tane bile yaptığı burnu görmemiştim can bey'in herkese duyurulur. bana öyle bir güven vermişti yani kendisi
senin ameliyata benim de düğüne az kaldı offff:18:

az önce can beyin yanından geldim allah kısmet ederse 11 haziran ptesi ameliyat oluyorum biraz tatlı kavgalı bi görüşme oldu ama ortak noktalarda buluştuk gibi :) :) heyecan tavan yaptıııı

kaca yapacak, ve nerede yapacak Can bey bu operasyonu?
bir sakincasi yoksa yazar miydin..

kaca yapacak, ve nerede yapacak Can bey bu operasyonu?
bir sakincasi yoksa yazar miydin..
arkadaşlar genel olarak herkese söyliim burda fiyatı kimse yazmaz sonuçta herkesin burnu aynı diil ayrıca yazmakta etik değil. hastaneyi de aynı şekilde.
ama randevu ücretsiz atlayın bir otobüse gidip görüşüp kendiniz öğrenin. en doğrusu bu. zaten yazılanları takip ederseniz görürsünüz ki kimse yazmamış sdc uygun diyoruz. en güzeli gidip birebir görüşmek burdan söylenenler hep kişisel deneyimler sonuçta.

cok haklisin elbet, sadece almanyada oturup bütün bu görüsme trafigini ayarlamak bir hayli sorun olusturuyor )))
fakat bircok arkadasin yazdigindan anladigim kadariyla internet üzerinden fotograf göndererek de ayarlanabiliyor.
ben agustos ayinda türkiyeye geldigimde hangi doktor, hangi hastane, fiyat konusunda herseyi bileyim istiyorum, bu yüzdendir bu sorular...

karsilastirma yapmak icin fotograflara da bakamiyorum hahahahahhahahaha
hala 7 mesaj eksigim var ))))

anladım canım geriye dönük okuduğunda göreceksin zaten ama ben yine de yardımcı olayım can bey prof olmadığı ve paracı bir doktor olmadığı için fiyatları uygun. kendisi asker kökenli bir doktor ve gatadan mezun. internet üzerinden fotoğraf göndermen can bey için bir şey ifade etmeyecektir çünkü kendisi tasarımla çalışan bir doktor değil.birebir görmesi lazım hastasını çünkü fotoğrafları değişik açılardan kendi makinasıyla çekiyor.bizim bildiğimiz gibi öle bi önden bi profilden fotoyla olmuyor yani:)) şu an anlaşmalı bi hastanesi olmadığı içinde kendi belirlediği bir özel hastanede yapıyor.
can beye ameliyat olupta mutsuz olan kimse çıkmadı henüz burda tabi başkalarını bilemeyiz ama genel olarak herkes çok çok memnun can beyden.doğal burun yapmasıyla beğeniliyor.burdan kendisi ile ilgili ameliyat olmadan önce alacağın en kapsamlı bilgiler bunlar :)şimdiden bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…