Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merhaba arkadaslar. bende haziranın ilk haftası ameliyat olmayi dusunuyorum. BU konuyu okumadan önce aklımda Prof.Dr. Halis Unlu vardi. fakat iyi yorumlariniz beni can beye yönlendirdi.
kendisiyle görüşmeden önce size sormak istediğim bir kaç şey var.

-Ameliyattan 4 ay sonra yurtdışına çıkacağım. bana bir sorun oluştururmu?
-Muayehane ücreti ne kadar? Burun kemeri + kıkırdak alınacak maximum ücret ne kadar olur?
-ameliyatı hangi hastanede yapıyor.

yanıtlarsanız çok sevinirim mail yoluyla kendisine ulaşamadım

merhaba arkadaslar. Bende haziranın ilk haftası ameliyat olmayi dusunuyorum. Bu konuyu okumadan önce aklımda prof.dr. Halis unlu vardi. Fakat iyi yorumlariniz beni can beye yönlendirdi.
Kendisiyle görüşmeden önce size sormak istediğim bir kaç şey var.

-ameliyattan 4 ay sonra yurtdışına çıkacağım. Bana bir sorun oluştururmu?
-muayehane ücreti ne kadar? Burun kemeri + kıkırdak alınacak maximum ücret ne kadar olur?
-ameliyatı hangi hastanede yapıyor.

Yanıtlarsanız çok sevinirim mail yoluyla kendisine ulaşamadım

merhaba...yolculuk konusu bence sorun olmaz 4 ay sonunda zaten yeterınce ıyılesmıs olucaksın,can beyın muaynelerı ucretsız google a can kopal yaz telefonu cıkıyor zaten arayıp randevu alabılırsın ,ucret ve hastane konusunda kendısıyle gorussen daha saglıklı olur bence ama sunu soylıyebılırım kesınlıkle paragöz bır doktor degıl cok ılgılı ve cok gercekci.sımdıden en ıyısını dılıyorum.

canım yazdıklarını okurken gozlerım doldu :) o gunlere gıttım bırden,hiçbirsey korktugun gıbı degılmıs dıılmı,umarım sonuctan da cok memnun olursun... ınsanlara takılma ya gor bak alcıların cıkınca daha cok bakıcaklar guzellıgınden:) ben kontrollere gıttıgımde hep bole burnu alcıda olan mosmor olan kısıler gorup cok guluyordum kabıle gıbıydık orda:d 3. Alcım yapıldıgı gun de dedıgın gıbı leman a gıdıp bır guzel ıctım burnum alcıda bır elımde bıra bır elımde ayna:d hatta 2. Alcıdan sonra kuafore gıdıp kaş-bıyık aldırttım sacımı kestırdım yıkattım kendımı ıyı hıssedıyım dıye sende eger kendını ıyı hıssedıyorsan yapabılırsın oel seyler manıkure falan gıt :) 3. Alcı da aynı oluyor sadece t seklınde kı bant olmuyor alnında olan, hareket konusundada gelınce ben 3 gun boyunca sadece ozel ıhtıyaclarım dısında pek bır hareket etmedım,can beye bana sey demıstı sen hasta degılsın sakın ole dusunme morelını yuksek tut,kendını ıyı hıssedıyorsan dısarı cık temız hava al demıstı,sende ole yap ama cok egılme,kanamanı tetıkleyebılır belkı,benım eglınce falan tansıyonum dusuyordu :KK43: aayy hemen bıtsın gecsın su gunler alcıların cıksın gorelım guzel burnusu :d

annemlerle beraber sarma sardım bugun evet canım ılk 3gun dınlenmek gerekıyo kırpıklerımı bol bol rımelledım dudagımada nıveanın kırazlı nemlendırıcısını surdum vazgecılmez mazemelerım :KK16:az sonrada koafore gıdıcem saclarımı yıkatıcam pazartesıde yıkatmıstım cok yakın koafor dıbımızde zaten aksamada esım gelıcek benı almaya canım doktorun verdıgı agrı kesıcı bıttı tekrardan almaya gerek varmı acaba?ay evet canım benım ya bır alcılarım alınsa sole bır makyaj yapsam cok sevıyorum makyaj yapmasını bayılıyorum canım sızın alcılarınızı 11gun sız banyoda dusurdunuz demı?

sende benim gibi baya takmıssın,düşünmüşsün üzerinde fazlasıyla.umarım son dakika sana gelen o rahatlık bana da gelir :) siz böyle grip gibi,çok sıkıntılı bişey değil dedikçe ben daha bi hevesleniyorum hemen bitsin de yeni burnumla çıkayım dışarı istiyorum :d:d inşalah bende finallerden sonra olacam ameliyatımı.

canım kendını elınden geldıgınce korkutmamaya calıs bak nedıcem bende daha once amelıyat olan arkadasların yazdıklarının sayesınde amelıyat oldum ınan bana solenılenlerın hepsı dogru ben acaba korkmuyalım dıyemı bole soluyolarkı dıyodum kendım oldum ve bak bende aynı seylerı soluyorum burun amelıyatı eskıden coooooooooook zormus annem dusup burnunu kırdıgında amelıyat olmustu platın tamponlar vardı burnunda ve 19gun o tamponlar burnunda kaldı ve asırı sıcak donemlere gelmıstı bız annemı hergun uyuduyoduk canı yanmasın dıye dusunun artık :KK43:ama teknolojı cok ılerledı alet edevatlar cok gelıstı amelıyattan cıktım tampon yok koymadılar sandım hıc zorluk cekmedım ılk gunler nefes almakta ben tanponlar alındıgı gun bıraz nefes almakta zorlandım 2gundurde rahat nefes alabılıyorum eskısı gıbı zor degıl yanı burun amelıyatı annem amelıyattan sonra agladı cok canım yanıcak onun gıbı cok zorlancam sandı can beyde hıc canı yanmıcak aglama ablacım yasemın zaten cok guzel bır kız dahada guzel olucak dedı Bende hayal meyal duyuyom bunları annemede okadar dedım aglama dıye ama ana yuregı ıste kızlar korkutmayın gozunuzu yazılan hersey gercek amelıayat zor bır amelıyat degıl

Son düzenleme:
annemlerle beraber sarma sardım bugun evet canım ılk 3gun dınlenmek gerekıyo kırpıklerımı bol bol rımelledım dudagımada nıveanın kırazlı nemlendırıcısını surdum vazgecılmez mazemelerım :KK16:az sonrada koafore gıdıcem saclarımı yıkatıcam pazartesıde yıkatmıstım cok yakın koafor dıbımızde zaten aksamada esım gelıcek benı almaya canım doktorun verdıgı agrı kesıcı bıttı tekrardan almaya gerek varmı acaba?ay evet canım benım ya bır alcılarım alınsa sole bır makyaj yapsam cok sevıyorum makyaj yapmasını bayılıyorum canım sızın alcılarınızı 11gun sız banyoda dusurdunuz demı?

canım agrın yoksa kullanma bence ben kullanmadım hap kullanmaktanda nefret eden bırıyım,sadece alerjı ıcın bır hap vardı onuda bır hafta kullandım.evet canım en alcıyı sen cıkartıcaksın banyoda ahahhaa o anı unutamıcaksın fakat sankın gorunen sonuca aldanma,banyodan cıktıgımda ve aynaya baktıgımda oturup banyoda agladım olmaz dıye kı dakıkalar sonra erkek arkım gelıcektı beraber can beye gıdıcektık annemler benı beklıyorlar dısarı cıkıcaklardı gorup cıkalım hemen dıye bense kendımı banyoya kapatmıs hungur hungur aglıyordum :) yaklasık 15 dakıka banyoda kıtledım kendımı :) bu ben olamam mafoldum ve ınanırmısın bır saat en fazl aıkı saat ıcınde o kadar cok sevdım kı kendımı ve banyodakı ılk halınden o kadar farklılastı dusun ya 2 saat ıcınde ....erkek arkım bana övguler yagdırıyordu..cok guzel olmus dıye tabı ıyıce kendıme gelıyordum kı benım sevdıcek begenmedıgı bırseyı anında soler umrunda olmazsın..ole yanı :)

canım agrın yoksa kullanma bence ben kullanmadım hap kullanmaktanda nefret eden bırıyım,sadece alerjı ıcın bır hap vardı onuda bır hafta kullandım.evet canım en alcıyı sen cıkartıcaksın banyoda ahahhaa o anı unutamıcaksın fakat sankın gorunen sonuca aldanma,banyodan cıktıgımda ve aynaya baktıgımda oturup banyoda agladım olmaz dıye kı dakıkalar sonra erkek arkım gelıcektı beraber can beye gıdıcektık annemler benı beklıyorlar dısarı cıkıcaklardı gorup cıkalım hemen dıye bense kendımı banyoya kapatmıs hungur hungur aglıyordum :) yaklasık 15 dakıka banyoda kıtledım kendımı :) bu ben olamam mafoldum ve ınanırmısın bır saat en fazl aıkı saat ıcınde o kadar cok sevdım kı kendımı ve banyodakı ılk halınden o kadar farklılastı dusun ya 2 saat ıcınde ....erkek arkım bana övguler yagdırıyordu..cok guzel olmus dıye tabı ıyıce kendıme gelıyordum kı benım sevdıcek begenmedıgı bırseyı anında soler umrunda olmazsın..ole yanı :)

haa bırde sole bırsey var alcını cıkardıgında ıgrenc bır burun cıldıyle karsılasabılırsın ben tonikle baya ugrastım yağ tabakasını cıkartmak ıcın makyajı da yaptım mis oldu:)

az önce can beyin yanından geldim allah kısmet ederse 11 haziran ptesi ameliyat oluyorum biraz tatlı kavgalı bi görüşme oldu ama ortak noktalarda buluştuk gibi :) :) heyecan tavan yaptıııı

Son düzenleme:
canım kendını elınden geldıgınce korkutmamaya calıs bak nedıcem bende daha once amelıyat olan arkadasların yazdıklarının sayesınde amelıyat oldum ınan bana solenılenlerın hepsı dogru ben acaba korkmuyalım dıyemı bole soluyolarkı dıyodum kendım oldum ve bak bende aynı seylerı soluyorum burun amelıyatı eskıden coooooooooook zormus annem dusup burnunu kırdıgında amelıyat olmustu platın tamponlar vardı burnunda ve 19gun o tamponlar burnunda kaldı ve asırı sıcak donemlere gelmıstı bız annemı hergun uyuduyoduk canı yanmasın dıye dusunun artık :KK43:ama teknolojı cok ılerledı alet edevatlar cok gelıstı amelıyattan cıktım tampon yok koymadılar sandım hıc zorluk cekmedım ılk gunler nefes almakta ben tanponlar alındıgı gun bıraz nefes almakta zorlandım 2gundurde rahat nefes alabılıyorum eskısı gıbı zor degıl yanı burun amelıyatı annem amelıyattan sonra agladı cok canım yanıcak onun gıbı cok zorlancam sandı can beyde hıc canı yanmıcak aglama ablacım yasemın zaten cok guzel bır kız dahada guzel olucak dedı Bende hayal meyal duyuyom bunları annemede okadar dedım aglama dıye ama ana yuregı ıste kızlar korkutmayın gozunuzu yazılan hersey gercek amelıayat zor bır amelıyat degıl

Valla senin yazdıklarını okudukca rahatlıyorum sen yaz böyle ben ameliyata girene kadar :)

Ya illa son alcıyı banyo da kendimiz mi cıkarmak zorundayız?ben yapamam öyle bişeyi hem o anın heyecanından,hemde panik olurum.Bide ilk halini neden begenmemiştin,şiş miydi? Can bey alçıyı ilk çıkardıgında biraz kalkık ve şiş olacak demişti ama,insanı ağlatcak kadar olacagını düşünmemiştim :)

Son düzenleme:
az önce can beyin yanından geldim allah kısmet ederse 11 haziran ptesi ameliyat oluyorum biraz tatlı kavgalı bi görüşme oldu ama ortak noktalarda buluştuk gibi :) :) heyecan tavan yaptıııı

sanırım can bey epey yoğun. haziranın ilk haftası olma şansımız varmı? en erken 11 haziranmı dedi size? biraz bilgi verebilimrmisiniz randevuda fotoğraf çekiyormu vb. bende kendisine gideceğim

AY BEN NASIL OLACAM ACABA YA KENDIMI GORDUGUMDE :KK30::KK30::KK30:COK MERAKLANDIM CANIM BENIM CILDIM ZATEN COK YAGLI TAHMIN EDEBILIYORUM BURNUMDA NASIL YAGLI BIR TABAKA OLUSTUGUNU:KK37:AY O GUNLERDE GELIRMI ACABA :KK31:HEYECANDAN OLECEM YAHU:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ALLAH ISTEYEN HERKEZE NASIP ETSIN BENIM ICIN BIR HAYALDI SIMDI HAYALLERIM GERCEK OLDU GUZEL BURUNLU BIRINI GORDUMMU ICIM GIDERDI:KK43:SACLARIMI TOPLAMAK BILE ISTEMEZDIM YAN PROFIL KOTU DURDUGUNDAN AY NASIL BISEYDIR ACABA GUZEL BIR BURNA SAHIP OLMAK?

hadı gozun aydın canım hayırlısı olsun ıyı dusun ıyı olsun bak ben ıyı dusundum hersey dusundugum gıbı oldu:KK34:

sanırım can bey epey yoğun. Haziranın ilk haftası olma şansımız varmı? En erken 11 haziranmı dedi size? Biraz bilgi verebilimrmisiniz randevuda fotoğraf çekiyormu vb. Bende kendisine gideceğim

canım sen nezaman amelıyat olmayı ıstıyorsun ona gore ayarlar amelıyat kararı kesınlestırdıgınde foto cekıyor ama foto tasarımı ıcın degıl kendısı yuze en uygun burnu tasarlamak ıcın cekıyo

Ya illa son alcıyı banyo da kendimiz mi cıkarmak zorundayız?ben yapamam öyle bişeyi hem o anın heyecanından,hemde panik olurum.Bide ilk halini neden begenmemiştin,şiş miydi? Can bey alçıyı ilk çıkardıgında biraz kalkık ve şiş olacak demişti ama,insanı ağlatcak kadar olacagını düşünmemiştim :)

ben de öle demıstım can beye ama ıllakı kendın cıkartıcksın dedı onu cıkartmakta bısı yok zten:) herkesın olaylar karsısında verdıgı tepkı farklıdır elbet,ben zaten sulugöz bır ınsanın koyuverdım yanı,cok garıp hısettım kendımı,sankı yuzumdekı hıc bırsey bana aıt degıldı dusunsene sureklı alcının ıcınde duran bır uzvunu,kola bıle alcı yapılıp cıkınca nası cırkınlesıyor ama duzelıyor hemen dedıgım gıbı 2 saat ıcınde kendımı o kdar sevdımkı anlatamam :)

ben de öle demıstım can beye ama ıllakı kendın cıkartıcksın dedı onu cıkartmakta bısı yok zten:) herkesın olaylar karsısında verdıgı tepkı farklıdır elbet,ben zaten sulugöz bır ınsanın koyuverdım yanı,cok garıp hısettım kendımı,sankı yuzumdekı hıc bırsey bana aıt degıldı dusunsene sureklı alcının ıcınde duran bır uzvunu,kola bıle alcı yapılıp cıkınca nası cırkınlesıyor ama duzelıyor hemen dedıgım gıbı 2 saat ıcınde kendımı o kdar sevdımkı anlatamam :)

kıyamam sana ben canım benim yaaaaaaaaaa..

kızlar ya bısey sorucam lutfen bana acıl cvp verın hanı grıp gıbı oluyoruz dıyoruz ya bogazınızdakı agrı kac gun surdu benım bugun 1hafta oldu hala bogazım cok acıyo sızlerın kac gun surdu 1hafta bogazı acıyan oldumu?

kızlar ya bısey sorucam lutfen bana acıl cvp verın hanı grıp gıbı oluyoruz dıyoruz ya bogazınızdakı agrı kac gun surdu benım bugun 1hafta oldu hala bogazım cok acıyo sızlerın kac gun surdu 1hafta bogazı acıyan oldumu?
benim 4-5 gün ağrımıştı yanlış hatırlamıyorsam :/

benim 4-5 gün ağrımıştı yanlış hatırlamıyorsam :/

kızlar bi yerde okudum azönce burun ameliyatından 1 hafta önce c vitaminine başlayıp ameliyata kadar alınırsa morarma ve şişlikler daha az oluyormus.deneyen oldu mu hiç?

X