Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bu aciklaman beni cok mutlu etti, ergin beyi kendime uygun görmustum, o zaman can beyi de listeme ekleyebilirim ihtimal olarak...
sen de galiba can beye ameliyat olmustun, öyle mi?
anladigim kadariyla da sonucundan cok memnunsun...

bu aciklaman beni cok mutlu etti, ergin beyi kendime uygun görmustum, o zaman can beyi de listeme ekleyebilirim ihtimal olarak...
evet ben can bey'e olmuştum mart'ın 1 inde.3 ay oldu işte ve çok memnunum beni görüpte anlamayan arkadaşlarım oldu şirketten.tavsiyem ameliyat olduktan hemen sonra radikal bir saç değişimidir süper kamufle oluyor:) herkes saçımın rengini değiştirdiğim için çok değiştiğimi düşündü.
bu arada ben ergin bey diye bir doktoru ilk kez duydum. onu da belirtiim.

dr ergin kilic istinye devlet hastanesinde calisiyormus. forum konularindan birine denk geldim.
mantikli geldi. bu arada can bey izmirde mi yoksa istanbulda mi görev yapiyor?

can bey izmir de. ben ergin beyi o yüzden duymamışım demek. ama sen istanbulda olacaksan kesinlikle muhammet dilber e ol. muhteşem burunlar yapıyor.

ben de cok methini duydum, ammavelakin fiyat olarak epey yüksek istiyor.
fakat hic kötü sonuclanan bir operasyonu da yokmus okudugum kadariyla...

Ben de kendimi bildim bileli burnumdan nefret ettim ve çok korktuğum için ameliyat olamadım.En sonunda kararımı verdim ve Can Bey'le görüştüm.Ağustos - Eylül gibi düşünüyorum hatta yarın gel yapayım dese gidip olucam ama yıllık iznimi bekliyorum.
Asıl kararımı Can Bey'le görüştükten sonra verdim.Tüm yorumları okudum ve biraz daha rahatladım.Gerçekten böyle kolay mı oluyor inanamıyorum.

Ben de kendimi bildim bileli burnumdan nefret ettim ve çok korktuğum için ameliyat olamadım.En sonunda kararımı verdim ve Can Bey'le görüştüm.Ağustos - Eylül gibi düşünüyorum hatta yarın gel yapayım dese gidip olucam ama yıllık iznimi bekliyorum.
Asıl kararımı Can Bey'le görüştükten sonra verdim.Tüm yorumları okudum ve biraz daha rahatladım.Gerçekten böyle kolay mı oluyor inanamıyorum.
şimdiden hayırlısı olsun inşallah dediğin tarihlerde sorunsuzca dilediğin gibi olabilirsin ameliyatını:) kolay mı oluyor derken tam olarak neyi kastettiğini bilmiyorum ama ameliyatı diyorsan o kısımda zaten bizim bi katkımız olmadığı için zorluğunu kolaylığını bilemiyorum :)) ama sonrası için söyliim öle çok da kolay aman nezle oldum 3 güne geçer gibi de değil. sonuçta ameliyat oluyorsun belli sıkıntıları var ama öyle acı ve ağrı yok kesinlikle. iyileşmek maximum 4 gün.burnun oturması ise aylar sürüyor malesef.

şimdiden hayırlısı olsun inşallah dediğin tarihlerde sorunsuzca dilediğin gibi olabilirsin ameliyatını:) kolay mı oluyor derken tam olarak neyi kastettiğini bilmiyorum ama ameliyatı diyorsan o kısımda zaten bizim bi katkımız olmadığı için zorluğunu kolaylığını bilemiyorum :)) ama sonrası için söyliim öle çok da kolay aman nezle oldum 3 güne geçer gibi de değil. sonuçta ameliyat oluyorsun belli sıkıntıları var ama öyle acı ve ağrı yok kesinlikle. iyileşmek maximum 4 gün.burnun oturması ise aylar sürüyor malesef.

kronık balık ben bu msjı uzerıme alındım sahsen cunkı gunlerdır bu sayfada grıp olmusum gıbı dıyıp durdum( aman nezle oldum 3gune gecer gıbı de degıl)demıssın, hemde maksımum ıyılesme 4gun demıssın
bana gore ve bıcok kısıye gore grıp nezle gıbı gecıyor CAN beyde tanımını aynen bole yapmıstı soguk algınlıgında yasadıgım seylerın aynılarını yasadım cunkı( morluklar ve sıslıklerı )saymazsak artı nezle grıp 1haftadan evvel gecen bır rahatsızlık degıl sıkıntısı elbette oluyor grıp nezle oldugumda burun tıkanıklıgından gunlerce uyuyamam mesela :2: amacım polemığe gırmek degıl dedıgım gıbı yorumun benım yorumumu basıte aldıgını dusundugum ıcın yazıyorum
bunyeden bunyeye degısey seyler bunlar benım hafıf gecırdıgım bır amelıyatı bır baskası daha zorlu gecırebılır ben kendı yasadıgımı bılırım
sen kendı yasadıgını bılırsın canım benımEn Büyük KK

Son düzenleme:
yook ya yanlis anlamissin canim yani ben sonucta ameliyat oluyorsun hasta olup hemen iyilesirim gibi olmuyor o surec zorluk cekiyorsun demek istedim. yoksa ben de nezle oldugumu dusundum 4-5 gun. hasta oldum heralde diye dolasip durdum. uzerine alinmani gerektirecek bisi yok niye oyle bisi soyleyeyim ki? herkesin sureci baska tabi ama yasananlar genel itibariyle bu oluyo. nezle olmus gibi oluyorsun evet ama ilk 3 gun nezle gibi yatmiyorsun baya ameliyatlik hasta gibi yatiyorsun nezleyken yanliz kalabilirsin mesela ama bu oyle bisi diil anlatmak istedigim buydu

kızlar vücut hemen nasıl atsın ödemi? bende de aynı durum var düşünün 3,5 aya giricem hala ödem geziyor yüzümde ve belirli yerlere toplanıyor..bir hafta süperse öteki hafta moralimi bozacak revizyon düşündürecek kadar kötü oluyorr.. :KK37: bünyeyle alakalı kesinlikle..ve ameliyat ödemi olduğu için de bazı bünyelerde kolay atılmıyor yazık ki..:// bekleyeceğizz!!

yook ya yanlis anlamissin canim yani ben sonucta ameliyat oluyorsun hasta olup hemen iyilesirim gibi olmuyor o surec zorluk cekiyorsun demek istedim. Yoksa ben de nezle oldugumu dusundum 4-5 gun. Hasta oldum heralde diye dolasip durdum. Uzerine alinmani gerektirecek bisi yok niye oyle bisi soyleyeyim ki? Herkesin sureci baska tabi ama yasananlar genel itibariyle bu oluyo. Nezle olmus gibi oluyorsun evet ama ilk 3 gun nezle gibi yatmiyorsun baya ameliyatlik hasta gibi yatiyorsun nezleyken yanliz kalabilirsin mesela ama bu oyle bisi diil anlatmak istedigim buydu

anladım canım evet mutlaka ılk 3gun bırılerıne ıhtıyac duyuyosun tabıkı zorlu bır surec ben ılk gunler yasamadıgım sıkıntıları tanponlar alındıktan sonra yasamaya basladım mesela tıkanmayan burnum tanponlardan sonra tıkandı ama bılıyomusun herseye deger ve gercekten benım korktugum kadarda zor gecmedı amelıyat allaha sukurler olsun

kızlar vücut hemen nasıl atsın ödemi? Bende de aynı durum var düşünün 3,5 aya giricem hala ödem geziyor yüzümde ve belirli yerlere toplanıyor..bir hafta süperse öteki hafta moralimi bozacak revizyon düşündürecek kadar kötü oluyorr.. :KK37: Bünyeyle alakalı kesinlikle..ve ameliyat ödemi olduğu için de bazı bünyelerde kolay atılmıyor yazık ki..:// bekleyeceğizz!!

evet canım senın en son cektıgın fotodan anladım baya sısmıssın ılk cektıgın fotolarla alakası bıle yok haklısın bu arada ben yandım sanırım odeme cok musayıt bır yapım var tuzlu erık yedım 1ay once ogun bugundur 1bucuk kg fazlam var vıcudumda yandım ben :KK25:

X