Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar allah hepınızden razı olsun sız olmasaydınız ben asla amelıyat olamazdım benım ıcımı ole bır rahatlattınız kı sayenızde ıcım rahatladı amelıyat fıkrı bıle ben cok korkutuyodu eskıden ulen dedım bu kızlar gıdıyor catır catır amelıyat oluyolar onlar dayanıyosa sende dayanırsın dedım ve amelıyat oldum sız olmasaydınız burun amelıyatı benım ıcın sadece bır hayaldı ınanırmısınız hala ınanamıyorum bazen uyuyom uyanıyom amelıyat oldugum aklıma gelıyo ınanasım gelmıyo hanı coooooooooooook ıstedıgınız bır hayal vardırda gerceklesınce gunlerce ınanamazsınız ya ben o durumdayım hepınıze tesekkur ederım

Son düzenleme:
nezman ameliyat olmuştun iskarpin?Şişlikler nekadar sürede minumuma iniyor acaba?aslında şişlikler hakkında cok sey okudum ama sanırım ameliyat olan birinden duymak daha tatmin edici geliyor :) Benimde korkularımdan biri şişlikler ameliyat olduktan 2 hafta sonra okula gitmeye başlıcam yüzüm gözüm şiş ve mor gitmek istemiyorum.Eğer 2haftada farkedilemicek kadar azalmıyorsa ameliyat tarihini biraz daha öne alayım.

tatlım benim ben size kendimi anlatıyorum da hiç kimse benim yaşadıklarımı yaşamadı çok şükürrr:))) ben nasıl bir canlıysam anlamadım :KK70: sen beni dikkate alma..milletin 10 günde morluğu gitti hatta morluk olmadı.. ben dayak yemiş gibiydim...millet kusmadı.. benim içim çıktı kusmaktan, burnum yerinden oynadı resmen :KK70: sphyatristyan'ın (yazamadım:KK70:) şu anki burnu benim 3,5 aylık halinden bile iyi durumda şişlik yok:))) işte böylee..bünyeden kaynaklanıyor her şey..o nedenle herkes hakkında kesin yargıya varamıyoruz..yani bu demek oluyor ki herkesin burnu 6 ayda oturuyorsa beniiim 16 görünüyor :KK52:

Bide burdan hayırlı olsun diyeyim :KK70: Buarada sanırım yakın tarihlerde ameliyat olcaz 25haziran diye düşünmüştüm ama 15 haziran gibi de ameliyat olabilirim.biran önce olsun bitsin yeni burnuma kavusayım istiyorum :KK70: tabi sıkıntısız ağrısız :)

saolasın canım benim :KK70: daha da erkene al aynı gün olalımm :KK66:

tatlım benim ben size kendimi anlatıyorum da hiç kimse benim yaşadıklarımı yaşamadı çok şükürrr:))) ben nasıl bir canlıysam anlamadım :KK70: sen beni dikkate alma..milletin 10 günde morluğu gitti hatta morluk olmadı.. ben dayak yemiş gibiydim...millet kusmadı.. benim içim çıktı kusmaktan, burnum yerinden oynadı resmen :KK70: sphyatristyan'ın (yazamadım:KK70:) şu anki burnu benim 3,5 aylık halinden bile iyi durumda şişlik yok:))) işte böylee..bünyeden kaynaklanıyor her şey..o nedenle herkes hakkında kesin yargıya varamıyoruz..yani bu demek oluyor ki herkesin burnu 6 ayda oturuyorsa beniiim 16 görünüyor :KK52:

gercekten zorlu bi sürec olmus senin :) insallah daha fazla sürmez.bak simdi ya bünyem senin ki gibiyse :KK70:

bak gelıyor beş kardes yazamamış nick i mi de :) iskarpin cok haklı bunyeye gore hersey o kadar farklılık gosterıyor kı,kım ne anlatsa senın yasadıkların farklı olucaktır,

kızlaaaar neler oluyor ben yokkenn ama bir sürü arkadaş oldum ameliyat diyor kimse de foto yokk olmuyor böyleee aynalardan buralara fırsat mı kalmıyor acabaaa :108:

ya bugün biriyle konustum tamponlar cıkarken cok acıyomus gözüm korktu birden.bahsedilen kadar can yanıyo mu tamponlar cıkaarken yoksa arkadaş biraz abartmıs mı ? :)

ya bugün biriyle konustum tamponlar cıkarken cok acıyomus gözüm korktu birden.bahsedilen kadar can yanıyo mu tamponlar cıkaarken yoksa arkadaş biraz abartmıs mı ? :)

kesinlikle abartmış cnm acı değil de içinden bişey kayıp gidiyomuş gibi garip bir his oluyor ve ardından çok rahatlıyosun bence bu konulara takılıp ta gözünüzü korkutmayın basit bişey değil ameliyat oluyosun elbette bir takım zorlukları olucak ama güzel bi burna sahip olmak için çekilmicek gibi değil emin ol:)

Kızlar ya sıkıntıdan gebermek uzereyım alcılardan tamamen kurtulanana kadar dısarı cıkmadınızmı hıc offffff ınanırmısınız bu 5ay gıbı geldı bana amelıyattan 2gun sonra kontrole gıttıgımde alsancakta mıllet onume gecıp gecıp yuzume bakıyodu :KK1:tabı heryerım sıs ve mormordu sızın hıc cekıncelerınız oldumu bandajlı alcıya gıderken felan pelınsu sen bara gıtmıstın demı 3alcın yapıldıgında:KK52::KK52:valla helal olsun sana ya ya 3.alcı kucuk bısey mı oluyo:44:

Kızlar benı bıraz bılgılendırın burnuma bısey olucak kemıkler yanlıs kaynıcak korkusuyla elımı bır ıse surmuyorum sızler bıseyler yapmaya nezaman basladınız ornegın egılıp kakmam sorun olurmu bulasık makınası yerlestırsem bosaltsam yemek yapsam nasıl olur kı acaba yoksa alcılarım cıkana kadar pek kımıldamayayımmı can bey 1hafta yatcan dınlencen demıstı ama kendımı cok ıyı hıssedıyorum yatacak yerlerım agrıdı valla yatmaktan:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kesinlikle begenmiyorum sanırım ameliyatta olcam sadece su korkularımı bi yenebilsem :/

Canim önemli olan senin ne istediğin, nasıl hissettiğin. Ben de daha önce 2 doktora görünmüştüm. Ben burun estetiğiyle ilgili sorular soruyorum onlar suratıma bakıp 'senin burnun güzel' demişlerdi :KK70: ben de size burnumun güzel olup olmadığını sormadım demiştim. Can bey çok profesyonel bir doktor, benim gittiklerim birşey anlamadıkları için geçiştirmek istemişlerdi. Gerçekten yandan görseniz çok rahatsız edici bir görüntüsü var hatta hayatımda yandan bir fotoğraf çekilmiş biri değilim, o psikolojiyi çok iyi biliyorum ki ailem de bu konuda beni destekliyor zaten. Çok korkuyorum ameliyat olmaktan ama izin alır almaz olucam, çünkü bunun hayaliyle yaşadım ben yıllardır, sende cesaretini toplayabilirsin canım.

canim önemli olan senin ne istediğin, nasıl hissettiğin. Ben de daha önce 2 doktora görünmüştüm. Ben burun estetiğiyle ilgili sorular soruyorum onlar suratıma bakıp 'senin burnun güzel' demişlerdi :d ben de size burnumun güzel olup olmadığını sormadım demiştim. Can bey çok profesyonel bir doktor, benim gittiklerim birşey anlamadıkları için geçiştirmek istemişlerdi. Gerçekten yandan görseniz çok rahatsız edici bir görüntüsü var hatta hayatımda yandan bir fotoğraf çekilmiş biri değilim, o psikolojiyi çok iyi biliyorum ki ailem de bu konuda beni destekliyor zaten. çok korkuyorum ameliyat olmaktan ama izin alır almaz olucam, çünkü bunun hayaliyle yaşadım ben yıllardır, sende cesaretini toplayabilirsin canım.

canım hıc korkma daha once yazdıklarımıda okumussun ınan bana korkulcak hıcbırseyı yok ole aman aman bır agrı sızı olmuyor sadece grıp oldugunda ne gıbı seyler yasıyosan aynılarını yasıyosun oda katlanılmıcak bırsey degıl bugun benım 6.gunum hıc morluk sıslık kalmadı dıyebılırım morluklar sarıya dondu ılk 3gun morarıyon sısıyon 3gun sonunda cok hızlı bır ıyılesme gozlemledım valla ben oncesınde aylarca sıkıntı yaptım korkudan geberıyodum hatta amelıyattan bıgun once stresten utu yaparken kolumu bıle yakmıstım baya baya yandı:KK9:amelıyat gununun sabahı korkudan ruyamda amelıyat olamıyomusum amelıyatım ertelenıyomus can bey sızın evde yapıcam amelıyatı dıyomus tam bu ruyayı goruyorum esımde gece vardıyasından donmus benım yanıma geldı dedıkı can bey bızım evde yapıcakmıs amelıyatını sen nerden bılıyosun dıye uyku semesı bır bagırmısım esıme :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:e tabı ruyamdada aynı seyı goruyorum :KK9::KK9:yok ya saka yaptım dedı bende ruyamda bole bole gordum dedım gulustuk yusuf yusuf olusuma ama gercekten gereksız bır sıkıntıymıs grıp olmak nekadar sıkıntılıysa burun amelıyatıda okadar sıkıntılı bunu kafanıza sokun benım gozum okadar cok korkmustu kı anlatamam ama allah tarafından hastaneye gıttıgımde bır sakınlık geldı uzerıme amelıyata hemen almadılar benı 3saat odada serum falan verdıler ay o serumlardan sonra ben bır mayıstım bır mayıstım anlatamam amelıyata degıl mezara sokucaklarını bılsem umrumda bıle degıldı:KK9: hatta can beye sordum sakınlestırıcımı verdınız bana dıye yoo dedı e dedım ben cok gevsedım dedıkı jasmin amelıyata nekadar rahat gırersen ınan bana okadar rahat uyanırsın sakın stres yapma dedı eger stres yapmazsan normal sabah yataktan uyanır gıbı uyanırsın bende can beyı dınledım sıkmadım kendımı nasıl olduysa:KK53:amelıayathaneye aldılar benı anestesı uzmanı nasılsın heyecan varmı dedı bende bıraz dedım sana sımdı sakınlestırıcı ıgne yapıcam cok ıyı olucaksın dedı ıgneyı yaptı bıkac sanıyede ben uykuya daldım ben sakınlestırıcıden sonra bana narkoz verıcekler sanıyodum ayrı bırsey yapılacak sanıyodum:KK52::KK52:uyandıgımda cok usuyodum odaya almıslar cok agar uykuluyum uyanmak ıstemıyorum can bey jasmın jasmın nasılsın dıye seslenıyo hıc korktugum gıbı uyanmadım esımde bıyandan benı sevıyonmu dıyıp duruyo ben cvp veremıyom uyuyo gıbıyım habıre su ısteyıp cok susadım cok usudum dıyıp duruyodum dusunun agrı sızı olsaydı heralde ne susamak nede usumek aklıma gelmezdı demı :KK34:

Son düzenleme:
canım hıc korkma daha once yazdıklarımıda okumussun ınan bana korkulcak hıcbırseyı yok ole aman aman bır agrı sızı olmuyor sadece grıp oldugunda ne gıbı seyler yasıyosan aynılarını yasıyosun oda katlanılmıcak bırsey degıl bugun benım 6.gunum hıc morluk sıslık kalmadı dıyebılırım morluklar sarıya dondu ılk 3gun morarıyon sısıyon 3gun sonunda cok hızlı bır ıyılesme gozlemledım valla ben oncesınde aylarca sıkıntı yaptım korkudan geberıyodum hatta amelıyattan bıgun once stresten utu yaparken kolumu bıle yakmıstım baya baya yandı:KK9:amelıyat gununun sabahı korkudan ruyamda amelıyat olamıyomusum amelıyatım ertelenıyomus can bey sızın evde yapıcam amelıyatı dıyomus tam bu ruyayı goruyorum esımde gece vardıyasından donmus benım yanıma geldı dedıkı can bey bızım evde yapıcakmıs amelıyatını sen nerden bılıyosun dıye uyku semesı bır bagırmısım esıme :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:e tabı ruyamdada aynı seyı goruyorum :KK9::KK9:yok ya saka yaptım dedı bende ruyamda bole bole gordum dedım gulustuk yusuf yusuf olusuma ama gercekten gereksız bır sıkıntıymıs grıp olmak nekadar sıkıntılıysa burun amelıyatıda okadar sıkıntılı bunu kafanıza sokun benım gozum okadar cok korkmustu kı anlatamam ama allah tarafından hastaneye gıttıgımde bır sakınlık geldı uzerıme amelıyata hemen almadılar benı 3saat odada serum falan verdıler ay o serumlardan sonra ben bır mayıstım bır mayıstım anlatamam amelıyata degıl mezara sokucaklarını bılsem umrumda bıle degıldı:KK9: hatta can beye sordum sakınlestırıcımı verdınız bana dıye yoo dedı e dedım ben cok gevsedım dedıkı jasmin amelıyata nekadar rahat gırersen ınan bana okadar rahat uyanırsın sakın stres yapma dedı eger stres yapmazsan normal sabah yataktan uyanır gıbı uyanırsın bende can beyı dınledım sıkmadım kendımı nasıl olduysa:KK53:amelıayathaneye aldılar benı anestesı uzmanı nasılsın heyecan varmı dedı bende bıraz dedım sana sımdı sakınlestırıcı ıgne yapıcam cok ıyı olucaksın dedı ıgneyı yaptı bıkac sanıyede ben uykuya daldım ben sakınlestırıcıden sonra bana narkoz verıcekler sanıyodum ayrı bırsey yapılacak sanıyodum:KK52::KK52:uyandıgımda cok usuyodum odaya almıslar cok agar uykuluyum uyanmak ıstemıyorum can bey jasmın jasmın nasılsın dıye seslenıyo hıc korktugum gıbı uyanmadım esımde bıyandan benı sevıyonmu dıyıp duruyo ben cvp veremıyom uyuyo gıbıyım habıre su ısteyıp cok susadım cok usudum dıyıp duruyodum dusunun agrı sızı olsaydı heralde ne susamak nede usumek aklıma gelmezdı demı :KK34:

canım yazdıklarını okurken gozlerım doldu :) o gunlere gıttım bırden,hiçbirsey korktugun gıbı degılmıs dıılmı,umarım sonuctan da cok memnun olursun... ınsanlara takılma ya gor bak alcıların cıkınca daha cok bakıcaklar guzellıgınden:) ben kontrollere gıttıgımde hep bole burnu alcıda olan mosmor olan kısıler gorup cok guluyordum kabıle gıbıydık orda:KK70: 3. alcım yapıldıgı gun de dedıgın gıbı leman a gıdıp bır guzel ıctım burnum alcıda bır elımde bıra bır elımde ayna:KK70: hatta 2. alcıdan sonra kuafore gıdıp kaş-bıyık aldırttım sacımı kestırdım yıkattım kendımı ıyı hıssedıyım dıye sende eger kendını ıyı hıssedıyorsan yapabılırsın oel seyler manıkure falan gıt :) 3. alcı da aynı oluyor sadece t seklınde kı bant olmuyor alnında olan, hareket konusundada gelınce ben 3 gun boyunca sadece ozel ıhtıyaclarım dısında pek bır hareket etmedım,can beye bana sey demıstı sen hasta degılsın sakın ole dusunme morelını yuksek tut,kendını ıyı hıssedıyorsan dısarı cık temız hava al demıstı,sende ole yap ama cok egılme,kanamanı tetıkleyebılır belkı,benım eglınce falan tansıyonum dusuyordu :KK43: aayy hemen bıtsın gecsın su gunler alcıların cıksın gorelım guzel burnusu :KK70:

Canim önemli olan senin ne istediğin, nasıl hissettiğin. Ben de daha önce 2 doktora görünmüştüm. Ben burun estetiğiyle ilgili sorular soruyorum onlar suratıma bakıp 'senin burnun güzel' demişlerdi :KK70: ben de size burnumun güzel olup olmadığını sormadım demiştim. Can bey çok profesyonel bir doktor, benim gittiklerim birşey anlamadıkları için geçiştirmek istemişlerdi. Gerçekten yandan görseniz çok rahatsız edici bir görüntüsü var hatta hayatımda yandan bir fotoğraf çekilmiş biri değilim, o psikolojiyi çok iyi biliyorum ki ailem de bu konuda beni destekliyor zaten. Çok korkuyorum ameliyat olmaktan ama izin alır almaz olucam, çünkü bunun hayaliyle yaşadım ben yıllardır, sende cesaretini toplayabilirsin canım.

Aynen benimde yandan cok tuhaf duruyo bide minyom tipliyim yüzüm küçük filan bazen kazara yandan fotograflarımı cekiyorkar aman allahım o da ne minicik bi surat kocaman ve hafif kemerli bi burun :KK70: özellik dans gecelerinde bu cok basıma geliyor ben orda dans ediyorum kendimi dansa vermişim tabi poz vermiyorum daha doğrusu veremiyorum :) biri geliyor hemen fotograf cekiyor sonra bakıyorum eger yandansa hemen sildiriyorum :KK70::KK70: Bunları yasamak istemiyorum artık :) Ailem de yanımda eger rahatsızsan ol ameliyat diyorlar.sanırım finallerden sonra olucam ameliyat.

sende benim gibi baya takmıssın,düşünmüşsün üzerinde fazlasıyla.Umarım son dakika sana gelen o rahatlık bana da gelir :) Siz böyle grip gibi,çok sıkıntılı bişey değil dedikçe ben daha bi hevesleniyorum hemen bitsin de yeni burnumla çıkayım dışarı istiyorum :KK70::KK70: İnşalah bende finallerden sonra olacam ameliyatımı.

10 haziranda 1 yıl olcak .memnunum aslında deliklrnde benim farkdblcğm bi farklılık var ama önmli dğil umarım zamanla değişmz şekli.öncedn çok kötüydü yaa

önceden çok kötüydü demişsiniz ameliyat olmadan önceyi mi kastettiniz yoksa ameliyattan sonra şişlikler filan uzun süre geçmedi de ondan mı? bide zamanla şekil değişimi filan oluyor mu yani bariz bi değişiklik

X