Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merhaba ben de ameliyat olmayı düşünüyorum beni ekler misiniz rica etsem resimlerinizi görebilmem için

Kızlar !! Herkese selam =)

Uzun zamandır uğrayamadım buraya. Ama 4. ay fotoğraflarımla karşınızdayım. Burnumun ödemleri iyice yok oldu. İzmir'e gittiğim zaman ilk fırsatta doktoruma görüneceğim. Kimsenin estetik olduğunu anlamadığı, eski fotoğraflarıma bakınca çok şaşırılan bir burnum var artık =) Can Kopal "Bu burun için 3 ay zaman ver. Sonuca sen de çok şaşıracaksın" dediğinde "Şimdiki hali de çok güzel ki, neden böyle bir şey söyledi bu adam ?" diye düşünmüştüm. Koskoca cerrah, bir bildiği varmış. Burnum artık bana hiç sorun çıkarmıyor. Küçük, muntazam maşallahlık bir burnum var =) Hepinize sağlıklı ve güzel görünen burunlar dilerim.

Merak edenler için iki adet güncel fotoğraf yükledim. Vaktim oldukça daha detaylı fotoğraflar yüklemeye çalışacağım. Hepinizi öpüyorum =)

Telden fotoğraf yüklenmiyormuş yaa://

Kızlar alçım çıktı:))moralim gayet iyi..hiç yadırgamadım kendimi..belkide ödem olacagını bilerek beklentimi düşük tutmamdan dolayıdır..burun ucu çok düzgün olmuş kalkıklığıda tam ayarında) bi pc bulunca atıcam fotoları:))

kızlar sinüs rinseyi ne sıklıkta kullanıyosunuz doktor banasprey vermedi bunu verdi ama sümkürmeden çıkmıyo bununla yıkadığm zaman korkuyorum burnuma zarar gelir diye bu arada midenizi bulandırdıysam çok özür dilerim

Hahaha, sen burada sonbahar aylarında ehö ve benim yazdıklarımı okusaydın eminim bunu söylemezdin =)))

Doktor sana sprey vermediyse bir şey kullanma bence. Ya da telefon açıp serum kullanabilir miyim diye sorabilirsin. Serum çok işe yarıyor hakikaten. Hatta ben olayı daha da iğrençleştireyim, bizim kızlar beni çok iyi anlayacak; serumu şırınga ile burnuna foşş diye sıkınca bütün kanlı cerahat böyle genzinden ağzına kadar geliyor ya, sonra onu tükürüyorsun bir güzel !! Ah o ne rahatlatıcı bir duyguu =)

alemsin kızz :) doktorcuğum bana bunu aldırdı diye kullandım ben bunu baya ama inşallah bi sorun olmaz şırıngayla tuzlu suda yapıyodum ama hiç basıncı yokki şırınganın bu sinüs rinse denen şeyi bi deliğine sıkıyorum diğerinden çıkıyo herşey ne varsa artık ama işte azcık sümkürmeden olmuyo yinede:\

Ameliyat icin gün sayisim dün gibi sanki ama 2 ay oldu bile ameliyat olali. Yeni fotoraflar ekledim, tabi hala sislikler var ama ben her haliyle seviyorum burnumu

Emiicim ben bazen devirdaim yaptırıyorum..can bey banada sprey vermedi..ben tam olmasada nefes alabiliyorum sen alamıyosun sanırım..

ben bi deliğinden çok rahat alıyorum birinden kısmen ameliyattan öncede öyleydi sanırım o deliğe işlem daha fazla yapıldığından dolayı etimde şişme oluştu inecek diye umuyorum can beye de soracağım bugün inş:) yani bu zamana kadar kimseciklerin nefes şikayeti olmadığına göre buda düzelecektir diye düşünüyorum :)) o sinüs rinseyide kullanınca boğazıma gelecek tükürecekmişim demişti can bey ama öyle olmuyoki diğer delikten fışkırıyo hepsi :\

canım bu cumartesi gidicem tekrar belki karşılaşırız yine

Emi sümkürmek miiii:) o zamaaan hoşgeldin diyorummmm sümkürme birliğine... biz birkaç arkadaş bir süre çok güzeeeel sümkürdük:)benim kadar abartmaman kaydıyla sümkürmeni tavsiye ederim çok rahatlatıyor.
Buarada bende bir süredir uğrayamadım (o arada evlendimde) bu hafta foto yükliycemmm, hepimize sorunsuz süper burunlarrrr:)

kızlar merhabalar ameliyat sonrası kaşında yapışıklık olan var mı ?yukarı doğru kaldırabiliyor musunuz kaşlarınızı?

resimlerinizi görebilir miyim ?

ahh ahh güzel güzel sümkürüyodum ama taaa ki can bey burun deliğimin birine koca gazlı bezi sokana kadar şu bezden kurtulayım aynen devam bu arada tebrikleerr tatlımm düğün fotolarınıda koyacakmısın eminim meleklere benzemişsinidr :)

Çooook teşekkür ederim emicim
İşte ben o koca gazlı bezden yakaladığım sızıntıdan zorla sümkürüp kendimi rahatlatıyordum ama tabiiki tavsiye edilmez

Çooook teşekkür ederim emicim
İşte ben o koca gazlı bezden yakaladığım sızıntıdan zorla sümkürüp kendimi rahatlatıyordum ama tabiiki tavsiye edilmez

benim takıldığım şey hani siz burnunuza bişey sıkıyomuşsunuzda boğazınıa gelyomuş ya içerdekiler bende o niye olmuo iki delik arasında devirdaim yapıyo sadece benimkisi

Kızlar dikkat ediyorumda can beyin hastalarında bazı ortak özellikler var;
1-Çoğumuzun burun sırtları daha düz geliyor kavis ise burun ucunun kalkıklığıyla sağlanmış,
2-Genelde burun uçlarımız sivri değil daha top gibi,
3-Hiçbirimizin burnu kusursuz değil ama ortalamanın üstü güzel diyebiliriz,
4-Son olarak gördüğüm kadarıyla Can beyin bütün hastalarında bir iyilik bi güzellik var yaaaaaaaa suratlarından okunuyor adam iyiyi çekiyor demekki, kendi de iyi ya:)

Ne guzel siralamissin canim ya aynen dediklerine katiliyorum.herkese uygun burnu yapiyor kavis istiyorum sadece demesemiydim daha farkli yaparmiydi diyorum gun icinde burun nasil degisiyor ya. O tatlilik guzellik senden kaynaklaniyo bu arada gercekten secilmisiz hepimiz bizde tam bulmusuz doktoromuzu insanligi harika :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…