Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

hatırladım seni teşekkür ederim:)karataş hastanesinde oldum genel olarak çok sıkıntım olmadı.ameliyattan sonra ağrım sızım olur en kolay kısmı ağızdan nefes almak diye düşünmüştüm tek zorlandığım bu oldu geceleri uyuyamadım birkaç gün.hiç ağrım olmadı piskolojik olarak çok etkilendim ben ağlayıp durdum çevremdekiler acı çekiyorum sandılar ama öyle değildi çok hassaslaştım nedense.sana tavsiyem ameliyat sonrası süreci fazla araştırma bana bir hemşire hemen ameliyata girmeden önce acı çekiceksin dedi hiç öyle birşey olmadı.kişiden kişiye değişiyor herşey kendini korkuttuğunla kalırsın.bugün 16.günüm tam nefesim düzelmedi ama şükür ağzım kapalı uyuyabiliyorum.herkes çok güzel oldun diyor ama kendime pek alışamadım alçım çıkalı 3 gün geçmesine rağmen.hala aynaya baktığımda bu ben miyim diye şaşırıyorum.çok işlem olduğu için çok değiştim sanırım.resim şuan yollayamycam 25 msj kotasını doldurup paylaşanların resimlerini görebilirsin.

Oncelikle cok gecmis olsun. Can bey kbb uzmani mi ayrica??? Lutfen yardimci olun, tecrubenizden faydalanmak istiyorum. Persembe gorusmem var, halis unal ve bora beyle. Can beyde burdaki azilardan aklima yatti. Ama benim burun eti sinuzit tedavim de olacak. Can bey bunlari yapior mu bilmek istiorum:KK43:(

ben can kopal ve ufuk bilkay arasında kaldım yeni üye olduğum için fotoları göremiyorum. can beye ameliyat olanlar mailime fotoğraf gönderebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.. ocean_of_corazon@msn.com

ben ikisini de araştırdım ufuk bilkaydansa Can Kopal daha uygun fiyat olarak hemde işini çok düzgün yapıyor yaptığı burunları araştırdım herkesin yüzüne göre yapmacık durmayan ama estetik burunlar... ben Can Bey e yaptırmaya karar verdim ameliyat günümüde aldım :) inş sen de kendin için en doğru kararı verirsin ve sonuçlarından memnun kalırsın tatlımm.:)

Oncelikle cok gecmis olsun. Can bey kbb uzmani mi ayrica??? Lutfen yardimci olun, tecrubenizden faydalanmak istiyorum. Persembe gorusmem var, halis unal ve bora beyle. Can beyde burdaki azilardan aklima yatti. Ama benim burun eti sinuzit tedavim de olacak. Can bey bunlari yapior mu bilmek istiorum:KK43:(

Teşekkür ederim.Msjınızı birkaç gün önce okudum ama aklımda soru işaretleri vardı sizin de kafanızı karıştırmak istemedim.Dün başka bir şey için kbb uzmanına gittim nefes alma durumumu sordu.Bende ameliyat olduğumu 5.aya girecek olmama rağmen önceden deviasyon olan taraftan hala çok rahat nefes alamadığımı söyledim.Beni muayene etti herşeyin normal olduğunu hala iyileşme sürecinde olduğum için böyle gelgitler yaşabilececeğimi söyledi.Nasıl rahatladım anlatamam tekrar ameliyat olmak zorunda kalacağımı düşünmeye başlamıştım artık.Hatta kim yaptıysa çok güzel çok doğal olmuş sen söylemesen kesinlikle anlamazdım dedi:)Can bey kbb uzmanı değil ama benim burun etlerimi de küçülttü bir sıkıntım yok bununla ilgili sinüzit tedavisi yapıyor mu bilmiyorum kendisiyle görüşseniz iyi olur diye düşünüyorum.

sevinç pastanesi nin arkasındaymışş canım novar epilasyon dedi ben buğün aradım ama çok karasızımm yaaa beni rahatlatacak biri varmı bide epilasyon ne alaka onu anlamadımm bu arada telefona çıkan bayan çok tatlı dilli biri

canım can bey öncelikle iyi bir insan, sonra da işinde oldukça iyi bir doktordur..zaten birçoğumuz foto yükledik dilersen bakıp fikir edinebilirsin :KK66: 5 yıl önce kadar can bey in kendi kliniğiydi ancak daha sonra can bey haftanın 5 günü diyarbakır da 2 günü de izmir de çalışmaya başlayınca orası lazer klinği olarak hizmet vermeye başladı..izmir e kesin dönüş olunca da yine orada estetik cerrah olarak çalışmaya başladı..:KK66:)

canım can bey öncelikle iyi bir insan, sonra da işinde oldukça iyi bir doktordur..zaten birçoğumuz foto yükledik dilersen bakıp fikir edinebilirsin :KK66: 5 yıl önce kadar can bey in kendi kliniğiydi ancak daha sonra can bey haftanın 5 günü diyarbakır da 2 günü de izmir de çalışmaya başlayınca orası lazer klinği olarak hizmet vermeye başladı..izmir e kesin dönüş olunca da yine orada estetik cerrah olarak çalışmaya başladı..:KK66:)

saol canımm aydınlattın beni gerçekten sizin resimlerinizi nerden görebilirim ben nerden bakcağımı bilmiorum malesef

X