Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

çok teşekkür ederim biraz daha rahatladım. Bende burnunu çok merak ediyorum. Gelişmeleri mutlaka paylaş. Galiba bende 15 tatilde ameliyatımı olacam. Bide bende sinüzit ve astım var umarım o süreci daha kötü geçirmeme neden olmaz. Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.

Normal de de tenin hassas mı çok?

evet canım beyaz tenliyim zaten normaldede bazı sabahlar yüzüm şiş uyanırım ben ameliyattan sonra gece uyuyana kadar ve ertesi sabah öğlene kadar buz uygulaması yaptım sinüzitim çok ağrıdı belkide bu yüzden bu kadar şiştim ama yavaş yavaş şişlerim iniyor

Umarım dilediğin gibi bir burna sahip olursun...

burnumun şekli güzel beğendim ama çok şiş olduğu için büyük duruyor

canım kronik sinüzitin nedeni yüzde 99 burundan kaynaklanan anormallik(yani kemik eğriliği,kıkırdak fazlalığı filan)lerden dolayı.Dolayısıyla, bu burun ameliyatında can bey, burnundaki sorunları da giderecek, muhtemelen artık sinüzit hastası olmayacaksın.

Ben kendimi bildim bileli sinüzitim, can bey bana bunları söyledi,nitekim bir tomografi çektirdim burnumda kemik eğriliği çıktı,can bey de bak gördün mü dedi:) Sana nacizane önerim, şimdilerde bir burun tomografisi çektir,15 tatilde görüşmeye gelirken yanında getirirsin.Yani bi yamukluk varsa onu ameliyat esnasında da görüp çözüyor can bey ama ben tomografiyle önceden bilmek istedim.İnşallah artık daha rahat nefes alıcam ve sinüzit olmicam:)

bende öyle tahmin etmiştim. Çünkü bir arkadaşım vardı o da Can Beye burun ameliyatı yaptırdı ama teni çok hassastı o yüzden biraz daha ağır atlattı. Anladığım kadarıyla bu süreç kişiden kişiye değişiyor. Umarım herşey gönlünce olur...

Evet bunu belirtmem daha doğru olcak galiba. Hemen hemen tüm sorunlarımız ortakmış:)) Evet benim içinde temkinli gitmem daha doğru olcak gibi en azından sağlık problemlerimden de kurtulmuş olurum. Senin adına doğru bir tercih olmuş galiba. Sen normalde İzmir de oturuyosun galiba. O yüzden doktorla görüşmelerinde daha rahat oluyordur emnim. İnşallah burnunun şekli de tam istediğin gibi olur canım.

can beye ameliyat olmuştum 1.5 yıl oldu insan her günü birini hatırlayıp teşekkür eder mi evet can bey olunca eder ben hiç araştrmdn gittim 4 gün içinde olup bitmşti her şey iyileştikçe güzelleşti güzelleştikçe benim mutluluğm arttı anlatılmaz yaşanır Allaha şükürler olsun

Kızlar burnumun içinde tuhaf bi koku hissediyorum sizdede oluyormu başka topiklere baktım bazı arkadaşlarımız eriyen dikişlerden kaynaklandığını yazmışlar sayfalarca ama sizeede sormak istedim?

arkadaşlar bu arada burnumda sorun yok kemeri gitmiş kısaltılmış biraz kaldırılmış güzel olmuş ama şiş işte

geçmişolsun..ilk zamanlar avatar gibi görünüyorsun ama sonradan bıdıklaştığını görünce her gün çiçeği sever gibi konuşuyosun burnunla.yani ben öyleyim en azından :) benim canım burnum,güzel burnumm severim ben seni fındık burnum diye :) biraz zaman gerekiyo tabi ki

Konce fotograf ekleyebilir misin? Bizde sevelim burnunu

aynen canım yan profilden bakıyorum güzel görünüyo ama gelgelelim şöyle bi aynaya baksam yok beğenemiyorum ne zaman inecek bu şişler

Ameliyatın nasıl geçti?umarım bende ameliyattan sonra seninle aynı düşünceleri paylaşırım...

Kızlarr bugün 8. günüm, yarın alçı ve bandajım çıkıyor,nasıl olduğunu çok merak ediyorum, tabiki de yarın fotoğraflarımı paylaşacağım buradan beni takip edinn anacım:) Ya bu 8 günray nasıl geçti anlamadım inanın bundan sonraki süreçte inşallah sorun yaşamam:) hepinizi öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…