Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

sanıyorum an itibariyle ameliyattasın:))inşallah herşey yolunda gider dualarımız seninle)

bana özelden mesaj atan kizlar, tesekkur ederim. mesaj hakkim yok cvp yazamadim.

bilgileriniz icin tesekkur ederim. Insallah bende tez zamanda amelyat olur guzel bir buruna sahip olurum

nasil gecti cnm amelyatin, gecmis olsun. amelyat olacak arkadaslara (yani bana mesela) bilgi ver birazcik, foto cek :)

Kızlar bugün 13.00 da ameliyata girdim.ameliyatım 16.30 da btti ve ben odamdaydım.Lütfen süreden korkmayın benim nefes almada çok problemim olduğu için bu kadar uzun sürdü.Burnum şuan inanılmaz kalkık görünüyor inşallah normalde de bu kadar kalkık olmaz iner aşağıya ama her halükarda eski burnumdan daha çok seveceğimi bildiğimden panik yapmıyorum.Biraz burnumdan nefes alabiliyorum ağzım da yarım açık ikisi bi arada idare ediyorum:) korkulcak hiçbişey yok ben korkmadan girdim ameliyata, çıkışım da korkusuz oldu.Şuan hafif hafif kan akıyo burnumdan ve buz pansumanı yapıyorum.Ameliyat sonrası hiç midem bulanmadı.Demin de meyvesuyu içtim çubuk kraker yedim.Şuan saat 00.30 ameliyattan çıkalı 8 saat olmuş resmen:) zaman su gibi akıyo korkmayın işte ben oldum 8 saat sonra aldım laptopu elime:) öpüyorum hepinizii

geçmiş olsun piiglet
bende akşam izmire gelicem tamponum çıkıcak ve alçım yenilenicek çok merak ediyorum burnumu görme şansım olur inşallah

mail adresinizi yazabilirsiniz sorun olacağını zannetmiyorum..

Merhaba, önceki yorumlarinizi okudum cok memnum oldugunuzu söylemissiniz bende doktor arayisindayim muhammet dilber ve can kopal arasindayim.. Burda can kopaldan 2-3 kisinin resmini gordum digerleri cikarmis herhalde sizin resminizi gorebilirmiyim?

geçmiş olsun piiglet..
benimde ilk başlarda oldukça kalkıktı ama şu an bariz bir şekilde indi..

saolun canlar.dün laylaylom yazdım ama bugün 2. günümdeyim şişkikler morluklar hat safhada baya zorlu geçiyor,yarın tamponlarım çıkacak biraz daha rahatlıycam inşallah.Bir de bende kemik sızısı oldu vücudumdaki bütün kemikler kırılmış gbi tek tek sızlıyor neden anlamadım=( anlicaınız pek iyi bir gün geçirmiyorum nefes almamda da problem var ama günler o kadar da yavaş geçmiyor, geçecek gidecek işte:) hepinizi öpüyorumm

Ben de bu ayın 16 sında oldum Can beye..Tam 14 gün oldu.Normalde Antalya'da yaşıyorum..Burdan Can beye ameliyat olan foto paylaşıp yaşanılan süreci ayrıntılarıyla anlatan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Sizlerin sayesinde cesaret edip Doğru Dr. seçimi yapabildim.Görüntü açısından çok problemli bir burna sahip değildim ama yapılan işlemler o kadar ölçülü olduki burnuma bakmaya doyamıyorum..Hem görüntü hem fonksiyonel açıdan mükemmele yakın bir sonuç oldu.Can bey beni hiç şaşırtmadı )İyi ki onu tercih etmişim..çoook mutluyum inanın !Şişliklerim biraz daha insin foto yükleyecem..Bu sürecin en önemli kısmı Dr. seçimi..Sizlerin bana yardımcı olduğu gibi ben de umarım ameliyat düşünen herkese yardımcı olabilirim..)

Gecmis olsuuun. Bu arada süreye hiiiç saşirmadim cunku can beyin ameliyatlarinin hepsi normal surelerden uzun suruyor daha uc saatten az bir ameliyatini duymadim hepsi cok uzun bence, benimkide oyleydi ama onemli olan sonuc tabii ki uzun olsun guzel olsun umarim seninki de guzel olmustur ve icine siner...bence guzel olup olmadigina kesin karar vermek icin bi bir ayi devir derim ben:)

biz senle aynı gün ameliyat olmuşuz bende 16 sında öğleden sonra olmuştum senin ameliyatın sabah oldu o halde:)

Bugün tamponlarım çıktı, hiiç korkmayın tampon çıkması hiç acıtmıyor ben çok sakindim.Tek sorunum nefes almam tampon çıkınca oldu ama eve gelince tamamen tıkandı burnum.

Kızlar bu burun ne zamana açılır? En azından bir delik açılsa bile rahatlayacağım.2 gün sonra alçım yenilenecek.Can bey çok tatlı biri, ailem de ona bayılıyor.İyiki can beyi seçmişim.Şu sargılı halimle sonucu görmeden bile eminim.Heyecanla güzel yeni burnumu bekliyorum:)

Şu burnum da azıcık açılsa başka derdim kalmayacak.Morluklarım insin az bi normale döneyim eski yeni fotolarımı yüklicem.Şimdi moral bozmamak adına yüklemiyorum çünkü bende morarma ve şişlik çok fazla oldu.Gözler kısık kısık filan... Öpüyoree:)

Tekrardan merhaba, ameliyatlı 4 günlük hasta ve mutlu biri olarak yazıyorum:) can bey burnum için sprey verdi bir deliği açıldı çok şükür:) Şu an inanılmaz çirkinim şişlikler morluklar frankeinstein a benziyorum aynı:) ama çok mutluyum hiç ama hiç ağrı sızı yok.Gün geçtikçe moral topluyorum.Ameliyat olmak isteyenlere duyurulur; zaman hiç de yavaş geçmiyo tv karşısında gelip geçiyo günler,ben ki o kadar panikli bi insan bile ağızdan nefes almaya alıştım ve gayet normal karşılıyodum,gözlerim inanılmaz şiştiği için hala bulanık görüyorum diyebilirim.
İlk iki gün insan ''allahım dertsiz başıma dert aldım'' diyip duruyo ama şimdi iyiki yaptırmışım diyorum sonucu görmeden bilee:)

Ameliyat olacak arkadaşlar,ben özelden mesaj yazamıyorum hakkım yokmuş buradan yazayım, Can bey muayne için ücret almıyor.Ameliyat ücreti de piyasadaki denklerinden daha uygun bence.
Ameliyattan korkmayın biç bu işin en sıkıntılı yanı nefes sorunu ona da hemen alışılıyo öyle ki burnum açıldı hala ağızdan nefes alıyorum o derece alışmışım:)Ameliyat sonrası da hiç ağrı sızı olmuyor hiç ama hiç.

Sagolsun cavap verdi hatta ben ona fotograflari atmayinca tekrar yazmis cok merak ediyorum diye. Bana bir sprey onerdi birde KBB ciye gorunmemi istedi bende gittim, KBB uzmani burnuma bayildi ameliyattan kaynaklanan bir odem degilmis alerjik bir reaksiyonmus Can beyin dedigi spreyi yazdi sua an cok rahatim, hatta doktor 10 dakika burnumu inceledi masallah doktorunun ellerine saglik harika bir burun yapmis dedi, her turlu ayrintiyi bile sordu :) bunlari yazmak istedim ki sizin de iciniz rahat olsun eger boyle bir durumla karsilasirsaniz.

Son yazdigimin acik olmasi nedeniyle; alinti ile cevaplamak istemistim ama genel olarak soyle soylim burnum tikali diye mesaj paylasmistim bir kac hafta once, ama anlattigim gbi ameliyattan kaynaklanmiyormus arkadaslar.

pelin gecmiş olsun umarım istediğin buruna kavuşmuşsundur:)) sende bize yardımcı ollll ve fotograf ekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…