Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar alçım çıktı, makyajımı yaptım burnumu çooook beğendim:) tek sorunum iki kaş arası şişlik, o da inince herşey güzel olacak:) Resimlerimi yükledim ama kusura bakmayın başka pc kullanıyorum bir türlü dikleştiremedim yan oldu bütün resimler.Hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum.Ben çook mutluyum,can beyi seviyorumM:)

canım güle güle kullan. Resimlerine de baktım gerçekten büyük bir değişiklik olmuş. Umarım darısı benim başıma olur.

gecmis olsun, tebrikler burnun icin :) resimlerine nasil bakacaz bilmiyorum (((
album yaptiysan gorurum herhalde ama profiline koyduysan bakamiyorum galiba

bende can beni dusunuyorm bazen ama emin olamiyorum

senin fotolarini gormem lazim, yardim et lutfen bana

ayrica ben netten can beyin mail adresini bulamadim, netten buldugum iki ayri mail adresina yazdim ama hata verdi, varmi bi bilgin bu konuda tatlim?
(yurtdisinda oturdugum icin muayeneye gidemiyorum once mail atmam lazim)

canım sağlık problemlerin nasıl peki? Ameliyat nasıl değiştirdi?

Canım seni arkadaş olarak ekledim artık görebilirsin ama hala çok şişim var ona göre bak:) can bey çok yoğun maillerine bakabildiğini sanmıyorum.Genelde sabahtan akşam 3 e kadar ameliyatta oluyor 3 ile 7 arası muaynehanede. Bence haftaiçi bir gün saat 3 ten sonra novar kliniğini (can beyin kliniği,internette numarası var) ara can beyi iste(yurt dışından aradığını belirt) ,can bey çok yoğun derlerse mutlaka numaranı bırak beni arayabilir mi diye sor, hemşireler mutlaka numaranı can beye iletir ama ısrarcı ol sana dönmezlerse yine ara yine ara.O kadar yoğun ki saat 3 ten sonra polikliniğe gittiğinde can beyi 6-7 kişi bekliyor oluyor bir kısmı görüşme için gelenler,bir kısmı pansumana gelenler, onlarla ilgilenirken hastaları cepten arıyor o sırada zaten adamın yoğunluğundan benim başım dönüyor:) En kötü ihtimal bana özelden numaranı msj atarsın, ben can beye veririm durumunu anlatırım canım.

canım sağlık problemlerin nasıl peki? Ameliyat nasıl değiştirdi?
just rose sağlık problemlerim çok şükür şuan için iyi, eskiden burnumun bitanesi hep tıkalı olurdu, şimdi genelde ikisi de açık ara ara tıkanmalar oluyo akıntıya göre ama ağızdan değil burundan alıyorum artık.Ama can bey ameliyattan önceki konuşmasında ilk 2 ay tıkanmalar nefes alamamalar normaldir sonrasında herşey bitecek demişti zaten,anca iyileşiyormuş.Ama ben zaten hayatım boyunca süper nefes alamayan biri olduğum için beni etkilemedi diyebilirim.Henüz 10.günümdeyim bu arada:) Nasıl geçti bilmiyorum yani:)

Benim de siznüzitten galiba, özellikle de sabah kalkınca burnum tıkalı oluyor ama bazen de açık oluyor. Sağlık problemlerimde olduğu için biraz daha hassaas düşünüyorum galiba. Can Bey ameliyatı nerede yapıyor peki? Novar polikiliniğinin Karşıyaka daki novara lazer le bir alakası var mı ? Çünkü baktım novar da internete girdiğim zaman lazer merkezi olarak çıkıyor karşıma.

Arkadaşlar yaşadığım birkaç panikten bahsetmek istiyorum ki, benim gbi yaşayanlar üzülmesin sıkılmasın.

Ameliyatın ertesi günü aynaya bakmaya başladım, bir de ne göreyim domuz gibi bir burun,bütün delikler ortada,inanılmaz kalkık! Çok üzüldüm hatta ailemden gizli gizli ağladım.Ben can beye bırakmıştım burun tasarımını sonuçta başarısını kanıtlamış bi estetik cerrah, Amerika da ve Almanya da işin eğitimini almış filan birde yüzlerce burun yapmış artık hangi yüze hangi burun gidecek çok iyi biliyordur dedim.Sadece dedim ki, ben burun deliklerimi karşıdan görmek istemiyorum alışamam dedim.Ama ameliyat sonrası koca koca delikleri domuzcuk gibi görünce çok üzüldüm ve kendimi salak gbi hissettim,neden tasarımı ona bıraktın ki piiglet bastıra bastıra söyleyecektin diye ağladım ertesi gün can beye tampon çıkarmaya gittiğimde söyledim üzüntümü. Güldü ve dedi ki '' Bana güven, delikleri hiç görmeyeceksin, senin burnunda sevdiğin tarafları aynı kaldı sevmediklerin değişti dedi.''
Ve netekim dediği gbi oldu burun deliklerim hiç gözükmüyor tam istediğim gbi bi burun olmuş:) ama ilk 2 gün ciddi moral bozukluğum vardı aman sizde olmasın!:)
( bu arada burun deliğinin gözükmesi bazı yüzlerde çok hoş gözüküyor,bu benim kişisel tercihimdi,yıllarca düşük bi burundan sonra o kadar kalkığına alışamayacağımı düşündüm)

Sonra Tamponlar çıktı ben eve geldim, o da ne! Hiç mi hiç nefes alamıyorum, o gece doğru dürüst uyumadım eyvah tamponlar çıktı hala nefes alamıyorum diye çok panikledim,ertesi gün can beye mesaj attım o da bir spray önerdi sonra o spray benim burnumu açtı, yalnız spray sıkınca açılıyordu bir 5 saat sonra kapanıyordu az açık kalıyordu.Can beye bunu anlattım,o da sadece o spray 5 günlük,daha fazla gün sakın kullanma dedi! Ben de bir panik! eyvah dedim peki 5 gün sonra ne olacak ben bunsuz nefes alamıyorum, o da ''Bana güven,alacaksın'' dedi.Hiç inanmadım.Nitekim 5 gün geçti sprayi bıraktım,nefes alıyordum:) o günden itibaren de hep aldım:)

Bir de benim boğazım çok tahriş oldu boğaz ülseri denen şey, ne birşey yiyebildim ne içebildim,İnsan oğlu paronayak,kafamı bir de boğazıma taktım dedim ki orda açık yara var ben çok hastayım ölcem:) can bey orası için de bi spray verdi 5 güne geçer dedi rahat ol dedi.Geçti:)

Benim sıkıntılarım bunlardı ama hepsi geçti,sizde de olursa sakın panik yapmayın, can beye güvenin, ben artık çok güveniyorum:)

Can bey konakta bir özel hastanede ameliyat yapıyor canım, novar lazer polikliniği,karşıyakadakiyle ilgisi varmı bilmiyorum.Poliilkliniğin sahibi Can bey, iki tane dermatolog doktor var lazerlerle onlar ilgileniyorlar.Can beyin lazer polikliniği içersinde kendi odası ve muaynehanesi pansuman odası filan var.Ameliyatları konakta özel hastanede yapıyor, tampon alma dikiş alma gbi işlemleri alsancakta kendi kliniğinde alıyor.

Teşekkürler canım.. Bu bilgiler gerçekten de çok iyi oldu. Nefes alamamak beni de oldukça korkutoyor. Ama anladığım kadarıyla zaman herşeyin ilacı:))

çok sağol canım. Pansumanın da kendi muayenesinde yapması çok daha iyi. En azından hastene ortamını tekrardan görmek zorunda kalmıyorsun. Peki canımCumartesi kaça kadar hasta bakıyor onu biliyor musun?

çok sağol canım. Pansumanın da kendi muayenesinde yapması çok daha iyi. En azından hastene ortamını tekrardan görmek zorunda kalmıyorsun. Peki canımCumartesi kaça kadar hasta bakıyor onu biliyor musun?

Canım bide ameliyatı yaptığı hasteneyi sorcam son olarak:))Nasıl bir hastane hijyen açısından, hemşireleri falan...

slm just rose kesin olarak can beye karar verdin mi? ben karar veremedim ama büyük ihtimal can bey:)

Bende gelgitler yaşıyorum sürekli ama buradakilere baktıkça, Can Bey de karar kılcam gibi . Ben Ufuk Bilkay da olabilir diye düşünüodum ama nette Can Beyle alakalı daha çok bilgi var. Senin aklında başka isim vr mı?

ben gecen aylarda bi prof la görüştüm kulak burun hastanesinde güvenemedim nedense..ufuk bilkay mı diyorum bide bora bey aklımda..ama can beye yakın hissediyorum kendimi sadece telde görüştük

Kızlar, Can beyin ameliyat yaptığı hastane ortalama bi hastane öyle lüks filan değil.Kendisi de söylemişti bana, çok lüks biyer bekleme ama ameliyathanesi dünyadaki en iyi hastane standartlarında gerekli herşey fazlasıyla var demişti.Hijyen konusunda birşey diyemeyeceğim biraz eski bir hastane ama mutlaka hijyen kurallarına uyuyorlardır diye düşünüyorum.Başta birsürü kendi rızamla ameliyat oluyorum, komplikasyon olabilir, enfeksion olabilirli filan kağıt imzalıyosunuz onları okumadan imzalayın,sizi ürkütmesin çünkü her ameliyat öncesi her hastane imzalatıyor.

Can beyin güvenine gelince, açıkcası ben can beyi burda görmüştüm ama yazılanlar bana hep reklam gbi gelmişti herşey bu kadar iyi bu kadar mükemmel aktarılmış garanti reklamdır dedim ve önyargım vardı hep sindy bebek burnu yapıodur garanti standarttır filan diye.Sonra bu forumları talan ettim, gittim can beyle de görüşünce şöyle bir rahat ohh çektim.Aradığım doktor budur dedim!Ve muaynehaneden ayrılırken bu önemli bir karar piglet, git birkaç doktorla daha görüş içine sinene ameliyat ol dedi.Kendi yaptığı işin sonuna kadar arkasında olan biri ve insani yönleri çok kuvvetli göreceksiniz siz de. Hiç burnu havada soğuk doktor havalarına girmiyor, ben onu böyle bir kuzenim bir abim olarak benimsedim öyle davrandım çünkü o da size öyle davranıyor.Bandajları çıkartırken bile acımaması için elinden geleni yapıyor ve sürekli, afferin piglet, afferin çok iyi temizlemişsin burnunu,afferin çok iyi duruyosun masada.. gbi şeyler söyleyerek siz bir bebekmişsiniz gibi davranıyor ve artık çok güveniyorsunuz ona.Başka doktorlar dur sakin ol da işimi yapayım,az bi kıpırdama gibi gergin gergin konuşurken o herşeyi bianda hallediveriyor:)

Son düzenleme:

tesekkur ederim tatlim, ben ozelden mesaj atamiyorum henuz :26: eger sen ata biliyorsan bana mail adresini yazarsan sana soracaklarim olacaktir cnm
fotolarini da gordum cok harika
senden mesaj bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…