Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Selam Erika,

artik onada katlanmak lazim diye düsünüyorum sonucta bicak altina yatiyorsun hemen düzelmesi mümkün degil bu bilgi icin tsk. Burda insan gercekten destek aliyor ve cok bilgi veriliyor :)

ben de internetten ulaştım can bey e,doğru yanii diğer bilgiler doğru sadece uzmanlık alanı farklı..ama bence sadece estetik olacaksan, herhangi bir sağlık sorunu yoksa burnunda plastik cerrahi doktoru seç

sizin burnunuz güzel olmuş onlıne takipte görmüştüm.yüzünüze çok yakışmış.siz estetik amaçlı mı oldunuz?sağlık sorununuz var mıydı?ayrıca burnunuzun ucu düşmesin diye müdahale edildi mi ?

ileri de düşme , çökme ve nefes darlığı yapıyormuş ileride diye okumuştum.ömür boyu sorunsuz ve rahat nefes alarak yaşamak istiyorum.nefes alıyorum derken birde burnumun şeklinin bozulmasından dolayı ekstra ameliyat olmak istemiyorum.açıkcası başka sağlık sorunlarımda var fakat son 8 aydır nefes almam zorlaştığı için önceliği burun ameliyatına verdim.

Canim sakin ol sıkıntı yok ben can beye gitmeden alcimi bakalim gevsemismi diye kaldirmistim ve bendede ayni ip vardi . Benim alcimi can bey cikartti ipide kesti.. Bence kes.. Oyle dolasma

arkadaşlar ben ameliyatımı oldum 1 gece hastanede kaldık dün eve geldik benim çenede olduğu için biraz daha sıkıntılı geçiyor
buz uygulamasını dün kestim şişliklerim var ve burnum neredeyse tıkalı tamponların çıkmasını dört gözle beklyorum

Günaydın kızlar !!

İkinci ay kutlamalarım başladı, bir adet fotoğraf yükledim bilginize sunarım. Burnum bu aralar beni hiç üzmüyor. Bir ara sürekli şişiyordu fakat şimdilerde çok iyi. Bir arkadaş 45. günden sonra şişliklerim hızla indi demişti, gerçekten de öyle oldu. Bazen şiştiği vakit sağ taraf daha ödemli olduğu için yamuklaşıyor, masajla düzeliyor =) Eğer başınıza öyle bir şey gelirse korkmayın diye söyledim. Konudaki mesajları tek tek takip ediyorum. Bana da sorunuz olursa seve seve yanıtlarım, sizi seviyor ve öpüyorum =)

ben estetik amaçlı oldum ama öncesinde de deviasyon vardı..açılınca ona da müdahele etmiş can bey :)ben de öncesinde sol taraftan nefes sıkıntısı yaşıyordum.ameliyattan sonra hiç kalmadı..

ben bir çok doktordan duyduğumu ileteyim."burun ucu düşmesi diye birşey yoktur.biz burun ucunu planladığımız ölçüde kaldırırız.ancak ameiyat sonrası ödemlerden dolayı burun, bizim planladığımızdan biraz daha kalkık olur.zamanla ödemlerin geçmesiyle burun bizim planladığımız hale gelir ancak hasta burun ucunun düştüğünü zanneder"

bunu herkes gibi bende yaşadım.ameliyat sonrası çok kalkık olan burnum şu an daha inik durumda.

Canim sakin ol sıkıntı yok ben can beye gitmeden alcimi bakalim gevsemismi diye kaldirmistim ve bendede ayni ip vardi . Benim alcimi can bey cikartti ipide kesti.. Bence kes.. Oyle dolasma

tatlım saol gece can bey de mesaj yazmış temiz bir makasla kes lütfen biz ipi bilerek bıraktık demiş senin yazdığını da görünce daha mutlu oldum

zaten sizin fotograflarınızı görünce karar verdim can beye olmaya..sadece telefonda görüştük can beyle..haftaya muayene için gidicem.. 28 ocak gibi ameliyat olurum heralde..inş bende memnun kalıp can beye dua edenlerden olurum:))

öncelikle geçmiş olsun baticon bende bodrum gümüşlükte oturuyorum yaklaşık 1,5 ay önce Can beye ameliyatımı olmuştum

slm eslem umarım gönlüne göre olmuştur burnun:) nerdeyse 2 ay olmuş cok merak ediyorum nasıl oldugunu:) fotograf yüklicek misin? yüklemiceksen mail atabilir misin? amelyat tarihimden birkac ay sonra nişanım oldugu için ekstra bi merakım var mazur gör hoşcakal:))

Kızlaaaar 2 gün sonra ameliyat oluyorum:)) buradan destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.Öncelikle ehö,senicita,erika84 ve kronikbalik a resimlerini paylaştıkları için teşekkür ediyorum.İnşallah ben de buradan faydası olması amacıyla öncesi sonrasıyla paylaşıcam.Ameliyatımda deviasyon ve estetik olacak.Sizleri çook öpüyorumm

Merhaba melitta sana özel mesaj yazma hakkım yokmuş o yüzden buradan yazıyorumnı .Can bey genelde görüştüğü haftaya ameliyatı yapmaya çalışıyor olmadı birdahaki hafta mutlaka yapıyor.Burunda çökme düşme olacağı sanmıyorum onlar eskidenmiş.Eskiden burnun içinden ucunu bir iple burnun başlangıcına tutturup havaya kaldırıyorlarmış zamanla ipte deformasyon olduğu için burun ucu aşağıya düşüyormuş.Benim ucu düşen bir tanıdığım var ama ameliyatını 90 ların başında olmuş.Can bey için fiyat veremeyeceğim kendisine sorarsın ama inan kalitesine göre ucuza yapıyor.Yine de kendini en az 3 bine hazırla derim(kişisel görüşüm,az ya da çok olabilir burnun zorluğuna göre)

Merhaba kızlar,uzun zamandır foruma giriş yapmıyorum.ameliyat olanlara geçmiş olsun öncelikle,olacaklara da bol şanslar herşey istedikleri gibi olur umarım :) benim 5. ayım doldu bikaç resim koydum umarım kararsızlık yaşayanlara yardımcı olur :)

hayırlısı olsun inşallah istedıgın hayalındekı buruncuna kavuşursun fotolarını sabırsızlıkla beklıyoruz

kızlar ben sırtüstü uyuyamıyorum 2 gündür hafif hafif sağa sola dönerek uyuyorum bi sakıncası varmı acaba burnumun şeklinin oturmasına bi etkisi yoktur demi

Ameliyatıma an itibariyle 16 saat var ve benim umrumda değil:) sanki ben değil de başkası ameliyat olacak:) hadi hayırlısı diyorum, yarın iyi hissedersem buradan yazarım olan biteni.Biliyorsunuz benim devüasyon + estetik olacak,nefes alman ok rahatlayacak dedi can bey.Öptüm hepinizi:)

herkese gecmis olsun
can beyi ilk kez bugun formda okudum, izmirde bir hastanede calisiyor anladigim kadari ile. internetten kendisinin mail adresini bulamadim, ben yurtdisinda yasiyorum dolayisi ile ucreti ogrenmek icin yada tek muayene icin izmire gelemem telefonda ucret sormak biraz ayip gibi geliyor... ama asagi yukari bi rakam yazsaydiniz (burdan yada ozelden farketmez), benimde bi fikrim olurdu. tsk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…