Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar Can Kopal'la bir anlamda metamorfoz geçirmiş biri olarak vede sanırım forumdaki en eskilerden bir örnek teşkil etmesi açısından bir kez daha eski ve yeni halleriyle burun fotoğraflarımı paylaşıyorum...Albümü ekledim...Ameliyatım 21 Mayıs 2010 da olmuştu..Yaşım ameliyat sırasında 40 tı ve sigara kullanıyorum...Buna rağmen herhangi bir sorun yaşamadım...Siz ne kadar beğenirsiniz bilemem ama ben yeni halimden son derece memnunum....:nazar: :KK1:

Fotolarına bakdım cnm gerçekte çok güzel olmuş çokta doğal duruyor..inşallah bende olacağım can bey e ameliyat.. Sizilerin resmilerini gördükte sonra kesinlikle can bey olacağım...

Mikado cok tesekkurler cnm fotolar icin gercekten cok guzel cok alimli olmussun ayrica 40 falan degilsin sen kandirma bizi:))

Etraf ne der korkusu yasiyo tepki almak istemiyo umarim beni anlar zamanla
burunda problem var desin geçsin yani nefes alamıyordu et varmış düzgün burundan düzgün nefes alınır falan bahane bol yaa öyle ikna etmeyi dene. sonuçta kimse estetik yaptırdım ben burnuma demekten hoşlanmaz ben diyorum gerçi ama nişanlım da ameliyat oldu burundan nefes problemi vardı diyor gerçi vardı problem gerçekten ben hostes olduğum için sorun oluyordu uçuşlarda bide yani herkese açıklama mı yapıcaz di mi:)

Güzel yorumlar için teşekkürler :))) En çokda yaşla ilgili olan için :)) Bu arada ne yap et eşini razı et:)) Şimdi mırın kırın ediyor ama sonunda en çok kendisi memnun olacak :)) Eşim ailem falan değil ama çok eski ve çok iyi bir arkadaşım karşı çıkmıştı bana sadece...Gerekçeside o zaman sen ''sen'' olmazsın diyerek...Ama son halimi gördüğünde sen yepyeni bir ''sen'' olmuşsun hemde güzel ve mutlu demişti :)))

Bu arada yazım bir ben vardır bende benden içerü ye doğru gidiyor :))):KK1::KK52:

Arada ''bu yaştan sonra olunmaz '' yorumunuda yeni farkettim :))) Hemen beni göster ona :))) Olunur hemde öyle bir olunur kii :))))

ben de burun estetiği için izmir'de doktor arayışına girdim kızlar, can beyi düşünüyorum. Fakat daha önce Can beye ameliyat olan hiç kimsenin fotoğrafını göremiyorum maalesef :KK43:

kızlar bişey sorcam.cevaplarsanız sevinirim.ameliyatın ilk günü çok mu ağır oluyo.yani hep uyku hali felan oluyo mu?ne kadar sürede toparlanabilirim.benim 2. olcak ama ilkinden hiçbişey hatırlamıyorum.benim ailem şehir dışında.annem gelemeyebilir.küçükte bi oğlum var çok huysuz.eşim 1 gün idare eder ama diğer günler ben idare edebilirmiyim onu bilmiyorum?korkuyorum:KK43:

kızlar bişey sorcam.cevaplarsanız sevinirim.ameliyatın ilk günü çok mu ağır oluyo.yani hep uyku hali felan oluyo mu?ne kadar sürede toparlanabilirim.benim 2. olcak ama ilkinden hiçbişey hatırlamıyorum.benim ailem şehir dışında.annem gelemeyebilir.küçükte bi oğlum var çok huysuz.eşim 1 gün idare eder ama diğer günler ben idare edebilirmiyim onu bilmiyorum?korkuyorum:KK43:
nasıl bi bünyen var bilemem ama en az 2 gün yanında yardımcı birinin bulunması gerekir bence. 3.günden itibaren belki yalnız idare edersin de ilk 2 gün biraz zor. ben 2 gün ve gece durmaksızın buz koydum gözlerime çok az morluk oldu onlarda 10 günün sonunda tamamen geçti. yani ne kadar iyi bakım yaparsan iyileşme sürecin o kadar hızlı olur. ve bu da ilk 2-3 günde olursa işe yarar. bence eşin yardımcı olur sonuçta basit bişey değil ki ameliyat olmuşsun yani

canım birini yanına mutlaka bulmalısın..çünkü ilk 3 gün ağrılı olmasa da rahat olmuyor devamlı başın yukarda yatman gerek..cnm 2. gün falan bakamazsın çocuğa yapma Allahaşkına ya vurur fln Allah korusun olmaz kuzum birini bul mutlaka :KK20:

canım birini yanına mutlaka bulmalısın..çünkü ilk 3 gün ağrılı olmasa da rahat olmuyor devamlı başın yukarda yatman gerek..cnm 2. gün falan bakamazsın çocuğa yapma Allahaşkına ya vurur fln Allah korusun olmaz kuzum birini bul mutlaka :KK20:

En az 3 gün bencede biri olmalı vede darbe olayı var....Yüzüne darbe almamalısın....Çok küçükse biraz ertele bence...Birde benim komşumun kızı 2-3 yaşındaydı ve bizden çıkmazdı...Beni görünce ödü koptu :))) Alıştırmak için bana gelirken annesi babası burunlarına bant bile taktılar :)) ama hala beni görünce hafif tırsıyo çocuk :))))

benim de tam 1 ay oldu. forumdan merak eden bir kaç arkadaşın maillerine gönderdim fotolarımı. buraya da ekleyeyim dedim ama yapamadım. albüm yapmak için de forumda yeteri kadar yazım mı olması gerekiyor bilen var mı?

X