Gebeliğe Hazırlık Dr. Ali Öner Erdoğdu!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, ben kaçıncı takipte hamile kaldım hatırlamıyorum çünkü ben çok hamile kaldım:KK43: Ali Bey ile tanışmadan önce bir gebelik kaybım vardı, sonrasında Ali Bey'i buldum binlerce şükür, onunla bir kimyasal bir de normal gebelik oluştu o gebeliği de kaybettim, sonra tekrar hamile kaldım ve Allah'a şükür sağlıkla doğurdum. Benim aralarda histeroskopilerim, mol gebeliklerim oldu Ali Bey ile yani her ay yumurta takibi yapamadık ameliyat yaptık, başka başka dertlerle uğraştık. Ama hamile kaldığım ay tek yumurtam büyümüştü onu hatırlyorum zaten genellikle benim hep tek yumurtam büyüyordu. İnşallah siz de en kısa zamanda hamile kalabilirsiniz. Sakın üzülmeyin, harika bir doktorunuz var.
Benimde bir kimyasal bar rahim filmi sonrası. Çok güzel konuşuyorsunuz inşallah Allah sağlıkla uzun yıllar versin bebişinize. :) hayırlısıyla bana da :) teşekkür ederim cevapladığınız için benimde iki taneydi 18 ve 19 mm inşallah olur :)

Merhaba, bebekten dolayı geç gördüm, ancak girebiliyorum. Bir arkadaş iğne yazmadı demiş ya inanın yazmadıysa gerek yoktur. Benim de kan pıhtılaşma değerimde sıkıntı vardı, hamile kalınca aspirin başlattı sonra kanamam başlayınca kestik. Ya bir şey olursa dediğimde eğer bir şey olacaksa zaten olur ama bu kan pıhtılaşması değeri bebeğe zarar vermez demişti, gerçekten de dediği gibi oldu. Ben ilaçla yumurta takibi tedavisi gördüm ve öyle hamile kaldım. Benim sürecim biraz karışık çok problemli ve zor bir hastaydım. Ekstra dikkat istiyordu gebeliğim ve şunu diyebilirim dünya üzerinde başka hiçbir doktor Ali Bey kadar dikkatli ilgilenemezdi. Evet çok rahat, iyi ki de rahat. Çünkü o rahat olmasa ben daha da gerilirim. Onun rahatlığı kendine güveninden. O rahatlık sayesinde ben hamileliğimi mutlu geçirdim. İki gözüm iki çeşme ağlayarak gittiğim kontrollerimde o rahatlık sayesinde beni kendime getirdi. Hayatım boyunca minnet duyacağım yegane insan kendisi. Allah keşke her hamileye her hamile kalmaya çalışana Ali Bey ile tanışma şansı verse. Doğum ücretini sormuşsunuz bir de dilediğiniz hastanede doğum yaptırıyor. Hastane ücreti ayrı Ali Bey'in ücreti ayrı. Para konusunda net bir bilgim yok eşim ilgilendiği için o konuyla ama sanırım Ali Bey'in ücreti 2500 tl idi ki 5 katını bile dese gözümüzü kapar verirdik.
Sağlıklı ömürleriniz olsun inşallah gerçektende çok içten bir yazı olmuş.. folik asite başladım gebe kalmayı bekliyorum heyecanlı çift çizgiyi gördüğüm an kapısını çalıcam.. En başından beri doktorum olsun istiyorum şuan daha da emin oldum doğru bir tercih yaptığıma:KK200::anneadayı:

Merhaba epey geç oldu ama kendisi benim doktorumdur, doğumumu da kendisi gerçekleştirdi. Dediğiniz gibi çok iyi çok tatlı bir doktordur. Ücreti 250 tl. Başka sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz
Meraba benimde 1 sene önce bir kürtajım var ve 8 aydır kalamadım. Ali beye gitmeyi düşünüyorum. Ilk muayeneden sonra kontrol için çağırdığında tekrar ücret ödüyor muyuz

Ben önermem tüp bebek tedavisi oldum klask tedavi dısında hastaya yönelik bir şey uygulanmıyor yanndakı yardmcısı dısımda zaten sizinle hiç muhattap olmuyor yumurtaları topladıktan sonra kendisi ilgilendiğini soylemşti ancak biyologlar yapmş sonradan oğrendik ki kısacası önermem paranızı çöpe atmayın boşuna

Kızlar merhaba.. dr ali öner erdoğdu hakkında okadar çok olumlu şeyler

Kendisine tüp bebek tedavisi için gitmiştik ilk görüşmede ilgiliydi ancak sonraki muayenelerde muhattap olma tenezülünde bulunmadı kendısını sadece ilk tanşmada gorebiliyorsunuz sızınle sadece ebesi ileitişim kuruyor muayeneye gıdınce kendısı 2 dk durup odadan kaçar gibi cıkıyor bizim için de iş yernden izin alıp gitmek ve maddi yonden kolay olmuyor ancak boyle bır muameleyı görmek üzücüydü.Kendisini göremediğiniz için onun adına ebesi konuşuyor kendısı asla muayenelerde doğru düzgü bulunmuyor.İletişim kurmak skıntılı. Biz ne yazıkki memnun kalmadık o yüzden tavsiye edemeyeceğim.

X