Selülit Dove'nin Selülit Kremi'ni Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar ben aktardan lokmanaktar diye bi markanın selülit yagını aldım (9.5 ytl) niveanın selülit kremini (19.5 ytl) ve niveanın dus jelini (7 ytl) aldım,daha 2 gün oldu kullanmaya baslayalı bunları ama sıkılasma var , ha unutmadan söyliyim aksamları 15 dak tempolu yürüyüs ve selülit cayından iciyorum (baska bir konuda tarifi var) tavsiye ederimyerimseniben

biz kadınlar kendi kendimize çıkarıoz bu işleri başımıza.bide bu magazin dünyası yaptı bu selüliitleri böle başa bela.bundan 20 sene önce salüliitmi biliniodu ya.kadınlar özgür özgür giriodu denizine.şimdi yok şu ünlüde selüliit var yok bunda çatlak derken.erkeklerde öğrendi bunları.yoksa ne anlıyodu onlar selüliiten falan.şimdi işin yoksa uğraş dur bu sıcakta.kremden sonra bacak bacak üstüne atamıom.kayıyo çünkü bacaklar sıcakla beraber.çekilcek çilemi bu bu sıcakta.ben artık selüliitli ama mutlu olmak istiom.yeteeeeeeeer.fenalık geldi bana yaaaaaaa.

:Roflol::Roflol::Roflol:Çok yaşa emi öldürdün beni gülmekten:Roflol::Roflol::Roflol: Doğru erkekler ne anlardı selülitten,çatlaktan....Maşallah şimdi hepsi uzman kesildi başımıza,merak ettiklerinide sorup öğreniyorlar...

arkadaşlar ben vichy ikili ürünün denedim.14gün diyordu.bugun 5.gün ve yüzde yetmiş azaldı.masajda yapmıyorum.selülit kremi bitince incelticiye geçicem.ayrıca zayıflama içinde lida kullandım.düzensiz kullandığım halde 45 kapsülde 6 kilo verdim.bu yaz güzel geçecek..::sm_cool:

canim bu kremi kullanan herkes ayni seyi soyluyor birakinca geri geriliyormus selulitler bide avonunkini dene cok iyi diyorlar:))

bu kremi geçen sene bende kullandım,hoşta bir kokusu vardı,cilde yumuşaklık veriyordu ama kalıcı bir çözüm göstermedi...7 gün sonra etkiyi gösterecek diyordu 1 ay kullandım aman aman bir şey görmedim.doğruya doğru mirmirmirmir

arkadaşlar birşey sormak istiyorum bir kaç sene önce dove'un sıkılaştırıcı vücut kremini kullanmıştım ve etkisini görmüştüm ancak kaç zamandır her yere baktım göremedim satılmıyormu artık acaba bilgisi olan varmı ?

bende arkonun selülit kremini almıstım gecen yaz.. bende cok etkisini gördüm. bacagıma surup streçliydum yarım saat kadar veya 15 dk strecleyıp kosu bandında yuruodum.. ama sporla yapmanın cok etksıı var. 15 dk yuruyunce bıle etkı edıoo arkadaslarrr hatta o strec fılım terden bacagımdan kayıyodu. dove kremı bılmıoorm ama :)

X