Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

aynen benimde :KK52:
geçen arabayla bi yere gidiyoruz
böyle dönemeçli yol var.sağa bak diyo.sağdada yol böyle içine göçmüş gibi kaza olmuş gibi orda
aa baktım baktım ne olmuş diyorum
meğer saga bak araba geliyorsa haber ver demek istiyormuş
10 dk güldü ona :KK52:

Hiç gülesim yoktu :KK9::KK9::KK9: Eskiden daha fazla yapıyodum saflıklarımı ben artık eskisi kadar yapmıyorum :KK1: Baştan gülüyodu sonra kızıyodu bana :KK59:

İyiyim kuzucum sen nasılsın
Dizi izleyip duruyorum bol bol pek ekstra bi durum yok bende :KK1:

İyiyim ne yapayım :) Bende teen wolf u izliyorum son günlerde baya seveni varmış bi bölüm izleyeyim dedim tiryakisi oldum :KK53:

$capture-20140311-224201.png
Hahahahhhh g,t mü :KK9::KK9::KK9: Çok dalga geçti mi seninki :KK1::KK1:

Tam olarak böyle gelişti :)

ödevlerde falan çok yardımcı oluyor :KK34: benim daimi sözlüğümdür tureng

uuyyy bayıldım ben bu sözlüğe her şeyi buldum ki

hukukta boşluk
boşluk doldurma
hukukta yorum
yargıcın hukuk yaratması

hepsi çıktı yaaa

Aa maşallah canım, 5 sene az değil.. Allah tamamına erdirsin.. Biraz parayı seven bir burç koç, bi de lider konumunda olmayı seviyorlar.. İnatcılar da.. Allah kolaylık versin.. :) Tabi enişte bey nasıldır bilemem, ben burçlar üzerinden yorum yapıyorum. Senin kıymetlin sonuçta, kızma bana :)

yok canım niye kızayım :) parayla pek arası yoktur sevgilimin ama inatçıdır sonuna kadar her zaman kendini haklı görür özgürlükçüdür kendisine karışılmasını istemez hesap sorulmasını sevmez ve inatçı evet :) burcunun cogu özelligini tasıyor

İyi sohbetler kızlar lokum almaya geldim. :KK1:

hosgeldin sedulu :KK71::KK71:

Hiç gülesim yoktu :KK9::KK9::KK9: Eskiden daha fazla yapıyodum saflıklarımı ben artık eskisi kadar yapmıyorum :KK1: Baştan gülüyodu sonra kızıyodu bana :KK59:

of çıkmam lazm benm artık :KK5:
ödev flan yapamadım.yatıyımda yarn yaparım artık erken kalkıp
iyi geceler kızlarr
:KK3:

Kardeşim izliyordu onu da son zamanlarda ne yaptı bilmiyorum :KK1:
Ömrümü dizi ve filmlerle geçiriyorum yahu her gün en az bir film felsefesiyle yaşıyorum. :KK1:

Hoşbuldum :KK16:

Yabancı diziler çok iyi ama ya bağımlılık yapıyo :))

Onun nicki mavi canım kenarda gözüküyo.. O tekrarladı da şükür çok uzatmadı konuyu :)) utandırmamak adına.. İddialaşyorduk zaten :) alay etme şansı yoktu pek.

İyi hadi uzatmamış gene fazla :KK1:

Aynen yıllardır izliyorum zaten lisedeyken başlamıştım yabancı dizilere hastalık gibi gerisi geldi :KK1:

Ben 1 yıldır falan izliyorum :KK70: Supernaturali bitirdim çok üzüldüm ona yeni bölüm bekle dur şimdi :KK43:

İyi hadi uzatmamış gene fazla :KK1:

Tartışma ortasında ciddiyetimi kaybettim, bozuldum zaten.. :) canım sevgilim, utandırmaz hiç..
Neyse canlar, sohbetinize doyum olmuyor.. Görüşürüz daha sonra.. İyi akşamlar herkese.. :)))
Güzel sohbetiniz için çook teşekkürler. :)

Tartışma ortasında ciddiyetimi kaybettim, bozuldum zaten.. :) canım sevgilim, utandırmaz hiç..
Neyse canlar, sohbetinize doyum olmuyor.. Görüşürüz daha sonra.. İyi akşamlar herkese.. :)))
Güzel sohbetiniz için çook teşekkürler. :)

Evet bende o lafımdan sonra gülmeye başlamıştım zaten :KK1: Bende teşekkür ederim görüşürüz canm :KK16:

Dizilerde öyle işte sardı mı çabuk bitiyor. Ben o yüzden bi kaç bölüm izleyip üstüne film açıyorum. :KK1:

Şimdiki aklım olsaydı azıcık azıcık izlerdim :KK43: İyi fikir bundan sonra onun kadar sevdiğim dizi olursa bu taktiğini uygularım :KK1:

Şimdiki aklım olsaydı azıcık azıcık izlerdim :KK43: İyi fikir bundan sonra onun kadar sevdiğim dizi olursa bu taktiğini uygularım :KK1:

Aynen ben sinema bölümünde izleyip beğendiğim filmleri paylaşıyorum. Güncel olanlarda var eski filmlerden de... Ama son zamanlar güncel olanları izliyorum eskilerden pek bişi kalmadı bakacak.

Aynen ben sinema bölümünde izleyip beğendiğim filmleri paylaşıyorum. Güncel olanlarda var eski filmlerden de... Ama son zamanlar güncel olanları izliyorum eskilerden pek bişi kalmadı bakacak.

En son ruhlar bölgesini izledim ödüm çatladı :KK1::KK1: evim sensini izledim kaç gün ağladım :KK1: Yalnız en çok esaretin bedelini sevmiştim :KK31:

X