Dostlar Yardım Edin..

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Şimdiden okuyan arkadaşlardan ALLAH RAZI OLSUN ve Hakkınızı Helal Edin lütfen...
ALLAH sizlerinde meşru muradlarınızı hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah kimseyi sıkıntıda koymasın Mevlam taşıyamayacağımız çözemeyeceğimiz yüklerle bizleri imtihan etmesin inşallah amin..
Çoğunuz görmüştür benim hayırlarla sağlıcakla evlat istediğimi evlat hasretimi bir çok dua konumuzda da paylaştım hala da paylaşıyorum..
Bu mübarek aylarda konu açıp sizlerden dua istemek hep yine istedim ama ya cesaret edemedim hep arkadaşlardan dostlardan dua istiyorum diye utanır oldum hakkınızı helal edin dostlar...
Benim için İbrahim suresinin 33. ayetinden 44. ayetine kadar okur musunuz bir sayfa ediyor..
Adım Münevver

http://www.kurantefsiri.com/kuran/ibrahim-suresi-ayet-33-kuran-tefsiri.aspx

bu linkten direk çıkıyor altta sayıları devam ediyor

41 e ya da 81 e tamamlayın diyorlar en azından hiç olmazsa 7 ayrı arkadaş okuması nasip olursa çok sevineceğim hayırlarla sağlıcakla sevinmeme çok az kaldı gibi geliyor ama ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR...
Şimdiden sağolun ALLAH sizin de bir sıkıntınızı giderir inşallah amin

Şimdiden okuyan arkadaşlardan ALLAH RAZI OLSUN ve Hakkınızı Helal Edin lütfen...
ALLAH sizlerinde meşru muradlarınızı hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah kimseyi sıkıntıda koymasın Mevlam taşıyamayacağımız çözemeyeceğimiz yüklerle bizleri imtihan etmesin inşallah amin..
Çoğunuz görmüştür benim hayırlarla sağlıcakla evlat istediğimi evlat hasretimi bir çok dua konumuzda da paylaştım hala da paylaşıyorum..
Bu mübarek aylarda konu açıp sizlerden dua istemek hep yine istedim ama ya cesaret edemedim hep arkadaşlardan dostlardan dua istiyorum diye utanır oldum hakkınızı helal edin dostlar...
Benim için İbrahim suresinin 33. ayetinden 44. ayetine kadar okur musunuz bir sayfa ediyor..
Adım Münevver

http://www.kurantefsiri.com/kuran/ibrahim-suresi-ayet-33-kuran-tefsiri.aspx

bu linkten direk çıkıyor altta sayıları devam ediyor

41 e ya da 81 e tamamlayın diyorlar en azından hiç olmazsa 7 ayrı arkadaş okuması nasip olursa çok sevineceğim hayırlarla sağlıcakla sevinmeme çok az kaldı gibi geliyor ama ALLAH EN İYİSİNİ BİLİR...
Şimdiden sağolun ALLAH sizin de bir sıkıntınızı giderir inşallah amin
Yarın okuyup okudum diye haber veririm canım Rabbim şimdiden kabul etsin niyetini

Yarın okuyacam insaAllah kuzum Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin insaAllah

Okudum canım,Allah sana sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.:anneadayı:

Okuyan arkadaşlar ALLAH RAZI OLSUN sizden hakkınızı helal edin

En kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşaAllah canım..
Bugün okurum mutlaka, okyunca haber veririm..

X