Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

heheee herkeste aynı durumda valla benim listem var herşeyi ekledim sırayla yapcm bakalım sende kafanda bi liste yap ekle oraya sırası geleni yap:dance:

Liste yaptım ben de tatlım, sırası ile alacağım onları. bayanssulusmile

a dostlar benim yağlar bitti otlar bitti dımıdızlak kaldımakannehir şincik aktara tekrardan gitcem rezene şerbetçiotu ısırganotu alcam yağlardan hangisini alayım diyorum çörekotunu denedim fazla etki vermedi mersinemi geçeyim mersinyağı kullananlar bi deyiversin iyimi nasıl...bide aklımda bi yağ daha var anason yağı bunuda alcam kesinlikle olursa bi etki hemencik yazarm...

Vallah ben cörek otu yagiyla mersini karistiriyorum 2gün 5dk masaj yaptim 3.günümde masaj yaparken gögüs uclarim acimaya basladi bu iyimi kötümü cözemedim... Anason yagi ise yarar mi bende siparis vercem aldigin yglari banada söyler misin lütfen??

göğüs uçların reglin yakınsa ondan acıyo olabilirr benimde öyle oluyo çünkü....valla cnm benm anasonu okudum ben etkisi olduğunuda okudum oda östrojen içeriyormuş ve sütü artırıyormuş henüz kimse uygulamamış ilk ben deneyeyim anasonu faydası oldumu paylaşırm zaten ben bayadır alıcam diyordum anasonu ama çörekotu yağına öncelik verdim o bitti ama gene minicik şimdi işte mersin yağını anasonu alıcam yada rezene yağını yeterki büyüsünler..henüz almadım yağları bi para geçsinde elime toplu alıca m

kızlar inşallah bu yağların faydasını görürsünüz
bende portakal yağına başladım bu akşam
hayırlısı hepimize

Reglim 2 ay gelmedi simdide gelmez... bende aldirayim bakim rezene anason yagini falan...

kızlar inşallah bu yağların faydasını görürsünüz
bende portakal yağına başladım bu akşam
hayırlısı hepimize

evet cnm ya hayırlısı olsun önümüze geleni yapıyoruz ama bakalım....portakal yağınında faydasını duydum ama büyütme için değilde genelde göğsü sıkılaştırmak için kullanıyorlar parlak görüntü veriyormuş..

Reglim 2 ay gelmedi simdide gelmez... bende aldirayim bakim rezene anason yagini falan...

ha senin sonuçlar noldu canm ilaç milaç vermedimi doktor düzensizlik için...aldır bakalım yağları bende rezene tohumu aldım hem içicem hemde sürücem sonrada yağlara geçerim....bu arada anason ve rezenenin afrodizyak etkileri varmış yani cinsel isteği artırıyor aman fazla kullanmayalım dozundaaa olsunsempatiksalakcinni

:) evet dikkat etmek gerek, evli olsak iyi bişe dekaydirigubbakcemile3

Sonuclari 12.04 da alicam... Tövbe duvar tirmanma ihtimali var desene... haha olsun aldirayim bakim..

Insallah.. yaniii azda olsa büyüdüler 70cok kücük geliyo 75giyorum 80-85 olsun tmm...

valla benmki 70i bile doldurmuyodur ama ben 80 takıyorum oda büyük görünsün diye yani içi bomboş kalıyo ama napimm yaa...bi 80i doldursa bende başka bişi istemem kendime güvenim gelecek ama işteeeeeeemirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…