Dostinex kullanip gebe kalanlar bana ulasin

Dostinex kullanip hamile kalanlar o aydami kaldiniz ve korundunuzmu
Ben aralık ayında kullanmıştım bitti ölçtürdüğümde normalin altında düşük çıkmıştı şubatta tekrar baktırdığımda 19.80 çıkmıştı mart ayında hamile kaldım dostinexten 2 ay sonra yani

Bende yarın başlıcam tansiyon düşüklüğü yapıyor diyorlar ondan biraz korktum benm tansiyonda hep 9 6 cesaretimi topladım yarın içicem 😄
Benimde tansiyonun hep düşüktür bende korkarak içtim zaten evde kimse yokken içme biri olsun yanında, ben akşamları içtim eşim evdeyken

Ben hsg iki kere çekildim özelde anestezi ile çekildim zor bi işlem ben anestezi aldım uyandıktan sonra kanamam oldu agrısı beni bayılttı hastenye kadrdılar ama her insan aynı olmuyo bide kullandıkları makina cok önemliymiş eskiler can atıyomus yeni teknoloji basitmiş ama ben olsam kesinlikle devlette yaptrmam
İnsallah canım amin

Kızlar ilacı kullanıp yinede prolaktin düşmemiş olabilrmi . Ya göğüs agrım git gide şiddetlenir benim . Dolgunlaşıuor

Ben aralık ayında kullanmıştım bitti ölçtürdüğümde normalin altında düşük çıkmıştı şubatta tekrar baktırdığımda 19.80 çıkmıştı mart ayında hamile kaldım dostinexten 2 ay sonra yani
Yaa insallah bende oyle olurum kullandigim ay kalamadim bitireli bir ay olacak bakalm nolur

Yaa insallah bende oyle olurum kullandigim ay kalamadim bitireli bir ay olacak bakalm nolur
Bende o ay ümitlenmiştim olmayınca üzülmüştüm bakın üstünden 2 ay geçmiş prolaktini düşünmezsen oluyor bi şekilde her şeyin zamanı var işte inşallah sizinde hemen olur

Ben bu ay hsg+dostinex kullandım reglime 4 gün var inşallah pozitifimdir 🤧🥺

Eklentiler

• Screenshot_20230402_011848_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20230402_011848_com.whatsapp.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20230402_011648_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230402_011648_com.android.gallery3d.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 33

Eklentiler

• Screenshot_20230402_032220_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230402_032220_com.android.gallery3d.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 32
Bende bu testlerle hep yapiyorum ve ayni cizgi her ay oluyor umudun kirilmasin ama kuruma cizgisine de benziyor
Kuruma çizgisi olması imkansız ilk 5 dakikada çekilen bir resim, maalesef aynı şeyden benimde çok kez ağzım yandı benimde çıkar 🥺

Kuruma çizgisi olması imkansız ilk 5 dakikada çekilen bir resim, maalesef aynı şeyden benimde çok kez ağzım yandı benimde çıkar 🥺
Canım ilk 5dk içinde çok silik bile çıksa hamilesin demektir benim 5 gün kala çok silik çıkmıştı ama direk damlatır damlatmaz çıkmıştı

Canım ilk 5dk içinde çok silik bile çıksa hamilesin demektir benim 5 gün kala çok silik çıkmıştı ama direk damlatır damlatmaz çıkmıştı
Ateşim düştü bugün regli geliyor maalesef 🤧

X