Dostinex kullanip gebe kalanlar bana ulasin

Ramazan ayında da pek mümkün olmuyor oruçlu oruçlu iş yapasım da gelmiyor, havalarda soğudu yürüyüşe çıkardım
Aslinda ramazanda olur asil 😂😂 oruclu olunca zaten insanin bedenide dinleniyor hamilelik icin daha ideal

Canım seni heveslendirmek istemem ama benm ilk hamileliğimde adetime 5 gün varken böyle çıkmıştı ilk 5dk içinde hatta değildir ya demiştim hatta adetime 1 gün kala yine böyle çıktı adet günümde koyu çıktı
İşte bende devamlı her ay böyle çıkıyor bunu görünce diyorum ki bu ayda olmadı 🥺

İşte bende devamlı her ay böyle çıkıyor bunu görünce diyorum ki bu ayda olmadı 🥺
En net regl günü çıkıyor bekle birde benden naçizane tavsiye gebelik testi alma eve insanı çok strese sokuyor regln gecikirse gider eczaneden alırsın biliyorum insan çok merak ediyor ama bu strese sokuyor insanı streste hamile kalmaya engel olan faktörlerden

En net regl günü çıkıyor bekle birde benden naçizane tavsiye gebelik testi alma eve insanı çok strese sokuyor regln gecikirse gider eczaneden alırsın biliyorum insan çok merak ediyor ama bu strese sokuyor insanı streste hamile kalmaya engel olan faktörlerden
Cok hakli

Kesinlikle doktorun sende ve eşimde problem yok daha çok beklersin çocuk sen bu strese dedi 🥺 prolaktinindr bu yüzden yükseldi dedi azar yedim bir güzel🤦🏼‍♀️ son 2 kaldı almıcam artık

Kesinlikle doktorun sende ve eşimde problem yok daha çok beklersin çocuk sen bu strese dedi 🥺 prolaktinindr bu yüzden yükseldi dedi azar yedim bir güzel🤦🏼‍♀️ son 2 kaldı almıcam art
Evet bak doktorun demiş zaten. Ben 2 gebelik geçirdim 2 sinede hiç eve gebelik testi almadğm umursamadığım başka dertlerimin olduğu zamanda kaldım ilginç ama doktorlar çok haklıymış onu anladım

😂😂😂😂😂😂 AY ne guldum bu aksam ya allahda seni guldursun insallah olur bu ay arada esinede test yap 🤣🤣🤣🤣🤣
Hep gül inşallah 😍🤭 bu arada yapsak pozitif çıkar 😂 erkeklerde bu hormon varmış çünkü pozitif çıkartıyormuş ama denicem içimde kalır 😉😆

Evet bak doktorun demiş zaten. Ben 2 gebelik geçirdim 2 sinede hiç eve gebelik testi almadğm umursamadığım başka dertlerimin olduğu zamanda kaldım ilginç ama doktorlar çok haklıymış onu anladım
Sizin gibi etrafım o kadar örnek var ki keşke dinleyebilsem, ki benim boş gebeliğim oldu hiç bir bilgiye sahip değildim yeni öğrenmiştim ovülasyon testini umursamıyordum aman ilk denemede tutmaz diyordum ama tutmuştu o kadar haklısınız ki yaşamama rağmen bunu engel olamıyorum, zamanla tokat yiye yiye akıllanıcam sanırım 🥺

Sizin gibi etrafım o kadar örnek var ki keşke dinleyebilsem, ki benim boş gebeliğim oldu hiç bir bilgiye sahip değildim yeni öğrenmiştim ovülasyon testini umursamıyordum aman ilk denemede tutmaz diyordum ama tutmuştu o kadar haklısınız ki yaşamama rağmen bunu engel olamıyorum, zamanla tokat yiye yiye akıllanıcam sanırım 🥺
Seni anlıyorum bende 2 dış gebelik geçirdim yani hala bazı aylar test alıp yapasım geliyor ama yorgunumda çok yaşadıklarım beni yıprattı. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah Allah tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🤲🏼😊

Seni anlıyorum bende 2 dış gebelik geçirdim yani hala bazı aylar test alıp yapasım geliyor ama yorgunumda çok yaşadıklarım beni yıprattı. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah Allah tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🤲🏼😊
Amiinnn, rabbim bekletiyorsa güzelleştiyordur, biz ne yaparsak yapalım onu oraya koyucak olan rabbim vardır bir bildiği, hayırlı vakitte, sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin hepimize 🤲🏻😍

X