Dört ayda yedi kilo azmı sizce ?

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.882
4.543
selam herkese diyetteyim yaklaşık 4 aydır anca yedi kilo verebildim
tabi dört ayda kaçamaklarım düzensiz beslenmelerim çok oldu ama vazgeçmedim
hala devam ediyorum aynı zamanda pko da var bende ama yinede azmı acaba diye kendimi kötü hissediyorum
:110::110:

Kişiden kişiye değişiyor bendede insülin direnci şeker falannvar bende diyet yaptığımda 5 6 ayda anca 12 kilo falan vermiştim ve sıkı diyet sporla başkası olsa 20 25 kilo verirdi ama metebolizma işte :KK66: bence çok güzel vermişsin vazgeçme derim ben pişmanım çok bıraktığıma :KK43:

Kişiden kişiye değişiyor bendede insülin direnci şeker falannvar bende diyet yaptığımda 5 6 ayda anca 12 kilo falan vermiştim ve sıkı diyet sporla başkası olsa 20 25 kilo verirdi ama metebolizma işte :KK66: bence çok güzel vermişsin vazgeçme derim ben pişmanım çok bıraktığıma :KK43:
vazgeçmem bu sefer kesinlikle çok kararlıyım
galiba evet metebozlima hızım yavaş sanırım
bende bir ay önce başlayan arkadaşım 18 kilo verdi
tabi onun kilosu benden fazlaydı ve vücudunda çok ödem vardı

Kilon yüksek ise az bence. Ama düşük ise normal. Vücut kitle indeksi hesaplayın çıkan sonucua göre devam edin en iyisi.

Canım yavaş ama normal. Kasmaya gerek yok. Verebiliyorsun ona dua et. Bende de pko var. Bende başlayalı 20 gün oldu. 3 kilo verebildim. Pes etmek yok :)

beyazbulut dah önce tek öğün beslenme diye bi konu açmısın eşimd everdi bu şekilde diye bend etek öğün yiyerek kg vermeye çalışıyorum biraz bilgi veririmisn
ben malesef yapamadım
bir saatten sonra dayanamayıp yemeğe saldırıyorsunuz
en sağlıklısı az az sık aralıklarla yemek ve spor oolmadan bir sey olmuyor malesef

X