Yarışma Donut-Amerikan Çöreği -Milka Sponsorluğunda

Konuyu takibime aldım :) en kısa zamanda pişirip afiyetle yiyeceğim gerçekten muhteşem görünüyor.

aaa ben sizin tarifinizi yeni görmüşüm,son dakika golü olmuş,harika valla ellerinize sağlık,yarışmada başarılar dilerim

Ellerine sağlıkk başarılarr..

Ellerıne saglık cnm
Yapmayı dusundugum tarıflerden bırıydı guzel bır tarıf benım kızlar susleme kısmına bayılıyolar:)
Basarılar

Ahh donut, hem de bu saatte gordummm, ne kadar kalorili oldugunu bir an unutsam ve yapsammm

Yaaa harika görünüyor.
Şuan senin motivasyon topic' inde olmam lazım, şimdi ben buraya neden geldim, nasıl geldim ?

Ellerine sağlık, ilk fırsatta denemek istiyorum

Oldukça renkli bir tarif olmuş.Çok güzel görünüyorlar.Ellerinize sağlık ve bol şanslarınız olsun

Ellerıne saglık cnm
Yapmayı dusundugum tarıflerden bırıydı guzel bır tarıf benım kızlar susleme kısmına bayılıyolar:)
Basarılar

harikaaaa görünüyor başarılar dilerim :)))

Ahh donut, hem de bu saatte gordummm, ne kadar kalorili oldugunu bir an unutsam ve yapsammm

Teşekkürlerr :)

Yaaa harika görünüyor.
Şuan senin motivasyon topic' inde olmam lazım, şimdi ben buraya neden geldim, nasıl geldim ?

Ellerine sağlık, ilk fırsatta denemek istiyorum

Ayy benimde motivasyon topiğinden cıkmamam lazım valla yoksa gidiyorr:)
Teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…