Donmuş 3.gün embriyosunda transferin 8.günü test yapan var mi?

yogismom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2024
34
9
37
3.gun embriyosunda transferin 8.gunu test yapan var mı? Belirtileriniz var mı? Beklemek inanilmaz zor. Test günüm ctesi olmalı. Daha önce başarısız denemelerim var. Test yapinca negatif çıkarsa, Test gününe kadar o ilaçlar zulüm oluyor. O yüzden korkuyorum. Bi de insan kendini çok dinliyor. Goguslerimde aynı regl öncesi gibi hassasiyet var, bazen karnım ağrıyor, kasiklarimda ağrı geziniyor. Cok oturunca bacaklarım agriyor. Başka bi değişiklik yok. Sizde durumlar nasıl?

3.gun embriyosunda transferin 8.gunu test yapan var mı? Belirtileriniz var mı? Beklemek inanilmaz zor. Test günüm ctesi olmalı. Daha önce başarısız denemelerim var. Test yapinca negatif çıkarsa, Test gününe kadar o ilaçlar zulüm oluyor. O yüzden korkuyorum. Bi de insan kendini çok dinliyor. Goguslerimde aynı regl öncesi gibi hassasiyet var, bazen karnım ağrıyor, kasiklarimda ağrı geziniyor. Cok oturunca bacaklarım agriyor. Başka bi değişiklik yok. Sizde durumlar nasıl?
4. Gün embriyosu 5. Gün erken gebelik testinde pozitif gördüm takip ettim günden güne koyulasti bugün Kan verdim yarın sonuç alicam canım.. belirti sorarsan 7 8 9 günler adet olacakmisim gibiydim lekelenmem oldu kahve rengi ve pembe 10. Gün bitti yerleşme kanamasıydi çünkü ondan sonra testlerim iyice koyulasti. Aynı şekilde o günler bacak ve bel ağrısı yaşadım göğüs hassasiyeti var birde anlamsız arada bir tuhaf oluyorum.. ilaçlarını bırakma devam et istersen bir iki gün sonra evde test yap inşallah görürsün pozitifi 💗✨🫂

Cok tesekkur ederim💜 benim de her adet öncesi sağ gogsum elleyince ağrır, aynı ağrı var , bugün regl günüm, 2 gun de kasiklarimda ağrı dolaştı. Bugun yok ama. Kanamam filan olmadı.
Sizin tek transfer miydi? 4 gün çok erken test için ama çıkması super, çok sevindim gerçekten. Benim bugun 8. Gün.

Cok tesekkur ederim💜 benim de her adet öncesi sağ gogsum elleyince ağrır, aynı ağrı var , bugün regl günüm, 2 gun de kasiklarimda ağrı dolaştı. Bugun yok ama. Kanamam filan olmadı.
Sizin tek transfer miydi? 4 gün çok erken test için ama çıkması super, çok sevindim gerçekten. Benim bugun 8. Gün.
Benim 5. Gün çıktı canım idrarda bilmiyorum ki yapsan miii 🤗 sen bilirsin yaparsan haber ver inşallah çift çizgiyi görürsün canım. Kan 12. Gün değil mi seninde?

3.gün embriyosu 9.gün test yaptım kalan günlerde ilaçları kullanmaya devam ettim ama nasıl etttim gelin bana sorun. Kendinize zulüm olur yapmayın boşverin test gününüze az kalmış benim dr 15.gün test istediği için dayanamamıştım ama 12 gün beklenir. Sonucu merak ederseniz negatif ..

Vallahi önceki seferlerde zulüm oldu evet, zaten göbeğim delik deşik artık, igne zor batıyor. Ama insan belki olumlu olur diye denemek istiyor herhalde. Olumsuz sonuçta yikilacagini bile bile test için bu kadar istekli olmak çok saçma çünkü. Allah akıl sağlığımızı korusun diye dua ediyorum hergun🤭

Canım benim de 3. Gün embriyosuydu 10. Gün 128 çıktı. Belirtiye gelecek olursak regl sancım birde karnım şişti gazdan dolayı birde meme hassasiyeti gibi şeyler yaşadım dilerim olumlu olur seninde 🙏

Yaaaa😍 insallahhh🙏 evde hiç test yapmamış miydiniz? Aslında 12.gun test istiyor doktor 3.gun embriyosu için. Tek miydi bir de?
Canım ben transfer sonrası 4 . Gün çatlatma iğnesi oldum doktorum tutunmaya destek oluyor diye yaptırdı evde test evet yaptım hep pozitif çıktı ama iğne etkisi diye mutlu olamadım takı 10 . Güne kadar dayanabildim.

Vallahi önceki seferlerde zulüm oldu evet, zaten göbeğim delik deşik artık, igne zor batıyor. Ama insan belki olumlu olur diye denemek istiyor herhalde. Olumsuz sonuçta yikilacagini bile bile test için bu kadar istekli olmak çok saçma çünkü. Allah akıl sağlığımızı korusun diye dua ediyorum hergun🤭
Benim ardışık tranferm geçen hafta çarsamba 3.gun daha sonrada cuma gunu 5.gun yapıdı 2.embırıyo yani çarsamba gunu test yaptım negatıf kana gıttım negatıf 3.gun tutunmadı onu bılıyorum .5.gun için bekle dıyoler ama hiç umudum yok cunku kan cok duşuktu hatta 0 dı.en azından bır kıpırtı olmakıydı tutunsaydı.İlaçları kullanmak içimden gwlmiyo göbeğim delik deşik tıpkı umutlarımın anne olma ümidimin delik deşik olduğu gibi

Merhabalar sizin tuttu mu acaba?

X