Dönence kullaniyor musunuz?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar ben kızımı hala atak odamdaki beşikte yatırıyorum o beşiğede dönence uymuyo kendi odasına 6 aydan sonra geçireceğim. ama dün akşam bi arkadaştaydık kızımı onun oglunun beşiğine yatırdım kızım baştan dönenceyi çok sevdi ama sonradan çokda ağladı acaba bu aylarda dönence kullanmak dogrumu sizler ne yapıyosunuz?

Canım benim oglumda besikte yatıyo yatak odamda..ama odasındaki yatagında donenceyi kurdum..sabahları uyandıgında yatagına koyuyorum ve donencesini açıyorum..bayılıyor..hatta aglarken koydugum zaman yatagına bir anda susuveriyor ve çılgın gibi seyredip gulucukler atıyor..bu aylarda donence cok onemli..hatta 6 aydan sonra tavana yapıstırılanları daha cok oneriyolar..ama suanda bence yatagına alabiliyosan al bi tane ve gunduzleri en azından koyup mutlulugunu seyret..besiklerine takılmaması bencede cok yazık :KK43:

canım bende kullanıyorum.kızım çok seviyo.bizimki dönence sustumu ağlıyo.belki seninkide susmasına kızmıştır.onu kurdummu bi güzel konuşuyo gülüyo ayıları yakalamaya çalışıyo.ben kurmalı aldım pişman oldum 3 dk. dönüyo sonra tekrara kurmak gerekiyo.ama kumandalılar daha iyi.sürekli dönse kızımın hiç sesi çıkmıyo.bii kere denedim yılmadan bir saat o durdu ben kurdum kızım hiç ağlamadı

Ben kızımı 40 ı çıktıktan sonra kendi odasında yatırmaya başladım. Sadece hasta olursa korkuyorum ve yanımdaki beşiğe alıyorum. Onun dışında kamerası var gece boyu baş ucumda ekrandan yanımdaymış gibi takip ediyorum. Hem şimdiden benden ayrı olmaya alışmış oluyor. Kızımın dönencesi var ama şimdilik pek ilgilenmiyor. Yeni yeni takip etmeye başladı, bakalım belki zamanla ilgilenir.

hangı marka ve modelı kullanıousunuz.bıde ne zamana kadar kullanılabılıo.fıyatları 100 cıvarı sanırım bıde sevmezse dıye almıyorum.ama gelışımi için gereklı bseyse alırım.cvp beklıorum kızlar

benim kzım bayılıyor onlara bende kurmalı aldım susunca bağırıyor.o dönerken gözüyle takip ediyo konusuyor onlarla ellerini oynatıyor

kızlar ben kızımı hala atak odamdaki beşikte yatırıyorum o beşiğede dönence uymuyo kendi odasına 6 aydan sonra geçireceğim. ama dün akşam bi arkadaştaydık kızımı onun oglunun beşiğine yatırdım kızım baştan dönenceyi çok sevdi ama sonradan çokda ağladı acaba bu aylarda dönence kullanmak dogrumu sizler ne yapıyosunuz?

elifcim benim oğlumda ilk başlarda dönencenin müziğini açtığımda ağlıyodu ama şimdi alıştı beşiğine bırakıp dönenceyi açıyorum hiç sesi çıkmıyo dönencenin oyuncaklarını izliyo tatlı tatlı sesler çıkarıyo zaten bebeklerimiz hemen hemen aynı bence bi sakıncası yok gece odanda yatır ama gündüz işini falan yaparken dönencesini aç alışacak göreceksin tatlı :ecrin_bebek:meleğini öpüyorummmm:1hug:

arkadaşlar size dönenceyle ilgili bir pedagogun söylediklerini aktarayım: sürekli aynı noktaya baktıkları için bebeklerin ileride otizm riskini artırıyormuş. bunun yanı sıra reklam veya çizgi film izlemesi çamaşır makinesinin dönüşünü takip etmesi de bunlara neden oluyormuş. ben bunu hamileyken okumuştum dönence almıştım ama hiç kullanmadım.

X