Dondurulmuş Embriyonuz Adetin kaçıncı Gününde konuldu kızlar!!!!!!

Donmuş Embriyonuz kaçıncı günde transfer edildi??

• Ankete Katılan
    42
Bnm ilk denememde tuttu doktor bna yüzde onluk bir şans vermişken. Bnm ailevi sıkıntılarım çok olduğu için. Stresten düştü büyük ihtimalle bu ay transfer olucak iki embriyo ile bakalım nasip. Stresden Uzak dur. Hobi edin kndine çok fazla beynini kurcalama oyun oyna cik dışarı yürüyüş yap çok düşünme
Bide onunki tutmamış bnmkide tutmaz deme burdanda insan çok etkileniyor herkesin bünyesi yaşı aynı değil.
Hay Allah ya 😔 inşallah bu defa sımsıkı tutunur ve bırakmaz dualarımda olacaksın🙏😔 Makrome yapıyorum onu hobi edindim kendime bu ara. Transfer olunca iyice üstüne düşerim diyorum. Çok stres yapıyorum ama başkasının tutmamışsa kendimle kıyaslamıyorum sanırım birtek bu konuda iyiyim 😑 transfer günün belli mi?

Ay evet o bekleme süreci ayrı bir stres 😂 bir meşguliyet bulmak lazım. Benim kuzenin düğünü var belki onun hazırlıkları varken unuturum 😂
Harika bir telaş 😁 gerçekten kafa dağıtacak birşeyler olması lazım. Kendi iş yerimiz var oraya inerim arada diyorum ama müşteriye ürün gösterirken ağır kaldırmam yukarı asılmam gerekecek diye cekiniyorum evde oturup makrome yaparım diyorum kendi kendime 😁

Harika bir telaş 😁 gerçekten kafa dağıtacak birşeyler olması lazım. Kendi iş yerimiz var oraya inerim arada diyorum ama müşteriye ürün gösterirken ağır kaldırmam yukarı asılmam gerekecek diye cekiniyorum evde oturup makrome yaparım diyorum kendi kendime 😁
Boşver evde otur aynen. Hadi inşallahhhhh tutunsun sıkı sıkı🤲

Hay Allah ya 😔 inşallah bu defa sımsıkı tutunur ve bırakmaz dualarımda olacaksın🙏😔 Makrome yapıyorum onu hobi edindim kendime bu ara. Transfer olunca iyice üstüne düşerim diyorum. Çok stres yapıyorum ama başkasının tutmamışsa kendimle kıyaslamıyorum sanırım birtek bu konuda iyiyim 😑 transfer günün belli mi?
Yok canım.yeni bügun ilaç larima başladım haftaya cuma gidicem.pazartesu veya Perşembe aaraasi olur büyük ihtimalle

Uykusuz Koala Uykusuz Koala ya kusura bakma sana çok sordu sordum ama bir şey daha sorabilir miyim? Şimdi bu dönemde yumurta kendisinin çatlaması mı bekleniyor yoksa iğne ile mi çatlatılıyor
Hayır hiç problem yok aklına takılanı sorabilirsin. Valla yumurta büyütme aşamasında en son çatlatma iğnelerini vurup yumurtaları son olgunluğuna ulaştırıyoruz ve ardından toplanıyor ama transfer hazırlığı aşamasında ben yumurta çatlatmak ile ilgili birşey hiç duymadım kuzucum

Hayır hiç problem yok aklına takılanı sorabilirsin. Valla yumurta büyütme aşamasında en son çatlatma iğnelerini vurup yumurtaları son olgunluğuna ulaştırıyoruz ve ardından toplanıyor ama transfer hazırlığı aşamasında ben yumurta çatlatmak ile ilgili birşey hiç duymadım kuzucum
Sağolasın 🥰

X