Dondurulmuş Embriyonuz Adetin kaçıncı Gününde konuldu kızlar!!!!!!

Donmuş Embriyonuz kaçıncı günde transfer edildi??

• Ankete Katılan
    42
Benim ilk oğlum 3.gün dondurulmuş embriyo 17.gün transfer oldu. Şuan ki gebeliğim 5.gün embriyo 19.gun transferi ile tutu elhamdülillah. Darısı bekleyenlere.
Bence böyle şeylere takılma rahat ol nasibi varsa Rabbim onu. Sana. Bağışlasın

Ne güzel Allah bağışlasın evlatlarını. İnşallah bize de nasip olur. Herkesin 5. Gün diye duyunca içime kurt düştü yazın umut oldu sağolasın

Ne güzel Allah bağışlasın evlatlarını. İnşallah bize de nasip olur. Herkesin 5. Gün diye duyunca içime kurt düştü yazın umut oldu sağolasın

Benim yakınım. 2.gün embriyo ile hamile kaldı oğlu 2 yaşına bastı. Ben kendim 2 kere 3.gün embriyo ile hamile kaldim ama bitanesini kaybettim. 1 oğlum var ve şuan 5.gün embriyo ile hamileyim. İnan stress, sıkıntı ve Böyle şeyleri takmak çok. Etkiler seni Rahat ol şükür ki embriyo transferi olacak duruma gelebiliyoruz, buralara. Gelemeyenler bile var

Evet çok doğru. 3 senedir bekliyorum inşallah olacaktır. Allahın izniyle. Etrafta milleti duydukça stres oldum. Yarın ilk muayenem var sıkıntı olmaz da başlarız inşallah. Sen başlarken kan falan vermiş miydin

Bnm adetimin ikinci günü bugun ins yaein ogrrnicem kaçıncı günü transfer olacagimi geçen sene tek embriyo ile ikiz gebelik oluştu. Hatırladığım kadar ondördüncü gün transfer im oldu.

Bnm adetimin ikinci günü bugun ins yaein ogrrnicem kaçıncı günü transfer olacagimi geçen sene tek embriyo ile ikiz gebelik oluştu. Hatırladığım kadar ondördüncü gün transfer im oldu.
İkizler tutmadı mı canım? Bu sefer kaçıncı gün transferi olacak? İnşallah sorunsuz gelir her şey senin için

Kızlar peki bu transferler olurken ya yumurta varsa onun çatlamasını engelliyorlar mı yoksa iğneyle çatlatılıyor mu

Benimde yarın 3 te randevum. Haberleşelim destek oluruz birbirimize benim ilk olacak o yüzden çok heyecanlıyım
Herturlu yardımcı olurum canım yaşım küçük ama yaşadıklarım aşırı çok heyecanı bile kalmadı işin. Ne olacağını biliyorum.yinede araştırma içerisindeyim

Evet kan verdiğimi hatırlıyorum ama transferden 1 gün önceydi galiba çevrenin de bence bilmesine çok gerek yok, ha yine bilmemeleri lazım diyorsan çok ayrıntıya girme. Benim 2 tedavimi saklamadim olmadı. 2 tedaviyi de sakladım çok şükür kafam rahat oldu ve tutu da..
Allah herkesin tedavisini hayırlı kılsın.

Yok sadece ailem biliyor zaten etraf derken bu ortamı kastetmiştim. Gruplarda ki konuşmaları okuyorum. Bende çok fazla dillendirmek istemiyorum insanların sorularını cevaplamak yorucu olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…