Dondurulmuş embriyo transferi sonrası şeffaf akıntı?

Hiç tedirgin olma bence biliyorsun ki zor bir süreç ve psikolojik olarak bizi yıpratıyor. İnşallah güzel haberler alicaz bende tam tersi kasik ve bel ağrım olduğu için korkuyorum mesela ya regl olursam diye o yüzden güzel düşünelim güzel şeyler olsun.

Nisan'da çift embriyo transferi oldum ve hala akıntım var kuzum. 7 aylık hamişim ❤ Normal bu süreçte. Çok anlam yüklememek lazım. Tutmayan transferimde de akıntım oluyordu. Umarım bebeğin seninledir

Nisan'da çift embriyo transferi oldum ve hala akıntım var kuzum. 7 aylık hamişim ❤ Normal bu süreçte. Çok anlam yüklememek lazım. Tutmayan transferimde de akıntım oluyordu. Umarım bebeğin seninledir
Benim de çift embriyo transferi inşallah tutunmustur bol bol dua edin lütfen Allah sizinde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Galiba bu konu hakkında çok fikir sahibi olan yok
Bende çift taze embriyo transferi oldum. Sadece progesteron iğne kullanıyorum. Benimde şeffaf su gibi akıntım oluyor ara ara. İnternetten baktığımda bebek rahme yerleştiğinde ya da rahim kendini enfeksiyondan korumak için yapıyormuş.

Merhaba ilk transferimde benim de canlı embriyo olmuştu. Progesteron kullanıyordum ama fitil olarak ozamanlar beyaz beyaz akıntı oluyordu ama anlamlandırmak biraz zor bence

Bende de adet ağrısı başladı adet olmadan önceki huzursuzluk var vücudumda bir de göğüs ağrım var kasık ağrısı genelde yerleşmeye çalışırken oluyormuş ben de o yok

Bende de adet ağrısı başladı adet olmadan önceki huzursuzluk var vücudumda bir de göğüs ağrım var kasık ağrısı genelde yerleşmeye çalışırken oluyormuş ben de o yok
İki gündür bel ve kasık ağrım vardı benimde adet olucak gibi şişlik oluşuyor. Bende hep regl olacak gibi korkuyorum. Güzel olacak inşallah iyi düşün iyi hisset

İki gündür bel ve kasık ağrım vardı benimde adet olucak gibi şişlik oluşuyor. Bende hep regl olacak gibi korkuyorum. Güzel olacak inşallah iyi düşün iyi hisset
Sen silikte olsa görmüşsün cnm arkası gelir artık hayirlsiiyla. Bende hiç kaşık ağrısı yok batma yok bel ağrısı yok. Sadece adet olacakmış gibi ince ince ağrılar bide göğüs ağrım var

Hayırlısı canım. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın

Sevgili39 bugün nasılsın? Kendini nasıl hissediyorsun
Canım bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum psikolojik olarak hiç uyumadım gece panik atak gibi bir şey oldum gözümü kapatıyorum ışıklar geliyor gözüme bir türlü kararmıyor uzun süre uyuyamadım bütün belirtilerim gitti ondan biraz telaşlandım tutmadı diye düşündüm hala da öyle düşünüyorum niye bilmiyorum sadece bir sürpriz olmasını bekliyorum Bir mucize olmasını bekliyorum sadece adet olacakmış gibi ara ara karın ağrısı oluyor o kadar ama kasık ağrısı değil karın ağrısı ve kalçaya popoya vuran bir ağrı gibi aynı adet ağrısı kendimi biraz unutsun hissediyorum test yapsam çıkmaz üçüncü gün emriyosu bugün 7 gün. Test siparişi verdim toplu gelince başlayacağım yapmaya benden dayanamayacağım boşu boşuna iğne yemek istemiyorum iğneler artık canımı yakıyor psikolojimi bozuyor çok zor geldi bu süreç bana Rabb'im hayırlısını versin diyorum sonra keşke verse diyorum öyle çok tedirginim iyi değil biliyorum umutsuzum biraz o yüzden belki

Canım biliyorum çok zor ama lütfen moralini yüksek tutmaya çalış. Bak bende adet olacak gibi hissediyorum herkes farkli etki yaşar bunu unutma ve geçen gece bende öyle oldum hiç uyuyamadım hatta gece eşimi uyandırdım salonda uyumasını istedim. Seni anlıyorum herşey nasip sonuçta. Sonuç ne olursa olsun senden bedeninden önemli hiç birşey yok oyuzden önce kendin inşallah mutlu haberlerinide alicam

Sağ ol canım benim Umut oldum bana yalnız bu uyuyamamak ağrıdan falan değil bildiğin kaygı ve stresten uyuyamadım bu da çok kötü biliyorum bebek için kendim için inşallah tutunmuştur belirtim olmayınca insan böyle oluyor herkes şu belirtin var bu belirtim var diye konuşuyor ben de olmayınca bu mutsuzluğa düştüm sadece karın ağrısı var adet olacak gibi bir de göğüslerim patlayacak gibi ağrıyor aşılamam da da göğüslerim çok acımıştı ama tutmamıştı Bir de bugün ateşimi ölçtüm 35 bugün adet günüm normalde hamile olunca 37 ve üzeri oluyormuş Ateş ondan da moralim bozuldu bilmiyorum artık

Hiç stres yapma kaygilanmamiz çok normal uzun ve yorucu bir süreç benimde 4. Tüp bebek bende 33 yaşındayım. İnan ki kolay olmadığının farkındayım ama Umut hep var üzme kendini lütfen az kaldı sonuç yaklaşıyor. Kendine iyi bak iyi beslen ve moralini yüksek tut. Gerisi Allah'ın takdiri

Canım benim senin yaşın daha çok genç bana göre neredeyse 10 yaşa yakın fark var ben de senin yaşında olsam kaygılanmazdım elimden geldiğince çabalardım tabii ki yine çabalayacağım ama yaş 40 olunca bir de devlet karşılamayacak maddi manevi fizyolojik psikolojik olarak çok yıprandım Rabbim en kolayından nasip etsin ne diyeyim elimden başka bir şey de gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…