Dondurulmuş 3.gün embriyosu 9.gün kanda çıkar mı?

Anneolmayolundayim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
553
419
31
Merhaba kızlar transferimin ikinci günündeyim. 9.günü ovitrelle vurunmam söylendi. (Bir dozu üçe ayırıp ikişer gün arayla vurucam) Sorum şu ki, ovitrelle gününde önce test versem, sonrasında iğneyi yapsam varsa çıkar mı çok mu erken olur? Ovitrelle benim kafamı karıştırıyor çünkü hcg içeriyor. 9.gün erken test yapan idrarda veya kanda öğrenenler yorumlarınızı bekliyorum 🙏

Merhaba kızlar transferimin ikinci günündeyim. 9.günü ovitrelle vurunmam söylendi. (Bir dozu üçe ayırıp ikişer gün arayla vurucam) Sorum şu ki, ovitrelle gününde önce test versem, sonrasında iğneyi yapsam varsa çıkar mı çok mu erken olur? Ovitrelle benim kafamı karıştırıyor çünkü hcg içeriyor. 9.gün erken test yapan idrarda veya kanda öğrenenler yorumlarınızı bekliyorum 🙏
Transferden sonra neden ovitrelle genelde öncesinde veriliyor

Canım bende transfer sonrası Ovitrelle vuruldum tam doz 4 gün sonra yap dediler transfer den bugün itibariyle 5 gündeyim yani dün yaptım iğneyi şimdi 5 gün sonra test yapsam bile 10.gün olmuş oluyor sahte pozitif çıkabilir buda benim kafamı karıştırıyor. Benim de 3 gün embriyosu bu arada.

Canım bende transfer sonrası Ovitrelle vuruldum tam doz 4 gün sonra yap dediler transfer den bugün itibariyle 5 gündeyim yani dün yaptım iğneyi şimdi 5 gün sonra test yapsam bile 10.gün olmuş oluyor sahte pozitif çıkabilir buda benim kafamı karıştırıyor. Benim de 3 gün embriyosu bu arada.
Böyle olunca da kandan başka çare kalmıyor onda da iki kez vermek gerekiyor işte sinir oluyorum ya🥲 millet tek testle öğreniyor ne güzel

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba, kaç çıktı tekrar kan verdiniz mi

Canım çok şükür pozitif oldu ilk değerim 9.gün 128 çıktı en son bugün baktılar 3750 şükürler olsun bu pazartesi kese muayenem var nasipse.
Sen neler yaptın ne oldu sonuç?
Oyy maşallahh ben de dün ovitrellenin son çeyreğini vurdum. Bu gün test verdim 73 çıktı doktor iki gün sonra tekrar ver dedi. Ovitrelle payından öyle çıkmış olabilir iki gün sonr belli olscak dedi

X