Kekler - Pastalar DONDURMA KÜLAHINDA KEK (ETİ KARAM SPONSORLUĞUNDA)

Hadi ordan hıhhhhh
Katılem de şu güzelim külahlı kekin yanında rezil mi olem acaba

Çok öptüm adra'mı ben
Niye rezil olasın hıhhh.Kır zincirlerini.

Ben de öptüm canım.

Ben nasıl olupta seni takdir etmemişim nolur kusuruma bakma tatlım ellerine sağlık süper tarif ve başarılar :)

Ben nasıl olupta seni takdir etmemişim nolur kusuruma bakma tatlım ellerine sağlık süper tarif ve başarılar :)
Yok canım ne kusuru.Olur öyle şeyler.Keşke her katılan gelip başarı dileme kibarlığını gösterebilse senin gibi.Çok teşekkür ederim.

Bu çok güzel Ellerine sağlık canım, nefis olmuş İlk fırsatta deneyeceğim:) Başarılar dilerim Adracım

Bu çok güzel Ellerine sağlık canım, nefis olmuş İlk fırsatta deneyeceğim:) Başarılar dilerim Adracım
Çok teşekkür ederim Vuslat`cığım.Dene bence de.Çocukların da çok sever.Senin keki de bekliyoruz.

Çok değişik ve güzel. Kızımın okuluna yapmayı düşünüyorum. Bunu ıslak kek gibi de yapsak güzel olur bence süs kısmı aynı kalabilir.
Gerçekten güzel.Başarılar.

Çok değişik ve güzel. Kızımın okuluna yapmayı düşünüyorum. Bunu ıslak kek gibi de yapsak güzel olur bence süs kısmı aynı kalabilir.
Gerçekten güzel.Başarılar.
Islak kek gibi yaparsak külah yumuşabilir.Ama sütü veya sosu külahlara gelmeyecek şekilde kontrollü dökerseniz olabilir.Biraz riskli ama denemek lazım tabiki.Sade yerine kakaolu,limonlu veya içine fındık,üzümle zenginleştirebilirsiniz.Beğendiğinize sevindim.Çok teşekkür ederim.

oo adra değişik görünüyor eline sağlık canım başarıalr
Sağol böğürtlen'ciğim. Seni de bekliyoruz.

çok doğru onu düşünmemiştim bak küllahın yumuşama durumunu.
Gerçekten fikir muhteşem ama. Mutlaka deneyeceğim kızımın okulu için. Tam çocuklara göre.

Ay bu çok güzel olmuş ama Eline sağlık adra başarılar

Bu keki yapacaklara şöyle bir kab almalarını tavsiye ederim.Kaşıktan çok daha kolay külahlara koyuluyor.

Çok teşekkür ederim Vuslat`cığım.Dene bence de.Çocukların da çok sever.Senin keki de bekliyoruz.
Evet canım çocukların zevkle yiyeceği bir kek Sizin keklerden sonra benim yapacağım çok klasik kalacak ama neyse maksat eğlence:)

Veee Adraaa yeniden döktürür Ellerine sağlık ne güzel fikir öyle Yapın yapın becerikli hatunlar öğretin bize bişeyler
Dilara.Yaptım işte birşeyler.Senin öğrenmeye ihtiyacın yokki.Sende ne cevherler var.Çok teşekkür ederim canım.

Evet canım çocukların zevkle yiyeceği bir kek Sizin keklerden sonra benim yapacağım çok klasik kalacak ama neyse maksat eğlence:)
Klasikler de çok güzeldir canım.Kurabiye rekorunu kıralım katıl tabi.

adracım ellerine saglık,harika bir tarif olmuş.. başarılar dilerim

Ben de bu tarifi yapmak istemiştim .
Ama asla sunumum seninki kadar güzel olmazdı.
Ellerine sağlık canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…