Döllenmeden Ne Kadar Sonra Görünür

nasss

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
119
0
42
Slm arkadaşlar ben yumurtlama takibi yaptırıyorum ovülasyonum gerçekleşti ilişki önerildi bir hafta sonra çağrıldım yumurtalıkların durumuna bakıldı sonra adetimin gecikmesini ya da 3,gününü beklemem söylendi acaba hamile olsaydım ovülasyondan 1 hafta sonra belli olurmuydu illa kandamı çıkar ya da

nasss yumurta geliştirici ilaç kullanmışmıydın.yumurtan reglin kaçıncı günü çatladı kaç mm de çatladı.
ovulasyondan 1 hafta sonra gebeliğin anlaşılacağını zannetmiyorum.öyle olsa buradan duyardık hamileyim tüplerde görüldü diye.
ALLAH hayırlısıysa isteyen herkese nasip eder inşallah...

tatlım 1 hafta içinde gebelik anlaşılamaz.. yada ben hiç görmedim anlaşılabileni.. bence biraz bekle.. ç.iğnesinden 14 ila 17 gün geçince çıkar kan testinde...

ben de ovulasondan 10 gün sonra idrar testinde çıkmadı.adet 1 gün geçince çıktı.zaten sanırım adeti beklemek gerkiyormuş.Çünkü gebeliklerin bir çoğu adet ile sonlanıyormuş.Pozitif sonuç adet beklenmez ise hayal kırıklığı yaratabilir.En iyisi beklemek

evet canım bende kızlara katılıyorum.1 hafta çok erken bi süre gebeliğin olup olmadığını anlamak için.en erken regline 5,6 gün önce kanda çıkar ancak.bence sabret reglin geçene kadar.inşallah allah gönlünden geçeni sana en kısa zamanda verir.

onu .. yumurtlamanın olup olmadığını görmek için yapmıştır.. folikül o günlerdeyse ortada yoksa çatlamıştır ve ovulasyon gerçekleşmiştir.. ben de baktırıcam bir kaç gün sonra .. ayrıca progesterona bakıyorlar yükselmişse ovulasyon olmuştur diye .. ayrıca sanırım progesteron yüksek seviyelerde kalırsa gebelik şüphesi sağlam hal alıyor .. genede kesin sonuç adet gecikmesi ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…