Göz Makyajı Dolgunlaştırıcı maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

womanofdarkdesirez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
175
0
kirpiklerim uzun ama cansız .. dolgun ve koyu göstercek bir rimel arıyorum. kıvrık görünmesi çok önemli değil, yoğun görünsün ,tel tel görünmesin istiyorum..sanırım istediğim düz,yüksek,yoğun,ve koyu görünmesi.. hangi markaları önerirsiniz??

Son düzenleme:
Bugün Sephorada benefitin Badgal lash rimelini denedim adını yanlış hatırlamıyorsa.Oldukça güzeldi.Dolgunlaştırmasını sevdim.Senin aradığın özellkleri kasrşılayabilcek gibiydi.Ben bir daha gidip denemeyi düşünüyorum.

kesinlikle clinique. benim de kirpiklerim çok uzun ve istediğim sadece dolgunlaştırıp kıvıran bir rimeldi. Clinique lash curling harika! hem kıvırıyor hem de dolgunlaştırıyor :)

Maybelline çokmu doğal duruyo yani koyu ve kalın göstermiyo gibi geldi bana ..sizce nasıl?Malesef Bi kaç tester aynı denenmiyor sil yeniden bak falan çok zor oluyo..O yüzden istediğim gibimi anlayamıyorum

L'oreal volume X5'tir kesinlikle tavsiyem.
yıllarca senin aradığın özelliklerde bir rimel aradım. kirpiklerim çok uzun ama maalesef seyrek. Clinique ve Dior'un bir çok rimelini denedim. Özellikle dior berbat!
loreal rimel konusunda çok ama çok başarılı.
şimdilerde fiyatı 40 tl civarı, ama daha da uygun bir şey arıyorum dersen maybelline'i de çok beğenenler var. Volume express'i...
onun dışında Innova da beklentiyi karşılayan bir rimel. tam adını hatırlamıyorum ama innova satan bir parfümeriye gidip, dolgunlaştırıcı rimeli dersen verirler. oldukça yoğun bir yapısı var.
ayrıca Alix Avien'in mor ambalajlı rimelini de tavsiye ederim. fırça yapısından dolayı kirpiklere hem hacim veriyor, hem de tek tek tek tek ayırıyor.
eğer bütçe ayırdıysan bu rimel sevdasına, loreal volume x5 üstüne bir de alix avien sürersen dehşet kirpiklerin olabilir. :)

Lancome Hypnose da Dior Diorshow da güzeldir. Kullanan da beğenen de çoktur. Ben de kullanıp memnun kalanlardanım ve ikisini de tavsiye ederim. Ama Hypnose'a falan o kadar para vereceğine Maybelline Volumexpress al. Bence fiyatına göre performansı çok iyi olan bir rimel.

Ben gerçekten memnun olduğu bişeyi fiyatı ne olursa parasına kıyıp alan tiplerdenim hatta bazen hataya düşüp çok pişman olduğumda oluyor ..inanılmaz paralar verdiğim rimeller oldu Loreal'in birkaç maskarasınıda kullandım ama X5'i hiç denemedim Geçenlerde oriflame satan bir bayan denemem için kendi kullandığı maskarayı verdi şok oldum hiç beklemiyodum 7 tl'lik bir maskara nasıl bu kadar güzel olur gerçekten çok şaşırdım fiyatı farklı olabilir ama bana 7 tl'ye sattı adı Veryme Fat Lash fırçasından ziyade içerisindeki boyası çok iyi bence özellikle 2 kat sürüldüğünde çok iyi oluyor o kadar para verdikten sonra bu kadar ucuz bişeyden memkun kaldım tavsiye ederim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…