Dolgun Bacaklara Nasil Sahip Olabiliriz?

bacak calıstırıcı sporları yapın , tenısı tavsıye ederım ..bacagınız kasa donusecek ..ozellıkle bacagınızın ust kısmı . sonra sporu bıraktıgınızda dolgun kalın yumusak bacaklarınız olacak, cunku yaga donusecek . . . amaaaaaa bacaklarınız cıvıklasıyor . hem dolgun olsun hem sıkı ve tas gıbı olsun dıyorsanız baska bır yol denemek lazım ,cıvıklasmaktan cekınıyorsanız bunu denemeyın .

Ya bende bacaklarımı Üst tarfndan memnunum da altlarıda kalınlassa braz ne gÜzel olur hemde daha dzgun dururdu

aynen nasıl beslenmek ve özellikle hangi hareketleri yapmak gerekir acaba kas yapan besinler varmıdır

yokuşu ters olarak çıkmak hem bacağın arkasında kas yapıyor hem de sıkılaştırıyor...bir de soğuk suyla duş yapınca taş gibi oluyor.

off bende bacaklarım dolgunlaşsın istiyorum az..
heryer inceltici krem reklamı dolgunlaştırıcı bişey yok:)
gerçi güvenip almamda neyseee
keşke sadece bacaklarıma biraz kilo aldırabilseydim..
gerçi üst tarafada gerek biraz bende galba

bende dolgun bacaklarım olsun istiyorum yaa çok ince değil ama azcık daha dolgun olunca çok hoşuma gidiyo yaa step yapiim bide belki faydası olur

slm kızlar daha öncede bi çok topüğe yazdım burayada yazayım blkı işinize yarar be bacaklarımdan memnunum şöylekı bir buçuk ay olacak sanırım spora başladım bacaklarımı ve kalçalarımı çalıştırıorum gunde sadece yarım saatımı ayırarak .zamanla sıkılaşıp kalınlaştılar yanı kalınlaşmaktan kastım bacak kaslarım çalıştığı için şekillendi çok hoş oldu. hafıf one doğru çıkıntı yaptı kalçalarımda kalktı dikleşti şu rio karnavalında çıkan kızları çok beğenirdim bir buçuk ay oldu ama sporla onların kı gibi bacaklarım ve popom oldu.bacaklarım ksalanınca kalınlaştı ve daha da şekıllendi .tabı kı çırkın bi kas göruntusu yok . çunku dozunda yapıorum ben abartmadan. guzel bacaklı gunler diliorum

canımm hangi sporu yaptın ne yaptın anlatır mısın?? :)
bi de kaç günde bir ne kadar yapıyorsun??

slm doc. ben bu hareketleri ilk başladığımda gun aşırı yaptım ve 8+8 16 lık setlerle başladım.fazla yuklenmek istemedim.sonra alıştıkça setlerı yavaş yavaş artırdım.ve 3 hafta sonra iyice alışınca hergun yapmaya başladım . ve setlerdede 80 e kadar çıktım. şimdi bacaklarım istediğim forma geldi. gören arkadaşlarım oooo pek sexı olmuşun görmeyelı diolar çunku jean larımden bacaklarım ve popom çok hoş duruo.etek gıydığım zaman hatta bazen çekınır oldum bakışlardan ve yediğim bi kaç laftan sonra tamam dedim bacaklar kıvama geldi .
KALÇA EGZERSİZLERİ AYROBİK HAREKETLERİ video - KAAN ile ZAYIFLAMA - Blogcu
işte bu lınkten hareketlere ulaşabilirsin .tabi bunların yanında fıt görunmek için mekık çekıp bacaklarımın yanlarını ve içlerınıde çalıştırıorum.

arkadaşlar şu kesin kimse tam anlamıyla kendinden memnun değil.mesela benim de bacaklarım dolgun ama yani kilolu kesinlikle değil.ama bende zayıf olsunlar istiyorum

ıvır zıvır yerseniz vücudunuz nereye depolamak isterse oraya depolar kalınlaşırsınız da yağlı bir bağyan olursunuz. sonra selülitli olursunuz sallanır o bacaklarlmaz: incelmesini istemediğiniz bölgeleri çalıştırmayan sadece bacak kaslarını çalıştıran egzersiz yapın. merdiven çıkma eller ensede eğil(çömel yani) kalk vb. bunları yapın kaslı bacaklarınız olsun hem selülit derdiniz olmaz
biraz da genetik tabi biz ailecek kalın bacaklıyız. biz de incelsin istiyoruz napalım:)

amazon peki senin bacakların incemiydi önceden ne kadar kalınlaştı çünkü ben inceliğinden şikayetçiyim

valla gayet yiyiyorum ama heryer kilo alıyor özellikle bel basen nefret ediyorum oralar büyüyor ama bacaklarım bir gram bile almıyor inanın demekki yapıyla alakalı

amazoon nerdesin? o siteye baktım ama çok fazla hareketler var sen hangilerini yaptın ; ben geçen sene beş altı ay kadar hergün step tahtasında şu parmak ucunda yükselip sonra inme, duvara dayanıp ayaklar v şeklinde yükselip inme hareketlerini yaptım yaptığım sürece fena değildi hoşuma gitmişti ama bırakınca aynı oldular hiç yapmamışım gibi kalıcılığı sağlayamadım bacaklardan mı kaynaklanıyo anlamadım, amazon sen de kalıcı mı oldu neler yaptın inan çok merak ediyorum ,malum yaz geliyor yine etek giyemiycem dizlerimi de hiç beğenmiyorum zaten off yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…