Dolgu uygulamaları için klinik veya dr tavsiye edin kızlar lütfen ?

Monojes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2015
57
5
34
ya kafayı yicem istanbul da dudak dolgusu işlemi yaptırmak
istiyorum
kızlar nerede yaptırsam birtürlü emin olamıyorum yanlış bi seçim yapmak istemiyorum en azından dolgu kalacağını söyledikleri süre kadar kalsın ve dr işini güzel yapsın
Siz nerelere gidiyorsunuz kızlar
Bilgi paylaşımı yapalım

Yaptirmiyorum.
Estetik karşıtı değilim ama bi kas kontörü bir dudak dolgusu, bu ikisini çok yapay ve komik buluyorum.
Işiniz garanti olsun diyorsanız su tv'lerde yakaladıkları kadınların her yerine dolgu yapan dr'lari deneyin derim.

Adana daki şu vahim tablo gözümde canlandı aman diyeyim yapmaya gerek yok ama yaptırıyorsanızda profesyonel ellerde yaptırın

Ben çok memnunum tanıdığım dr du
Dermatolog üstelik
Doğallık ve sağlıktan yanalar
Tanımadığım birine güvenemezdim

Ben dudak dolgusu yaptırdım hiç de dediğiniz gibi değil valla belli bile değil bir kişi demedi
Hatta tam oturunca dolgu ilk haline göre indi tekrar yaptırıcam bir ara

Ben dudak dolgusu yaptırdım hiç de dediğiniz gibi değil valla belli bile değil bir kişi demedi
Hatta tam oturunca dolgu ilk haline göre indi tekrar yaptırıcam bir ara
Ne denir? Güle güle kullanın mi, geçmiş olsun mu? :)
Gönüller bir olsun ötesi hikaye.
Ne güzel:)

Allah allah nasil yerlerde yaptiranlari goruyorsunuz ki yapay diyorsunuz.ben yillardir yaptiriyorum cok eskiden beni taniyip dudagimin ince oldugunu bilmeyen kimse anlamaz keza botoxumda ayni cok dogal durur.

Size tavsiyem kesinlikle klinik ve estetik doktoru olsun yaptiracaginiz kisi.onceki hasta portföyunu inceleyin gerekirse

Ne denir? Güle güle kullanın mi, geçmiş olsun mu? :)
Gönüller bir olsun ötesi hikaye.
Ne güzel:)
Benim alt dudağım bildiğiniz kalın üst dudağım ise bildiğiniz yok normal oldum biraz ya şükür çektim
Çok teşekkür ederim:)

Yaptirin ama iyice arastirin. Tavsiye ile olmuyor bu isler. Cok iyi yapar 100 kisiden birinde komplikasyon cikar. O biri de sen olursun.

Ben de gamze piercing i dusunuyorum. Bir cesaret gerek bana.

Evet canım bende oyüzden isim alıp instagramdan felan yaptığı işlemleri incelemeye çalışıyorum sen hangi doktorla çalışıyorsun acaba

Merhaba dudaginiz için sormak istiyorum özelden yazacaktım ama ;silikon mu dudak dolgusu mu yaptınız benim Dr um yarım önerdi de bana?

Bi iki kere dudak videolarina rastladimda
Kizmayin ama bir insan bunu nasil kendine yaparki
İçim kaldirmadi izlemeye

Valla tv deki oyuncularda filan görüyorum çok komik geliyo bana da.bence yüzünüze incede olsa yakışıyordur dudaklarınız.her yüze kalın dolgun dudak yakışmıyor ki.

mehmet gencer in yaptğı dolguları çok beğeniyorum çok doğal görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…