Doktorum çatlatma iğnesi kullandırmıyor

Yesldenz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
212
66
31
Kızlar doktorum bir ay klomen bir ay boş şeklinde tedaviye başladı. Bu ay 2. Kez klomen kullandım. Adetten sonra 12. Günde yumurtlama takibi yapıyor ama çatlatma iğnesini hiç yaptırmıyor. Soruyorum çatlatma iğnesini gerek yok diyor. Forumda klomen sonrası çatlatma iğnesi olanları okuyorum hep. Sizce klomen sonrası çatlatma iğnesi yapılmalı mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

gerek duyulursa yapar igneyi canim kendiliginden catliyosa igne vermez

Kendiliğinden çatladigina nasıl emin olabiliyor peki canım
ultrason da goruyordur muhakkak cnm bende kullandim klomen banada yumurtlama olmus şu gunlerde iliski olsun diyo zaten catlamayacak olsa soylerdi sana igne yapayim diye kafaniza takmayin fazla zaten taktigimizdan olmuyo hep

Bende yarın gidecem 5 gün klomen kullandım yarın ultrason girecem inşallah işe yaramıştır 5 gün boyunca kullandım bir yan etkisi hisetmedim ama şuan ağrım var kasıklarımda sanki dizimde ara ara ağrı oluyor stresten mi yoksa illactan hiç bilmiyorum umurim hepimiz güzel sonuçlar alırız bugün ovülasyon testi de yaptm oda negatif çıktı

belirtiler hep psikolojik cnm cok takilma belirtilere

benim doktorum da tam tersi catlatma ignesi istemisti cunku iliski saatini belirleyip varsa birkac olgun yumurtayi catlatip sansi artirmak icin

Ben kullandimda noldu doktor igneden sonra 36. Saatte iliski olsun gel dedi 40. Saatde doktora gitmistim nur topu gibi duruyordu yumurta yarin yine gel kontrol edelim dedi gittim yine duruyor aslanlar gibi ta bir sonraki gun gitmeye karar verdi kendileri ignelerede guvenim kalmadi o bakimdan

ultrason da goruyordur muhakkak cnm bende kullandim klomen banada yumurtlama olmus şu gunlerde iliski olsun diyo zaten catlamayacak olsa soylerdi sana igne yapayim diye kafaniza takmayin fazla zaten taktigimizdan olmuyo hep
Evet ultrasonla baktı, hatta bana da gösterdi ve bugün yarın çatlayacak dedi.

Sancılanma bende de oluyor canım ilacı kullandiktan sonra. Ki ben de sivilcelenme de yaptı klomen.

benim doktorum da tam tersi catlatma ignesi istemisti cunku iliski saatini belirleyip varsa birkac olgun yumurtayi catlatip sansi artirmak icin
Ben de şansı arttırmak için iğneyi kullanmayı istiyorum en azindan bir kere. Bu sefer de olmazsa zaten son klomen kullaniminda yeniden söyleyeceğim.

Iğne olmana rağmen 36 saat içinde catlamadi mi demek ki iğne de olunsa kendi çatlayacağı zamani bekliyor

kızlar bende ilk klomen kullandığımda iğneyle çatlamadı ve kiste dönüştü sonraki ay adetle kistler eridi ben yine klomen kullandım bu sefer yumurta ıgne olmadan çatladı. anlamadık ne olduğunu zaten bazen iğne bile çatlatamıyor bzen de böyle kendiliğinden çatlıyor. pcosluyum bu arada

gebelik olustumu peki

bu kısım daha karışık:) 19 martta adet olmazsan test yapıcaz dedı ben 19 martta kahverengi bir sıvı gördüm 3 gün bekledim sökülür dedim ama sökülmedi su gibi bişeydi adet kanı gibi yogun değildi 21 martta doktora gittim adet oldum diye doktor bu adet kanı değil dedi birtane daha yumurtan gelişmiş 22 mm. rahim duvarın kalın dedi. ilişki olrak değerlendirin. iki hafta sonra adet olursun dedi bekliyorum işte bu hafta son işte

gebelik olustumu peki

Çatlamayacak yumurta iğne ile de çatlamaz demişti benim doktorum. Ama bi ay Klomen bi ay boş dediğine göre çatlamayıp kistleşiyor ve doğum kontrol hapı mı veriyor? O zaman vermemesi mantıksız olmuş aynı benim doktorumun yaptığını yapmış

belirtiler hep psikolojik cnm cok takilma belirtilere
Şimdi ciktkm Dr dan 3 tane gelişmiş dedi 12 gün birliktelik dedi bir gün ara ile çok heyecanlıyım inşallah olur ya hepimiz sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza

Iğne olmana rağmen 36 saat içinde catlamadi mi demek ki iğne de olunsa kendi çatlayacağı zamani bekliyor
Ya 400 tl oldu birde resmen parayi cope atmis gibi hissettim benim 6. Kullanisim filan hic bakmamistik catladimi diye sonuncuya kadar belliki etki etmemis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…